Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Новини

Російський Консул відкрив олімпіаду
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови й літератури розпочався 27 березня в К-ПНУ ім.І.Огієнка. Олімпіада проводиться за сприяння Міністерства освіти й науки, молоді та спорту України, а також за підтримки Посольства Російської Федерації в Україні, Хмельницького обласного російського культурного центру, російської общини Кам’янця-Подільського, профкому студентів, аспірантів і докторантів національного університету.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Ярема йде до кума в Міністерство?
23 березня Президент Віктор Янукович призначив Петра Порошенка Міністром економічного розвитку і торгівлі України. Одразу містом поповзли чутки, що Петро Олексійович може запропонувати перейти працювати в Міністерство колишньому голові РДА Ростиславі Яремі.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Допомога
Міське товариство Червоного Хреста (голова Людмила Криськова) передало тубдиспансеру та обласному тубсанаторію набір вітамінів на загальну суму майже 600 грн.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

На фонтані – морські котики, біля виконкому – олені
Розмови про об’ємні клумби цього тижня почали втілюватися в життя. Першими вони будуть встановлені при вході у сквер «Гунські криниці».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Сакурово-магнолієві гаї
20 дерев сакури буде висаджено в суботу навколо скверу «Гунські криниці». Восени тут вже посадили 14 сакур. Верхній ярус навколо фонтану комунальники планують зробити із сакур, а нижній – з низькорослих магнолій. Дерева були закуплені в Ужгороді, місті, яке славиться на всю Україну долиною сакур.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Іван Павлевич: «Наш святий обов’язок пам’ятати…»
25 березня панахиду та мітинг біля пам’ятника загиблим 1 квітня 1944 року визволителям міста єфрейторам Д.А. Руднєву, А.П.Кузнєцову, А.Я.Бородіну та молодшому сержанту С.І Вознюку провела міськрайонна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Міст засяє і злетить
Заступник міського голови Сергій Бабій виношує ідею щодо можливості підсвічення Новопланівського мосту. Більше того, на сьогодні навіть вже розроблено ескізний проект під назвою «Літаючий міст».
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Згідно з розпорядженням міського голови, з 26 березня до 1 травня спеціально створеною комісією буде проводитись щотижнева перевірки з дотримання правил торгівлі продуктами харчування на ринках міста. Очолює її заступник директора департаменту управління економіки Майя Гурська. Такий крок міський голова пояснив посиленням боротьби з несанкціонованою торгівлею в державі та наближенням «Євро-2012».

На факультеті – польовий вишкіл
14-16 березня на факультеті військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка були проведені ротні тактико-спеціальні навчання для курсантів випускних курсів та військовослужбовців в/ч А-1107.

Для швидкої поки тільки прапор
Лише з прапором поїхав цього року головний лікар станції швидкої медичної допомоги Мирослав Коломий на змагання бригад швидких допомог «Рівненське медичне ралі – 2012», що завершуються сьогодні. На участь у цих престижних змаганнях у нашого міста не було фінансів та можливостей.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Діватись нікуди. Треба переїжджати
Михайло Сімашкевич переймається проблемами переміщення «Сувенірного містечка». Він занепокоєний тим, що стався такий прикрий інцидент. Як виявилося земля, на якій розташований сувенірний ринок, вже давно передана в оренду підприємцю.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«Містечка» в селах – врятує ОСББ?
Створення об’єднання співвласників багатоквартиного будинку (ОСББ) – справа непроста, зате вкрай сьогодні потрібна. Практика показує, що об’єднання співвласників – чи не єдиний спосіб наведення порядку в будинку. Проте в період становлення цієї організації виникають певні труднощі у її роботі.

Меру не було чому вчитись
Міський голова Михайло Сімашкевич повернувся з навчання, яке проходило минулого тижня у Київському Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Англійська мова. Більше ніж засіб спілкування
17-та міжнародна  науково-практична конференція TESOL-Ukrain, «Англійська мова в глобалізованому світі», проведена на факультеті іноземної філології К-ПНУ ім.І.Огієнка за підтримки відділу преси і освіти посольства США в Україні, зібрала провідних науковців семи країн, сорока вишів та 18-ти загальноосвітніх закладів. Всього у семінарі взяли участь 360 учасників.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

Нам дісталося срібло!
...І це доволі почесно, адже мова йде про щорічний Всеукраїнський конкурс «Вчитель року-2012», завершальний етап якого вперше проходив у нашому місті на базі НВК №9.
Цьогоріч конкурс проводився в таких номінаціях, як «Біологія», «Фізична культура», «Англійська мова», «Українська мова та література» і «Етика». 21 вчитель з Кам’янця-Подільського висловив бажання взяти участь у міському етапі конкурсу.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК


Статті 2386 — 2400 з 2490
Початок | Поперед. | 158 159 160 161 162 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВІД ЧАЙНИКА ДО АВТОБАНА
ВІД ЧАЙНИКА ДО АВТОБАНА Цього тижня з’я­ви­лася досить оптимістична новина, яка стосується нашого міста. 9 липня в Брюсселі було підписано фінансову угоду в рамках проекту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України» між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), на яку виділено 75 млн євро. З української сторони угоду підписала Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, зі сторони ЄС – Віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазиль...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.