Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2012

Боржники, начувайтеся! Відрізають воду!

Тема боргів за комунальні послуги окремими споживачами не втрачає своєї актуальності. Так, КП «Міськтепловоденергія»  підрахувала, що 95 кам’янчан заборгували підприємству понад 655 тис.грн., тобто кожен з них винен понад 5 тис.грн.
Через таке ставлення людей до своїх обов’язків під загрозою опиняється надання послуг для всього міста, адже  такі «злісні» неплатники накопичують борги і для самого комунального підприємства.

КП «Міськтепловоденергія» вже випробувала практично всі законні засоби в боротьбі з несумлінними платниками. Майже по кожному з них є по два рішення суду. Їм направлялися листи з виконавчої служби, але на свідомість цих людей такі засоби жодним чином не впливають. Більше того, багато з них є забезпеченими людьми й можуть щомісячно сплачувати за комунальні послуги.
Тому наказом по підприємству оголошено місячник боротьби із такими неплатниками. Вирішено, що якщо люди не хочуть чи не можуть сплачувати за послуги, значить вони їм непотрібні. Боржників буде відключено від водопостачання. Уже  в перший день місячника без води залишилося 8 квартир. Робота в цьому напрямку триває й надалі. Для відключення боржників створена спеціальна бригада з числа працівників КП «Міськтепловоденергія». Також долучаються працівники міліції, які забезпечують правопорядок та доступ до квартир.
Адміністрація підприємства вкотре звертається до споживачів: вчасно сплачуйте за комунальні послуги та не допускайте накопичення боргів, бо інакше ви будете відключені від холодного та гарячого водопостачання. Якщо не буде доступу в квартиру, то в під’їздах буде проводитися локальний розбір стін та будуть відрізатися мережі.
Наступним кроком стане вилучення майна боржників виконавчою службою.
Тому, боржники, начувайтеся!


Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.