Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Економіка

КОГО ПЕРЕВІРИТЬ ДЕРЖПРАЦІ У 2017 РОЦІ?
Держпраці оприлюднила плани проведення планових перевірок госпсуб'єктів на 2017 рік практично для всіх областей.
Зростання розміру мінімальної зарплати, розширення кола контролерів щодо законодавства з праці та активізація їхньої взаємодії між собою, введення астрономічних штрафів за недопущення інспекторів з праці до перевірки зробили тему перевірок від Держпраці дуже популярною.

ПОВЗУТЬ ВГОРУ. ПОВІЛЬНО, АЛЕ ВПЕВНЕНО
Щодня ціни на ринках і в магазинах повільно, але впевнено повзуть догори. Різкого здорожчення, як раніше, не спостерігається, натомість воно стало щоденним. Напевне, так легше не помітити, як твій гаманець щодня стає худішим. На 10-15% і більше зросли ціни насамперед на молокопродукти - тверді сири, сир, молоко. Сильно здорожчали імпортні фрукти, підскочили ціни на ковбасу і м’ясо.
У лютому варто очікувати на інфляцію, більш як на 1%.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ФРУКТОВИЙ БІЗНЕС. ПОРАДИ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ
Ще на початку XX століття видатний вітчизняний садівник Лев Симиренко називав унікальні ґрунтово-кліматичні умови України ідеальними для вирощування фруктових дерев (44% території країни займають чорноземи). Фруктовий бізнес більше не вимагає очікування прибутку 5-7 років. Сучасне вирощування фруктів включає використання інтенсивних технологій при посадці й догляді за фруктовими садами, які дозволяють на невеликих площах (2-10 га) отримувати значну кількість плодів (у середньому 45 т яблук/груш з 1 га), а нові сорти будуть давати вам урожай уже наступного року.

АКТУАЛЬНЕ ДЛЯ БУХГАЛТЕРА – ЧАСТИНА IІI
Для українських аграріїв 2017 рік однозначно буде складнішим, ніж теперішній. Причина – з’явилися нові правила гри для бізнесу, до яких потрібно пристосовуватися. Але якими будуть ці правила – питання й досі не вирішене. Наразі зрозуміло одне – зміни є, правила також, їх потрібно зрозуміти, вивчити та навчитися за ними працювати.
Ми продовжуємо аналізувати зміни до податкового законодавства, щодо аграрного сектору країни та говорити про всі неприємності, які чекають на українських аграріїв у новому році. 

РІК «ЗБИРАННЯ КАМІННЯ» БУВ ПЛІДНИМ
Контрольно-ревізійна служба за час існування зазнала чи не найбільше реформувань. Минулого року, після чергової реорганізації, вона змінила назву і стала Державною аудиторською службою. Відповідно до постанови Кабміну, були утворені територіальні органи Держаудслужби (Офіси), до складу яких увійшли відповідні управління.  У нашій області на базі Держфінінспекції було створено управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, яке входить до складу Західного офісу Держаудитслужби, розташованого в м.Львів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПІДПРИЄМЦІ МІСТА ВИЗНАЧАЛИСЯ, ЯК ПРАЦЮВАТИ В 2017 РОЦІ
У зв’язку з набранням чинності внесених змін до деяких законодавчих актів України, з метою забезпечення дотримання чинного законодавства суб’єктами підприємницької діяльності на території міста, за дорученням міського голови М.Сімашкевича департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста організовано 24 січня 2017 року спільну нараду представників органів виконавчої влади та суб’єктів підприємницької діяльності всіх форм власності щодо можливих питань по застосуванню зазначеного законодавства. 

ЗАРПЛАТА - МІНІМАЛЬНА, ШТРАФИ - МАКСИМАЛЬНІ
Найбільш обговорювані теми початку 2017 року - мінімальна заробітна плата та штрафи у випадку її невиплати. Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» затверджено з 1 січня 2017 р. мінімальну заробітну плату в місячному розмірі 3200 грн. Натомість мінімальна тарифна ставка встановлюється у розмірі, не меншому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року (з 1 січня 2017 р. – 1600 грн). Що робити, якщо ромір оплати праці не дотягує до встановленої мінімалки та які штрафні санкції чекають на роботодавців?
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗЕКОНОМИЛИ – НЕ ПЛАТІТЬ
Кам’янчани занепокоєні тим, що в квітні державні субсидії згорять, якщо вони не використають норми споживання повністю.
Стали ширитися чутки, що фахівці рекомендують не переплачувати за комунальні послуги тим споживачам, які отримали субсидії. Тобто платити лише в межах споживання обов’язкову частку. Та, якщо маєте значну переплату завдяки субсидіям та економному споживанню, після завершення опалювального сезону в квітні 2017 р. усю суму державної допомоги, яка залишиться на особових рахунках споживачів, повернуть до Держбюджету.

АКТУАЛЬНЕ ДЛЯ БУХГАЛТЕРА. ЧАСТИНА IІ
Новий рік настав, а з ним і всі зміни в податковому оподаткуванні агропромислового комплексу. У сьогоднішній статті ми продовжуємо допомагати представникам агробізнесу, керівникам сільгосппідприємств, дрібним фермерам та фінансовим спеціалістам, розбиратися в усіх нововведеннях та правках до Податкового кодексу, які торкнулися аграрного сектору країни, щоб допомогти оптимізувати податкові наслідки.
У минулій частині ми почали розглядати нюанси та нововведення, що стосуються податкової накладної та розрахунку коригування. У цій частині ми продовжимо аналізувати ПН/РК.

АКТУАЛЬНЕ ДЛЯ БУХГАЛТЕРА. ЧАСТИНА І
Після напруженого тижня навчання для бухгалтерів, під час якого розповідали нові законодавчі зміни, заходить директор сільгосппідприємства в бухгалтерію і запитує головбуха: «Що скажете, Ольго Михайлівно? Та у відповідь: «Ну що скажу, Миколо Дмитровичу, шукайте собі нового бухгалтера»...
Напевне, така ситуація була чи не на кожному сільгосппідприємстві, коли в перші дні, як стало відомо про прийняття нового законодавства для агробізнесу, бухгалтери підприємств були в паніці, бо не знали, кого питати та що робити з цими нововведеннями.

ЧИ ВСІ ПРАЦЮЮТЬ «PROZORRO»?
Платформа електронних закупівель он-лайн - система «ProZorro» запрацювала з серпня минулого року. Електронна система публічних закупівель, яка прийшла на зміну паперовим держтендерам, має на меті викорінити таке ганебне явище, як корупція, адже замовник не знає, хто буде виконавцем робіт, послуг чи постачальником товарів, які той потребує.
«Всі бачать все» - офіційний слоган реформи. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

АГРАРНІ ПІДСУМКИ 2016 РОКУ ТА АГРОТРЕНДИ-2017
Настав час підводити підсумки року, що добігає до завершення. Він був надзвичайно насичений різноманітними подіями, в тому числі й аграрними. Яких же результатів досягнули та з якими викликами зіштовхнулися сільгоспвиробники, дрібні фермери, приватні землевласники в році, що минає?
2016 рік був одним із найважчих та чи не найгірших років для українських аграріїв.

«ПАКЕТ ЩАСТЯ» ДЛЯ АГРАРІЇВ НА 2017 РІК
У ніч на 21 грудня о 4-ій ранку Верховна Рада України прийняла проект закону №5000 «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Хоча в народі його прозвали «пакет щастя», за креативність та начебто «зверх фінансування». По шматочку цього щастя отримали всі. Без уваги не залишився і аграрний сектор країни.

СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ АПК 2017: ДОРОГА В ОФШОРИ ЧИ В ТІНЬ?
Ми звикли до того, що Україна – аграрна держава. Звикли й до формулювання: «Україна – житниця світу». Та чи все так добре в цій галузі, яка на сьогодні забезпечує кожен третій доллар до бюджету країни? Нині всечастіше аграрії говорять про перспективи зниження врожаїв та суттєві втрати прибутку від експортної торгівлі. Про що саме хвилюються сільгоспвиробники поговоримо сьогодні.
Український аграрний сектор міцно завоював провідну позицію в економіці країни.

ПЕРЕВАЖНЕ ПРАВО ЗА ОРЕНДАРЕМ
Незважаючи на опір орендодавця, договір оренди землі визнається поновленим, якщо орендар доведе у суді свій намір скористатись переважним правом, передбаченим ст.33 ЗУ «Про оренду землі» (постанова ВСУ від 23.11.2016 справа №6-2540цс16).
Незважаючи на мораторій, боротьба за землю, за права на земельні ділянки посилюється з кожним роком, особливо на землі сільськогосподарського призначення.


Статті 61 — 75 з 688
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

На жаль, сталася помилка при авторизації на сервісі ВКонтакте.

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції


 

ХОЧ НЕ ВМИРАЙ!
ХОЧ НЕ ВМИРАЙ! Досить того, що наша висока влада отруює життя нам, живим, придумуючи нові закони, тарифи, заганяючи нас із вами у глухий кут, з якого багато хто не може вибратися і просто хоче піти на той світ, аби припинилися його муки, то тепер вона добралася і до мертвих, щоб на той світ пройти не лише через суд Божий, але й через звичайний.
Хоча мертвим байдуже, вони собі померли та й усе. А що ж робити живим з 15 березня?Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.