Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2018

ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, КАМ’ЯНЕЦЬ СТАРШИЙ!

знахідкаУ Кам’янці-Подільському відкопали нові археологічні знахідки: місту додалося ще декілька сотень років.

Під час розкопок на вулиці Татарській археологи знайшли кам’яне мощення, що добре збереглося, і яке належить до періоду так званого кам’янецького еялету, тобто кінця 17 століття, хоча до того вважалося, що бруківка в місті з’явилася, принаймні, століттям пізніше.

На вулицях Довгій і Зарванській розкопали залишки керамічного міського водогону, який функціонував ще в 19 столітті, а також дорожнє мощення, і теж – 17 століття.

Розкопки на подвір’ї Старого замку теж принесли науковцям як сподівані, так і несподівані відкриття. Так, вони знайшли там фундаменти костелу святого Станіслава, склепик Миколая Потоцького та частину фундаментів Покровської церкви, які й очікували знайти. Але крім того, вони цілком несподівано розкопали некрополь 12-13 століття, який свідчить, що церква тут була раніше, ніж припускали вчені.

Крім того, на околицях Кам’янця-Подільського група археологів під керівництвом Ігоря Старенького виявила залишки культур різних періодів: від неоліту до давньоруського часу.

На території Бакотського скельного монастиря археологи розкопали поховання давньоруського періоду, в якому добре збереглися рештки чоловіка 30-40 років. А поряд, на вершині гори, дослідники виявили сліди майстерні, де виготовляли знаряддя із кременю ще за доби мезоліту-неоліту.


Теги: нові археологічні знахідки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.