Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2018

АГРО-2018

виставка6-9 червня в національному комплексі «Експоцентр України» в Києві пройшла найбільша ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018», яку відвідали заступник голови РДА Микола Чумак разом із начальником відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів РДА Надією Сузанською та представниками аграрного сектору району.

На виставці Хмельницька область представила експозицією досягнень у рослинництві, харчовій та переробній галузі, презентувала роботи провідних фірм, виробників експортно орієнтованої та інвестиційно привабливої продукції.

Долучилися до заходу і товаровиробники Кам’янеччини, зокрема ТОВ «Український кристал» вразив відвідувачів заходу креативною презентацією хлібної продукції у формі млина та пшеничного колоса, а віз, наповнений продукцією Хмельниччини, довелося тягнути півню, зробленого з колосків зернових культур з ланів Кам’янеччини.

На виставці представлені новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивні породи свійських тварин, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства та сільськогосподарська продукція.

Теги: агропромислова виставка «АГРО-2018»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.