Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

ДВІ ВЖЕ Є. НА ЧЕРЗІ ТРЕТЯ?
Ще дві громади Кам’янець-Подільського району отримали позитивний старт від Хмельницької ОДА. Наприкінці минулого та цього тижня відповідні позитивні рішення щодо їхнього створення підписав губернатор області Олександр Корнійчук. 
Він підписав розпорядження про створення Староушицької селищної об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у селищі Стара Ушиця. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДЕНЬ СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’Я У «ЗОЛОТІЙ РИБЦІ»
Називати переваги занять спортом для дошкільнят можна нескінченно довго. Саме фізичне виховання є важливим фактором не лише зміцнення здоров’я дітей, а й соціалізації, становлення впевненої у своїх силах особистості. То ж цілком логічним у рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту стало проведення у ДНЗ №21 «Золота рибка» (завідувач Людмила Кирик) тематичного Дня спорту та здоров’я. 

14 вересня відбулося чергове засідання виконкому. Серед 34 питань порядку денного члени виконкому розглянули і рішення, що виноситься на сесію міськради, щодо надання пільг зі сплати місцевих податків на 2018 рік, зокрема земельного для підприємств, які звернулися з відповідною заявою. Це 2-ий ДПРЗ, КЕВ м.Чернівці, КП «Міський стадіон імені Тонкочеєва», районна профспілкова організація працівників АПК та ПАТ «Гіпсовик». Кому нададуть пільгу та в якому розмірі, вирішать депутати на сесії. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПРЕДСТАВИЛИ ГЕНПЛАН
13 вересня пройшли громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації внесення змін до Генерального плану, історико-архітектурного опорного плану, меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів міста.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЛЮДИ ПРОТИ!
Слова похвали заслуговує громада вулиці Суворова. Її мешканці не бажають, щоб їхню вулицю перейменовували, бо цього просто комусь захотілося, при цьому безпідставно створили проблеми простим мешканцям, яким і без того нелегко живеться. 

Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

УСПІШНА РЕКОНСТРУКЦІЯ ПОЧАЛАСЯ?!
Триває реконструкція приміщення поліклініки на вул.Франка, куди згодом планується перевести водолікарню. Наразі проводяться роботи з реконструкції даху, який має бути шатровим, а не пласким. Також пройде реконструкція системи опалення. Є сподівання медиків, що опалювальний сезон розпочнеться з теплом. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Незабаром жителі міста побачать на екранах «Нового каналу», як команда «Ревізору» на чолі з головним інспектором програми Миколою Тищенком інспектувала заклади Кам’янця-Подільського. 13 вересня в столиці відбулися зйомки «Страстей за «Ревізором», в яких на запрошення каналу взяв участь міський голова Михайло Сімашкевич.

КОНДРАТОВ ПООБІЦЯВ І ЗРОБИВ
Минулого тижня палата №13 кардіологічного відділення міської лікарні прийняла першого пацієнта. Її, як і обіцяв, відремонтував та обладнав власник будівельної кампанії «Марс-ЛТД» Олександр Кондратов. 
Палата невеличка, на одного пацієнта, з хорошим сучасним ліжком, шафою, столиками та стільцем.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ДАСТЬ БОГ, ЗБУДУЮТЬ МІСТ
11 мільйонів гривень буде спрямовано на продовження будівництва мосту через Мукшу.
Після майже 10-річної перерви відновили ремонтні роботи на мосту через річку Мукша по автотрасі державного значення Н-03 Житомир-Чернівці. Перед тодішніми виборами посадовці активізувалися, але потім у когось не склалося і... Напевне, незабаром вибори.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ. НОВИНИ-3
МІСТО. Міський бюджет отримав від Уряду медичну субвенцію в розмірі 1 млн 82 тис. грн на програму «Доступні ліки». Cубвенція спрямована на відшкодування вартості медикаментів на лікування окремих захворювань, зокрема серцево-судинних хвороб, бронхіальної астми та цукрового діабету другого типу. 
РАЙОН. 5 вересня голова РДА Василь Сукач провів прийом громадян. Із запитаннями до очільника району звернулася жителька с.Залісся-1 щодо надання її сину статусу учасника бойових дій. Наступне звернення стосувалось водопостачання у с.Довжок.

СЕМЕНИШИНА – НА ДОНЕЧЧИНУ
Міністр МВС Арсен Аваков підписав наказ про призначення нинішнього начальника ГУ Національної поліції в Хмельницькій області, генерала Миколи Семенишина керівником поліції Донеччини.
Як стало відомо, переїзд до Маріуполя запланований на 10 вересня. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПЕРЕВАЖАЛИ ОСВІТЯНСЬКІ
5 серпня відбулося засідання 23 (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VII скликання, під час якого всі питання порядку денного розгянули досить оперативно. Депутати внесли зміни до сільського бюджету на 2017 рік та затвердили проекти, що будуть реалізовані за рахунок коштів субвенції з Державного та сільського бюджету на формування інфраструктури об’єднаної громади. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВЗЯЛИСЬ ЗА ДРУГИЙ ЕТАП
На Кам’янеччині розпочато другий етап жнив – збір соняшнику, сої та кукурудзи на зерно. Про це повідомила начальник відділу агропромислового розвитку РДА Надія Сузанська. Усього по району до збирання підлягає 13112 га сої. Наразі обмолочено 532 га, намолочено 1072 т, при середній урожайності 20,2 ц/га. Збірання сої розпочали ПП «Аграрна компанія 2004», філія «Кам’янець Подільська» ТОВ СП «Нібулон», СТОВ АФ «Україна», СТОВ ВФ «Гуменецьке», ТОВ «Максфарм», ФГ «Колос Агро». 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПЛАТА ЗА ПРОЇЗД ЧЕРЕЗ МІСТ
У серпні цього року від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’я­нець-Подільського державного історичного музею-заповідника зібрано 378 655 грн.
Із цієї суми сплачено ПДВ в розмірі 63 109,2 грн. Міський бюджет отримає 191233 грн. Із них – податок на прибуток становить 41 175 грн, а Фонд соціально-економічного розвитку міста поповнився на 150 058 грн. Музей-заповідник отримає на утримання об’єктів 28 136 грн. КП «Побуткомбудсервіс» на розвиток залишено 9 379 грн.

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ. НОВИНИ-2
МІСТО 
30 серпня у секретаря міськради Дмитра Васильянова відбулася зустріч з представником міжнародної культурної асоціації Кілані Радхауні. Гість запропонував кам’янчанам можливість культурного обміну, особливо фольклорними колективами, спільну міжнародну фестивальну діяльність і, зокрема, обмін студентами. 


Статті 61 — 75 з 2214
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

П’ЯТЬ АБЗАЦІВ ПРО ОСВІТУ
П’ЯТЬ АБЗАЦІВ ПРО ОСВІТУ Питання освіти завжди викликало навколо себе безліч думок. Не змінилася ситуація й досі. Новий час вносить нові моменти в обговорення та вибір освіти, проте актуальність цієї теми не згасає. Думки різні, але з тим, що освіченим має бути кожен, погоджуюся всі. Питання в іншому: «Яка саме?».
Ми звикли до того, що освіта створює відмінності між людьми, адже має різний рівень та профіль. А це, у свою чергу, породило масове явище навішування «ярликів» про освічену людину і неосвічену. Проте твердження,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.