Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2012

Без Салій і Ковтуна

У нашій «білій хаті» вже вдруге стався випадок, коли за розпорядженням міського голови звільняють з посади чиновника. Першою ластівкою такого звільнення був директор департаменту правового супроводу та контролю міської ради Едуард Ковтун. Другою стала начальник управління праці та соціального захисту населення Інна Салій.
2 лютого в управлінні працювала комісія міськвиконкому, яка проводила перевірку обліку та зберігання бланків суворої звітності. За наданим комісією актом міський голова видав розпорядження, відповідно до якого Інна Салій має припинити службу в органах місцевого самоврядування 03.02.2012 р. «за порушення посадовою особою місцевого самоврядування Присяги, передбаченої статтею 11 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування України». Поки що виконання обов’язків начальника управління праці та соцзахисту покладено на Віру Чеховську, яка до цього була заступником начальника цього ж управління.
За словами керуючої справами міськвиконкому Валентини Стельмах, комісія встановила низку порушень у роботі управління. За даним фактом наразі порушено кримінальну справу, проводиться перевірка.

Валентина ГРИГОРОВИЧ.

Теги: влада, кримінал

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.