Перейти на мобільну версію сайту


05.06.2020

МОЖЕМО ТЕСТУВАТИ НА COVID-19

90Більше сотні випадків, хворих на COVID-19, зареєстровано в Кам'янці-Подільському. При цьому 32 особи вилікувалися. У Кам’янець-Подільському районі зареєстровано 71 випадок захворювання на COVID-19. 11 хворих госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні, 32 - лікуються амбулаторно.

Сьогодні стало відомо, що в Хмельницькій інфекційній лікарні померла 64-річна жінка, мешканка Кам'янець-Подільського району, яка хворіла на коронавірус. Загалом в Україні за добу виявили 553 нових випадки, а всього є 2564 хворих на коронавірус.

Поряд з цією неприємною статистикою, є й втішні новини. Міський голова Михайло Сімашкевич повідомив, що відтепер Кам'янець-Подільський має змогу робити власні дослідження на коронавірусну хворобу. 

- За кошти, виділені з міського бюджету в рамках протидії COVID-19, ми закупили лабораторні тести для апарату ІФА (імуноферментного аналізу). Таке дослідження вказує або на гостру стадію захворювання, або на перенесену хворобу. Обладнання є на базі лабораторії міської лікарні, і наразі маємо можливість обстежити близько 400 осіб. У першу чергу протестовані будуть медичні працівники, які мають найбільше контактів із хворими, - зауважив Михайло Сімашкевич.


Теги: COVID-19, коронавірус

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.