Перейти на мобільну версію сайту


28.07.2017

СЮРПРИЗ ІЗ-ПІД ЗЕМЛІ

кавярняУ Старому місті під час розкопок виявлено кав’ярню 17 ст. Її знайшли археологи під час розкопок у районі Польсь­кого ринку та вулиці П’ятницької. Дослідники вважають, що вона найстаріша в Європі.

Судячи зі знайденого матеріалу, виявлене приміщення повністю відповідало культурі епохи бароко: було вишуканим, з великою кількістю кухонного начиння, в тому числі й з кольорового скла.

Як зазначає завідувач сектору музею старожитностей Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Петро Болтанюк, знайдений матеріал дійсно унікальний, він дозволить ще більше вивчити історію цієї частини міста.

До слова, традиція кавоваріння з’явилася на Поділлі у період турецького панування. За чотири сотні років різноманітний кольоровий фарфор зберігся майже неушкодженим.


Теги: виявлено кав’ярню 17 ст.

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

ТОВ  "Проттех" пропонує виготовлення мобільних швидкозбірних конструкцій на каркасній металевій основі. Мало того, що це найдешевший спосіб зведення об'ємних приміщень (до 2000 кв. м), це ще і можливість значно економити на електроенергії.
Ми пропонуємо:
Виготовлення конструкцій з металу:
    • Швидко збірні конструкції різноманітного призначення (ангари, склади, автомийки, СТО)      
    •...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.