Перейти на мобільну версію сайту


13.09.2013

А ВОНА ПРАЦЮЄ?

На адресу нашої редакції надійшов відкритий лист щодо діяльності одного із депутатів міської ради - Інни Салій.
«Шановні Кам’янчани! Ми, жителі селища Підзамче, стурбовані «діяльністю» депутата міської ради Інни Володимирівни Салій, яка намагається створити навколо себе піар за наш рахунок, використовуючи нас, як важіль впливу на владу.
Перед виборами до місцевих рад 2010 р. вона обіцяла відремонтувати дорогу по вулиці Папаніна, але дорога як була в жахливому стані, в такому ж залишилась по теперішній час.
Не вигравши по нашому округу вибори, набравши лише 83 голоса, а ставши депутатом міської ради за списком, Інна Салій навіть не згадувала за нас. За два роки ми забули, що є такий депутат.
Але вибори до місцевих рад не за горами і знову виплило ім’я Інни Салій, яка начебто хоче допомогти у вирішенні наших проблемних питань.
Шановна пані депутат ходить та збирає підписи мешканців із зверненням до міського голови з приводу ремонту нею забутої дороги. Але це вже вчорашній день, тому що наш народний депутат Володимир Володимирович про нас дбає, завдяки йому вже виділені кошти на проведення капітального ремонту дороги.
Друге питання, яке дуже важливе для нас – це проїзд через Замковий міст, який довгий час був закритий для проїзду. Відкривши його, як важливу транспортну артерію, на жаль, ним могли скористатись не тільки ми, жителі Підзамче, а й важкий транспорт, що призводило до його руйнації.
Прийняте рішення про платний проїзд нас не влаштовує, однак ми, як Кам’янчани, з розумінням поставилися до цього рішення.
Скориставшись цим, знову виплила Інна Салій, ставлячи під сумнів використання зібраних коштів. Підбурювала людей, закликаючи до провокацій. Але ми бачимо, що міський голова Михайло Сімашкевич свого слова дотримав, кошти використовуються за призначенням.
Так, як у нашому місті ще багато селищ та мікрорайонів, просимо жителів міста не піддаватись на провокації цієї «піарщиці».
Тюліна Р.С., Тюліна Я.А., Тарасенко С.О., Чайковська Н.В. Всього 27 підписів.

Теги: нам пишуть

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.