Перейти на мобільну версію сайту


01.09.2017

ПІДПРИЄМНИЦТВО – ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

01Уже традиційно в першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, в нашій державі відзначається День підприємця.

Підприємництво міста – це найактивніша частина нашого суспільства, що об'єднала людей різних професій та визначає стан справ у багатьох провідних сферах життя. Це день особливих людей, сильних і цілеспрямованих, незалежних і самодостатніх, людей з характером, здатних генерувати нові ідеї, рухатися вперед, сягати нових вершин успіху, а головне – готових працювати заради утвердження своєї держави та свого міста.

Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства. Тому розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати низку найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Підприємництво міста – це промислові та будівельні підприємства, заклади торгівлі, харчування, медичних та побутових послуг, готельного та туристичного бізнесу, підприємці ринкової торгівлі. На сьогоднішній день у місті зареєстровано 1969 юридичних та 3126 фізичних осіб. Чисельність працюючих суб’єктів малого і середнього підприємництва більше ніж 28200 осіб, у тому числі чисельність найманих працівників у суб’єктів малого підприємництва склала 13800 осіб, а в суб’єктів середнього підприємництва – 14400 осіб.

Для міської влади підприємництво міста завжди було і буде надійним партнером, який дбає про наповнення міського бюджету. Надходження до нього від діяльності суб'єктів господарювання – платників єдиного податку за сім місяців поточного року збільшилися на 28,8% та склали 20367,4 тис. грн.

Обсяг реалізованої продукції підприємств міста за 6 місяців 2017 року склав 1054173,2 тис. грн, що на 13,9% більше, в порівнянні з відповідним періодом 2016 року. У структурі обсягу реалізації продукції по місту найбільшу частку складає металургійне виробництво – 48,9%, виробництво готових металевих виробів, електричного устаткування, машин – 27,5%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, збирання, оброблення й видалення відходів – 8,6%, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів – 7,5%, виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції – 3,8%, виробництво одягу – 1,5%, виробництво харчових продуктів та напоїв – 0,8%, інше – 1,4%.

Висловлюємо щиру повагу підприємцям, без підтримки та спонсорської допомоги яких неможливо уявити благодійну діяльність та волонтерський рух у місті, підтримку Збройних сил України. Велику надію, шановні підприємці, покладаємо на взаєморозуміння, подальшу ефективну співпрацю заради економічного процвітання міста і покращення добробуту наших мешканців.

Міська влада, особисто міський голова Михайло Сімашкевич та народний депутат України Володимир Мельниченко докладають максимум зусиль для співпраці влади та бізнесу, що дає можливість працювати в нормальному та спокійному режимі, простих і зрозумілих умовах ведення професійної діяльності, створювати додаткові робочі місця та забезпечувати добробут як власних родин, так і міста.

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання успіхів у бізнесі. Нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише успіхом, а особисте життя рясніє щастям і радістю. Нехай ділові партнери завжди будуть надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшуються, а капітал примножується!

Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, щедрої долі й вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, усієї України!

Майя ГУРСЬКА, директор департаменту економіки та розвитку економіки міста.


Теги: День підприємця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.