Перейти на мобільну версію сайту


01.02.2013

АГРАРІЇ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВЕСНИ. ЇХ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА НЕДОТРИМАННЯ СІВОЗМІНИ

Хлібороби району вже поглядають у бік полів. Поки що вони не можуть сказати, у якому стані знаходяться озимі культури, адже на більшості ланів лежить понад 25-сантиметровий шар снігу. Аграрії сподіваються, що завдяки цьому товстому «зимовому покривалу» озимі культури до весни дійдуть у хорошому стані. А отже, не доведеться витрачати значних коштів на їх пересівання.
Разом з тим, хлібороби району проводять повномасштабну підготовку до весняно-польових робіт. Начальник агропромислового розвитку РДА Ігор Гай з цього приводу зазначив, що на сьогоднішній день готовність сільгосптехніки до весняної кампанії становить 88%. Із необхідних 10,5 тис. т мінеральних добрив сільгосппідприємствами закуплено 8,5 тис. т. Також забезпеченість паливно-мастильними матеріалами агропідприємств для проведення весняно-польових робіт оцінюється в межах 70% від потреби.
Усього цього року під посів ярих культур аграрії планують виділити 52 тис. га земельних площ. У порівнянні з минулим роком, загальний посівний клин має зрости агробізнес.jpgна 1,5 тис. га.
Разом з тим, з початком цього року держава посилила вимоги до агропідприємств. З 1 січня набула чинності постанова про землеустрій. Відповідно до неї, сільгоспвиробники, орендарі земель повинні дотримуватися чітких правил сівозміни. Для цього кожне із агропідприємств мусить мати проект із землеустрою. За дотриманням норм цього закону слідкуватиме спеціально створена сільськогосподарська інспекція. У випадку порушення, на сільгоспвиробника чекатиме значний штраф.

Теги: агробізнес

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.