Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2013

БАТАЛІЇ НАВКОЛО МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ

5 березня відбулася чергова 40 сесія міської ради. На ній було розглянуто 22 обов’язкових, 13 додаткових та 58 земельних питань. До значимих варто віднести виконання бюджету за минулий рік, перейменування «Житлово-експлуатаційної контори №2» на «Добробут» та питання сплати орендної плати за землю власником будинку по вул.Пушкінська, 53а.
Та найбільш гаряча дискусія в сесійній залі розгорнулася навколо ще не встановленої сесія.JPGмеморіальної дошки в пам’ять про Володимира Максимчука, який 16 років тому загинув при виконанні миротворчої місії в Югославії.
Громадська організація подільських миротворців та Кам’янець-Подільська дитяча організація «Клуб юних миротворці» звернулися з ініціативою встановлення меморіальної дошки Володимиру Максимчуку на фасаді ЗОШ №12, у якій навчався загиблий молодший сержант. Клопотання було задоволене.
При більш детальному вивченні цього питання з’ясувалося, що в нашому місті вже є вулиця, названа на честь Володимира Максимчука, а також пам’ятна дошка, встановлена на фасаді будинку, в якому він проживав. А тому, згідно із статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вшанування пам’яті визначних діячів і подій здійснюється лише однією формою увічнення (найменування вулиці або провулку; присвоєння імені іншому об’єктові міського підпорядкування; встановлення пам’ятного знаку). Отож встановлення ще однієї дошки на будівлі школи було би порушенням законодавства.
Також до депутата міської ради Світлани Старченко звернулися жителі селища цукрового заводу з проханням вшанувати світлу пам’ять і Юрія Громового (загинув в Афганістані), котрий також навчався у ЗОШ №12. Це питання знайшло підтримку на фракції Партії регіонів.
Аби, як висловився депутат міської ради Євген Ободовський, не брати участі в перегонах хто вище чи швидше почепить дошку, не перетворювати фасад школи на траурну алею, було запропоновано встановити один меморіальний знак, на якому би вшанували двох загиблих героїв. Яким чином вирішиться, здавалося доволі просте запитання, покаже час.

Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА, спеціально для «КлюЧа»

Теги: сесія міськради, меморіальні дошки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.