Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Економіка

ЗЕКОНОМИЛИ – НЕ ПЛАТІТЬ
Кам’янчани занепокоєні тим, що в квітні державні субсидії згорять, якщо вони не використають норми споживання повністю.
Стали ширитися чутки, що фахівці рекомендують не переплачувати за комунальні послуги тим споживачам, які отримали субсидії. Тобто платити лише в межах споживання обов’язкову частку. Та, якщо маєте значну переплату завдяки субсидіям та економному споживанню, після завершення опалювального сезону в квітні 2017 р. усю суму державної допомоги, яка залишиться на особових рахунках споживачів, повернуть до Держбюджету.

АКТУАЛЬНЕ ДЛЯ БУХГАЛТЕРА. ЧАСТИНА IІ
Новий рік настав, а з ним і всі зміни в податковому оподаткуванні агропромислового комплексу. У сьогоднішній статті ми продовжуємо допомагати представникам агробізнесу, керівникам сільгосппідприємств, дрібним фермерам та фінансовим спеціалістам, розбиратися в усіх нововведеннях та правках до Податкового кодексу, які торкнулися аграрного сектору країни, щоб допомогти оптимізувати податкові наслідки.
У минулій частині ми почали розглядати нюанси та нововведення, що стосуються податкової накладної та розрахунку коригування. У цій частині ми продовжимо аналізувати ПН/РК.

АКТУАЛЬНЕ ДЛЯ БУХГАЛТЕРА. ЧАСТИНА І
Після напруженого тижня навчання для бухгалтерів, під час якого розповідали нові законодавчі зміни, заходить директор сільгосппідприємства в бухгалтерію і запитує головбуха: «Що скажете, Ольго Михайлівно? Та у відповідь: «Ну що скажу, Миколо Дмитровичу, шукайте собі нового бухгалтера»...
Напевне, така ситуація була чи не на кожному сільгосппідприємстві, коли в перші дні, як стало відомо про прийняття нового законодавства для агробізнесу, бухгалтери підприємств були в паніці, бо не знали, кого питати та що робити з цими нововведеннями.

ЧИ ВСІ ПРАЦЮЮТЬ «PROZORRO»?
Платформа електронних закупівель он-лайн - система «ProZorro» запрацювала з серпня минулого року. Електронна система публічних закупівель, яка прийшла на зміну паперовим держтендерам, має на меті викорінити таке ганебне явище, як корупція, адже замовник не знає, хто буде виконавцем робіт, послуг чи постачальником товарів, які той потребує.
«Всі бачать все» - офіційний слоган реформи. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

АГРАРНІ ПІДСУМКИ 2016 РОКУ ТА АГРОТРЕНДИ-2017
Настав час підводити підсумки року, що добігає до завершення. Він був надзвичайно насичений різноманітними подіями, в тому числі й аграрними. Яких же результатів досягнули та з якими викликами зіштовхнулися сільгоспвиробники, дрібні фермери, приватні землевласники в році, що минає?
2016 рік був одним із найважчих та чи не найгірших років для українських аграріїв.

«ПАКЕТ ЩАСТЯ» ДЛЯ АГРАРІЇВ НА 2017 РІК
У ніч на 21 грудня о 4-ій ранку Верховна Рада України прийняла проект закону №5000 «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Хоча в народі його прозвали «пакет щастя», за креативність та начебто «зверх фінансування». По шматочку цього щастя отримали всі. Без уваги не залишився і аграрний сектор країни.

СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ АПК 2017: ДОРОГА В ОФШОРИ ЧИ В ТІНЬ?
Ми звикли до того, що Україна – аграрна держава. Звикли й до формулювання: «Україна – житниця світу». Та чи все так добре в цій галузі, яка на сьогодні забезпечує кожен третій доллар до бюджету країни? Нині всечастіше аграрії говорять про перспективи зниження врожаїв та суттєві втрати прибутку від експортної торгівлі. Про що саме хвилюються сільгоспвиробники поговоримо сьогодні.
Український аграрний сектор міцно завоював провідну позицію в економіці країни.

ПЕРЕВАЖНЕ ПРАВО ЗА ОРЕНДАРЕМ
Незважаючи на опір орендодавця, договір оренди землі визнається поновленим, якщо орендар доведе у суді свій намір скористатись переважним правом, передбаченим ст.33 ЗУ «Про оренду землі» (постанова ВСУ від 23.11.2016 справа №6-2540цс16).
Незважаючи на мораторій, боротьба за землю, за права на земельні ділянки посилюється з кожним роком, особливо на землі сільськогосподарського призначення.

ОРГАНІКА – ЩО ЦЕ ТАКЕ?
Останніми роками дуже популярним стає здоровий спосіб життя. Все частіше людство обирає курс на здорове харчування, відмовляється від шкідливих звичок, намагається займатися спортом. Тому ми часто чуємо такі словосполучення як: «органічні продукти», «органічне землеробство», «органічне виробництво». Що ж таке органіка насправді, та чи є вона в Україні? Якщо так, то хто її виробляє, якого рівня вона досягла в нашій країні, та які перспективи розвитку цього сектору АПК у майбутньому?

ЧЕРВОНЕЦЬ ЗА ХЛІБ?
Чого чекати від хлібопекарів у 2017 році?
Асоціація пекарів України заявила, що хліб повинен подорожчати до кінця року до 20% через подорожчання борошна і ще на 15% у разі підвищення мінімальної заробітної плати. Чи є підстави для такого серйозного зростання ціни на хліб та чи варто готувати кам’янчанам гаманці до здорожчання основного соціального продукту...
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЦІНА ГЕКТАРА
Щороку фермери підраховують залишки коштів, названі «прибутками», після сплати різних податків та відрахувань. Цього разу ми поговоримо про найголовніше для кожного аграрія – землю, а точніше - у скільки обходиться оренда земельних паїв та якою є справжня ціну гектара.
Нещодавно ми підраховували, яку суму податків доведеться сплатити фермеру за 1 га орендованої землі в 2016 р. у зв’язку зі змінами в системі оподаткування.

СЕЛА-МІЛЬЙОНЕРИ
Сільські ради району «маринують» на своїх рахунках майже 15 млн грн.
Цього року в рамках нового проекту «Сільський контроль» наша команда побувала в багатьох селах району, ми відвідали практично всі сільські ради та мали можливість порівняти не лише як живе місцева громада, а й влада, яку вона обрала. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ОБЕРНУВСЯ «ЗОЛОТИМИ» ПРОДУКТАМИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
Не так давно ми говорили про контроль у бізнесі: чи потрібен він з боку держави в АПК та чи готові виробники до самоконтролю. Як виявилося, агровиробники вже тривалий час справляються з непростою місією самоконтролю під час виробництва сировинної сільгосппродукції. Так саме добре справляються з цим і переробники, а також продавці «соціального» продовольства. Проте не всі є такими добросовісними. У чому ж тоді питання зростання вартості основних продуктів харчування?

АГРОСЕКТОР У ЦИФРАХ-4
Для того, щоб у вас було більше вільного часу, який зможете провести з користю, ми знову пропонуємо вам коротку інформацію про АПК району в цифрах.
РОСЛИННИЦТВО
155 тис. т – очікуваний цьогорічний вал зернових та зернобобових культур (10,7% більше м.р.).

ЗА НЕДОТРИМАННЯ МІНІМАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ В ОПЛАТІ ПРАЦІ ОШТРАФУЮТЬ
Держпраці у листі від 26.09.2016 р. № 9695/1/4.3-ДП-16 нагадало, що відповідно до ст.8 Закону «Про оплату праці», держава здійснює регулювання оплати праці працівників підприємств усіх форм власності, встановлюючи розмір мінзарплати та інші державні норми і гарантії, умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, працівників підприємств, установ та організацій, що фінансуються чи дотуються з бюджету, а також шляхом оподаткування доходів працівників.


Статті 61 — 75 з 681
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

На жаль, сталася помилка при авторизації на сервісі ВКонтакте.

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Земельну ділянку

Продам земельний участок 12 соток с. Лисогірка, Каменец-Подольский.
Лисогірка - 12 соток під індивідуальну забудову або дачу. По вулиці електромережа, є газопровід, водопровід для поливу. На території сад: вишні, абрикоси, груша, сливи, черешні, яблуні, смородина, дачний будиночок.


 

ЗАГАНЯЮТЬ ПІД ПЛІНТУС
ЗАГАНЯЮТЬ ПІД ПЛІНТУС Ми дякуємо року минулому за уроки, які він нам дав, людей, з якими нас познайомив чи об’єднав. Сподіваюся, що рік 2018 буде скупішим на проблеми та щедрішим на приємні новини, цікаві пропозиції, нові перемоги, щастя, любов і всілякі блага. Але на що сподіватися українцям у новому році і що він нам приніс?
Підвищення мінімальної заробітної плати мало би порадувати всіх. Та що цей щедрий подарунок від Уряду нам дасть?
Бюджетній сфері принесе добробут, проте куди він зажене підприємця? Для того,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.