Перейти на мобільну версію сайту


26.10.2012

БЕЗ НАДІЇ СПОДІВАЮТЬСЯ

За сприяння фонду «Відродження» та Асоціації сімейних лікарів міста «Сімейний лікар» 19 жовтня за круглим столом обговорювалися основні перешкоди у наданні якісної паліативної допомоги та перспективи створення хоспісу у нашому місті.хоспіс.JPG
Головною у цій сфері залишається роль сімейного лікаря, який першим дізнається про діагноз пацієнта і забов’язаний повідомити його родичам. Він має допомогти хворому не тільки впоратись із фізичним болем, а й з емоційним почуттям приреченості. Великою проблемою залишається доступ до знеболюючих препаратів, але обіцяють, що вже у грудні випустять першу таблетку морфіну в Україні.
- Проблема не тільки в чиновниках, які ігнорують тему паліативної допомоги, а й у нас з вами. Ми не говоримо про це, а мовчимо. Людина переживає все наодинці, - зазначає з цього приводу представниця фонду «Відродження» Ксенія Шаповал.
Зараз в Україні існує близько 20 хоспісів та Центрів паліативної допомоги. Сподіваємося, що незабаром подібні установи з’являться й у нашому місті.
Наталка ГАРМАТЮК, спеціально для «КлюЧа»

Теги: медицина, хоспіс

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.