Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2020

ВОСЬМА ПЕРЕЇХАЛА

амбулаторія27 лютого на вул. Лесі Українки, 42 переїхала амбулаторія №8, яка до цього базувалася в дитячій поліклініці. Там для неї було відведено крило на першому поверсі. Першим новеньку амбулаторію оглянув міський голова Михайло Сімашкевич.

– Не порівняти те приміщення, в якому раніше лікарі приймали кам’янчан, і те, яке ми сьогодні бачимо, – сказав міський голова Михайло Сімашкевич. - Тут затишно, сучасно, просторі кабінети: два для прийому пацієнтів, щеплення, маніпуляційною, столиком для сповивання, зручними меблями, туалетна кімната, обладнана для людей з особливими потребами.

Ця амбулаторія обслуговуватиме 4 дільниці, а це – понад 6 тисяч мешканців. Їх прийматимуть два сімейних лікарі, педіатр і терапевт. Окрім вакцинації дорослого населення цієї частини кам’янчан, тут проводитимуть щеплення дітям від 0 до 5 років, батьки яки підписали відповідні декларації з сімейними лікарями, педіатрами, терапевтами НКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Їх нараховується більше п’яти тисяч. Також тут планують встановити монітор, на якому транслюватимуть мультфільми та необхідну інформацію про користь щеплень тощо

Оренда цього приміщення обійдеться у двадцять тисяч гривень, які заплатять із бюджету НКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». За таку орендну плату можна було б за кілька років збудувати новеньку власну амбулаторію.

Не зрозуміло, як в приміщення амбулаторії зможуть потрапляти люди з особливими потребами та матусі з візками, якщо заїзд (пандус) у приміщення стрімкий.


Теги: амбулаторія №8 переїхала

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.