Перейти на мобільну версію сайту


14.07.2020

БІБЛІОТЕКА У ФОКУСІ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ МІСТА

14У липні завершуємо формування карти розвитку громади Камянця-Подільського, яку здійснює Всеукраїнська Ініціатива «Активна Громада» Інституту «Республіка» за підтримки Національного Демократичного Інституту. Карта розвитку – це програма, яка містить перелік пропозицій від мешканців міста. Пропозиції стосуються найрізноманітніших питань, які потрібно вирішувати. 

До цього переліку з підтримки культорологічних проектів потрапила пропозиція створення літературно-мистецького дворику, що запропонувала ініціативна група Центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи. 

Ця ініціатива вже була озвучена на сторінках газети для активних громад «НАШІ ВІСТІ» №53 від 18.02.2020.

Мета проекту з точки зору політики співпраці, запропонованого ініціативною групою - створити літературно-мистецький дворик для маломобільних груп населення з особливими потребами, облаштований альтанкою, лавочками, літнім кінотеатром, де для людей з особливими потребами будуть проводитись творчі зустрічі, літературні читання, тематичні виставки, експозиції та ознайомлення з фондом бібліотеки. Власними коштами вже створений ескізний проект, з яким знайомимо всіх зацікавлених, небайдужих та керівників владних структур. І головне, що ми віримо в успіх цього проекту! 

У місті є ще достатньо питань, яким потрібно приділяти увагу, тому пропонуємо кам'янчанам долучитись до обговорення Карти розвитку громади для міста Кам'янця-Подільського. Реєстрація за посиланням https://go.mywebinar.com/xkpl-lvtw-ldbp-zbls
Регіональний координатор ВІ «Активна Громада 
Кам’янця-Подільського» Славко Полятинчук.

Теги: Славко Полятинчук, просвіта, активна громада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.