Перейти на мобільну версію сайту


27.06.2014

БАЛАЧКАМИ РУЙНУВАННЯ НЕ ЗУПИНИШ

У попередньому номері «КлюЧа» ми же писали про круглий стіл, що пройшов у НІАЗ «Кам’янець», на якому обговорювали питання аварійного стану деяких архітектурних пам’яток нашого міста.
20 червня у сесійній залі міськради пройшли громадські слухання, які стали продовженням казарми.JPGзгаданого круглого столу. Модерували захід депутат міськради Сергій Акимович та голова міськрайонної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Олег Петровський. На слуханнях були присутні начальник відділу охорони культурної спадщини Олександр Чухрій, директор Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Віктор Травінський, директор НІАЗ «Кам’янець» Василь Фенцур та громадські активісти. Невідомо, чому обговорення вкрай важливого питання проігнорували депутати міськради...
Конструктивними громадські слухання навряд чи можна назвати. Час від часу присутні дозволяли собі переходити на відверті образи та звинувачення на адресу один одного. Загалом знадобилося півтори години для того, щоб підтримати резолюцію, прийняту 17 червня на круглому столі.
Гострі дискусії розгорнулися навколо проїзду через Замковий міст. Висловлювалися діаметрально протилежні думки: від повної заборони до повернення до платного проїзду через міст. Власне цьому питанню будуть присвяченні окремі громадські слухання, які пройдуть 1 липня о 15.00, у сесійній залі міськради. Також було запропоновано створити громадську раду з порятунку архітектурних пам’яток міста. Поглянемо правді у вічі: така рада буде мати лише дорадчі функції і не зможе якось впливати на ситуацію. Якщо ж вона створюватиметься тільки для того, щоб поговорити, то її існування позбавлене змісту: розмови пам’яткам не допоможуть. Наразі готується пакет документів для передачі в Комітет з питань культури і духовності Верховної Ради для вирішення болючого для нашого міста питання руйнування пам’яток архітектури.

Теги: казарми Старої фортеці, руйнування, НІАЗ «Кам’янець»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.