Перейти на мобільну версію сайту


09.04.2020

СТАЛО ВІДОМО, КОГО ПРОТЕСТУЮТЬ НА COVID-19

Перший випадок інфікування коронавірусом лабораторно підтверджено в Кам'янець-Подільському районі в жительки села Жванець, яке знаходиться на кордоні з Чернівецькою областю. Міський голова Михайло Сімашкевич одразу відреагував на цю ситуацію, повідомивши про початок експрес-тестування кам'янчан. 

- Враховуючи, що у жительки селища Жванець нашого району, медсестри Хотинської лікарні, виявлено коронавірус, розпочинаємо експрес-тестування кам'янчан, - написав на своїй офіційній сторінці у соцмережі мер Кам'янця. 

Отож, тестуватимуть:
- хворих із пневмоніями;
- медиків мобільних бригад;
- лікарів інфекційного та приймального відділень;
- працівників сімейних амбулаторій;
- водіїв комунальних автобусів;
- священнослужителів.
 
-

У свою чергу голова Жванецької ОТГ Тетяна Криворучко закликала жителів громади дотримуватися карантинних вимог, рекомендацій МОЗ та обмежити «подорожі» в сусідню Чернівецьку область.

- Аналізуючи темпи поширення коронавірусу на території нашої держави та зокрема в областях, які межують з нашою громадою можемо зробити висновки, що страшний вірус не зважає на вік людей, рід діяльності та статки. У нас вже теж є випадок захворювання на території громади, в с. Жванець, - повідомила Тетяна Володимирівна. - Звертаюся до вас з закликом усвідомити серйозність ситуації та з розумінням поставитися до неї, адже дотримуючись всіх рекомендацій ми рятуємо в першу чергу себе та своїх рідних. На мою думку, на сьогодні не може бути надмірних заходів безпеки. Тому, прошу всіх жителів громади без особливої потреби не виходити зі своїх домівок, обмежити «подорожі» в сусідню Чернівецьку область та дотримуватись всіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.
Ціна безвідповідальності та бездіяльності може виявитись надто високою.
Бажаю всім міцного здоров’я , витримки та розуміння в зв’язку з вжитими заходами. Бережіть себе та своїх рідних!!!"

-

Теги: коронавірус, COVID-19, с.Жванець

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.