Перейти на мобільну версію сайту


24.02.2017

АЛЕЯ ЧИ ШПАРИНА?

Біля ринку, що на мікрорайоні Жовтневому, довгий час було непрохідне болото, а кілька років тому там доріжку між ринком і зоною відпочинку вклали бруківкою, і тамтешні мешканці могли вже спокійно ходити й не мастити взуття. Але це продовжувалося недовго, адже почалося будівництво ринку «Вікторія». 

Будівельники обгородили територію навколо майбутнього павільйону, прихопивши встелену алею. З одного боку, наміри нібито слушні – заради безпеки людей, але якщо ви так дбаєте про безпеку, то швидко зводьте об’єкт і приберіть огорожу з прохідної частини. А тут вже кілька років, як перегородили бруківку з одного боку, залишивши невеличкий прохід повз торгівельні кіоски, які, до речі, загородили прохід з іншого боку, і відтепер для того, щоб пройти там, потрібно боком пробиратися, і обов’язково ти натрапиш на чийсь лоток чи зачепишся. Добре, якщо не розірвеш одяг, але розминутися з пішоходом, який йде у зворотному напрямку, взагалі неможливо. А якщо хтось зупинився біля кіоску, щоб подивитися чи купити, то вже за ним стоїть черга, аби пройти.

Щодо просування в темну пору доби, то тут дуже добре позбутися сумки, ювелірних прикрас, гаджетів, бо на тебе можуть напасти хулігани та грабіжники, заблокувати з двох боків. Виходить, що ту бруківку застелили не для пішоходів, або навмисне той прохід перекрили, щоб злочинцям легше було розправлятися зі своїми жертвами.

Майже не щотижня до редакції телефонують жінки з приводу цього злощасного проходу алеєю, ні - шпариною. То ж або взагалі його перекрийте, або ж приберіть той паркан чи зобов’яжіть це зробити тих, хто його там встановив. Доки можна знущатися над тамтешніми мешканцями?

Теги: ринок "Вікторія", будівництво

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.