Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2013

5 ГРИВЕНЬ, ЩОБ ПОТРАПИТИ В МІСТО

Найближчим часом розпочне свою роботу спеціальний пропускний пункт, що розмістився неподалік Старої фортеці.
Чимало експериментів випало на долю Замкового мосту впродовж останніх 20 років - і шлагбаум перешкоджав руху автівок, і обмеження в'їзду транспорту по годинах не прижилося, і славнозвісний дядя Боря, який збирав з водіїв плату за проїзд, не допоміг. Ну, й на завершення, всім відомі стовпчики дистанційного керування, які також потерпіли фіаско, адже невдовзі пульти від них були у чи не півміста. Сьогодні рух через Турецький міст намагаються обмежити за допомогою спеціального пропускного пункту. Як обґрунтовує міський голова це нововведення: «Ми прорахували економічну доцільність уведення плати за проїзд. Вона дійсно існує. Влада проїзд.jpgнайближчим часом не має наміру надавати гроші на проведення реставраційних робіт на мості. Адже сьогодні не надійшли кошти на реставраційні роботи навіть Вітряної брами. Тому іншого виходу у міста наразі немає. Вартість проїзду в один бік становитиме 5 грн. Це значно дешевше та швидше, аніж об'їжджати навкруги, оскільки потрібно буде витратити близько 2 літрів пального, а це - 20 грн. Тож 10 грн і 20 грн – суми різні й різниця між ними суттєва».
Що й приховувати, часто-густо в нас трапляється так, що дехто «обраний» з часом знаходить «обхідні шляхи», аби не платити. З цього приводу Михайло Євстафійович зазначає: «Платний проїзд буде для всіх: мер ти, чи не мер – повинен заплатити. Шлагбаум не відкриється, доки касовий апарат не зніме з картки суму в 5 гривень, або ж не прийме банкноту (банкноти), рівноцінну п’яти гривням.  
По три картки ми безкоштовно віддамо різним службам - міліції, швидкій, рятувальникам. Також вестиметься контроль за використанням цих карток. У разі чого, ми перевірятимемо, чому вони використовувалися не службовим автомобілем, чи надходив виклик у цей час тощо».
Як же в цій ситуації бути жителям Підзамче чи Довжка, яким щодня доведеться перетинати платний пропускний пункт? З цього приводу влада пропонує компромісне рішення. Якщо сім’я проживає на Підзамчі або на Довжку, вона може придбати спеціальну абонентську картку на місяць, три місяці, півроку чи на рік (відповідно, чим довший термін - тим дешевшим буде одноразовий проїзд).
Тим же, хто користується проїздом не так часто, не потрібно купувати картку, оскільки це буде економічно невигідно. Мер обіцяє, що вже цієї п’ятниці запуститься електрона система. А через тиждень планується ввести саму систему в дію. Власне за самим пропускним пунктом вестиметься відеоспостереження.
Рух через Замковий міст передбачений лише для легкового і комунального транспорту. Обслуговуватиме проїзд КП «Комунтранссервіс».
А нам, жителям міста та безпосереднім учасникам чергового експерименту, залишається сподіватися, що ці впровадження нарешті приживуться й не створюватимуть нам дискомфорт, а виручені кошти справді спрямовуватимуться на комунальний автотранспорт та реставрацію мосту.
- Зроблю все можливе, щоб звіти про всі фінансові надходження від плати за проїзд були доступні для будь-кого, а також висвітлювались у ЗМІ та Інтернеті, - запевняє очільник міста.

Теги: Замковий міст, платний проїзд

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.