Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

Міст засяє і злетить
Заступник міського голови Сергій Бабій виношує ідею щодо можливості підсвічення Новопланівського мосту. Більше того, на сьогодні навіть вже розроблено ескізний проект під назвою «Літаючий міст».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Згідно з розпорядженням міського голови, з 26 березня до 1 травня спеціально створеною комісією буде проводитись щотижнева перевірки з дотримання правил торгівлі продуктами харчування на ринках міста. Очолює її заступник директора департаменту управління економіки Майя Гурська. Такий крок міський голова пояснив посиленням боротьби з несанкціонованою торгівлею в державі та наближенням «Євро-2012».

На факультеті – польовий вишкіл
14-16 березня на факультеті військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка були проведені ротні тактико-спеціальні навчання для курсантів випускних курсів та військовослужбовців в/ч А-1107.

Для швидкої поки тільки прапор
Лише з прапором поїхав цього року головний лікар станції швидкої медичної допомоги Мирослав Коломий на змагання бригад швидких допомог «Рівненське медичне ралі – 2012», що завершуються сьогодні. На участь у цих престижних змаганнях у нашого міста не було фінансів та можливостей.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Діватись нікуди. Треба переїжджати
Михайло Сімашкевич переймається проблемами переміщення «Сувенірного містечка». Він занепокоєний тим, що стався такий прикрий інцидент. Як виявилося земля, на якій розташований сувенірний ринок, вже давно передана в оренду підприємцю.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«Містечка» в селах – врятує ОСББ?
Створення об’єднання співвласників багатоквартиного будинку (ОСББ) – справа непроста, зате вкрай сьогодні потрібна. Практика показує, що об’єднання співвласників – чи не єдиний спосіб наведення порядку в будинку. Проте в період становлення цієї організації виникають певні труднощі у її роботі.

Меру не було чому вчитись
Міський голова Михайло Сімашкевич повернувся з навчання, яке проходило минулого тижня у Київському Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Англійська мова. Більше ніж засіб спілкування
17-та міжнародна  науково-практична конференція TESOL-Ukrain, «Англійська мова в глобалізованому світі», проведена на факультеті іноземної філології К-ПНУ ім.І.Огієнка за підтримки відділу преси і освіти посольства США в Україні, зібрала провідних науковців семи країн, сорока вишів та 18-ти загальноосвітніх закладів. Всього у семінарі взяли участь 360 учасників.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

Нам дісталося срібло!
...І це доволі почесно, адже мова йде про щорічний Всеукраїнський конкурс «Вчитель року-2012», завершальний етап якого вперше проходив у нашому місті на базі НВК №9.
Цьогоріч конкурс проводився в таких номінаціях, як «Біологія», «Фізична культура», «Англійська мова», «Українська мова та література» і «Етика». 21 вчитель з Кам’янця-Подільського висловив бажання взяти участь у міському етапі конкурсу.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Дороги вже латають
17 березня на вулицях міста розпочато ямковий ремонт, яким займається КП «Комбінат благоустрою». За словами міського голови Михайла Сімашкевича, так рано ще жодного року ямковий ремонт не розпочинався.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Місто готується до весілля
Весільну фату одягне на себе Лянскоронська башта. У ролі жениха виступить Кармелюкова башта. Вельон у нареченої розвіватиметься на кілька десятків метрів. Репетиція весілля відбудеться 20-22 квітня.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Великдень буде світлим
Одним з пріоритетних завдань для міської влади залишається освітлення вулиць. Особливої уваги потребують Руські фільварки, на яких розташовано 15 вулиць. Ще 30 років тому там було встановлено дерев’яні електроопори та світильники. За цей час опори стали аварійними, що ж до світильників, то вони також потребували повної заміни.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

А тобі потрібна робота?
Якщо так, тоді мерщій телефонуй у департамент ЖДПІ за номером 5-17-39!
За словами заступника міського голови Сергія Бабія, КП «Комбінат благоустрою» на роботу терміново потрібні ще 20 двірників, окрім тих 20-ти, що вже працюють. Сергій Віталійович запевняє, що їхня зарплата зросте майже вдвічі і становитиме 1600 грн., графік роботи звичайний - 8-годинний.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Оринин - з головою
Минулої неділі відбулися позачергові вибори Орининського сільського голови. Попередній сільський голова достроково припинив свої повноваження за власним бажанням. Зі слів голови сільської виборчої комісії Валентини Гончар, вибори пройшли без порушень.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

* 26-30 березня, з 14.00 до 16.00, працює депутатська приймальня. На звернення кам’янчан чекатимуть: у понеділок – Людмила Вікторівна Паламарчук, вівторок – Валерій Григорович Гордійчук, середу – Наталія Володимирівна Мерінова, четвер – Ярослав адамович Крочак, п’ятницю – Валерій Анатолійович Слободян.

* Колектив КП «Міськтепловоденергія» оголосив 2012 рік роком утеплення та пообіцяв у наступному опалювальному сезоні зменшити споживання газу на близько 5 млн. куб. м, що дозволить зекономити до 10 млн. грн.


Статті 2476 — 2490 з 2574
Початок | Поперед. | 164 165 166 167 168 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!


 

ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ
ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ Нещодавній виступ у Верховній Раді переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паула Пшенічки зібрав шквал коментарів і обговорень у інтернет-мережі. Присутні аплодували звичайному шкільному вчителю стоячи. Як так сталося? Що такого сказав учитель, викликавши своєю промовою загальне захоплення?
Ось уривок із його монологу: «Ніколи не думав, що таке станеться в моєму житті. 25 років я подорожую з нашими дітьми по різних форумах, знайомий з колегами з 30 країн світу. Проблеми освіти скрізь...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.