Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Економіка

ОВОЧ-ЯГОДА: КРАСИВО, КОРИСНО І БІЗНЕС-ПЕРСПЕКТИВНО
Коли ми говоримо про товари, які є лідерами в реалізації, то, звичайно ж, перші місця зі стовідсотковою перевагою віддаємо продуктам харчування, зокрема свіжим овочам. Це товари першої необхідності, на які жителі нашої країни, та й усього світу, готові витрачати до 80% свого бюджету. Ніхто ж серед нас не купує хліб, молоко, овочі або фрукти чи м'ясо з періодом експлуатації на 5-7 років. Свіжі продукти потрібні щодня. Отже, виробляти подібний вид товару є виграшною справою, а бізнес-ідея щодо реалізації такої продукції вважається досить перспективною. Хоча до будь-якої справи потрібно підходити зі знанням та душею. 

ХМЕЛЬНИЧЧИНІ - 167 МІЛЬЙОНІВ ДОДАТКОВО
Соціально-економічний розвиток нашої області та Кам’янеччини зокрема має всі шанси значно покращитися завдяки додатковим коштам з Держбюджету, що цьогоріч надійдуть винятково в об’єднані територіальні громади. Днями Уряд ухвалив рішення, відповідно до якого буде забезпечено спрямування 1,5 млрд грн субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЯК МОДЕРНІЗУВАТИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ - ОБГОВОРИЛИ, НАЙКРАЩИХ – НАГОРОДИЛИ
Початок літа більше сотні тепловиків з усієї України зустріли в Кам’янці-Подільському. 31 травня – 1 червня наше місто приймало учасників міжнародної спільної конференції програми «DemoUkrainaDH», яку впроваджує НЕФКО, та міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго», яка зібрала близько 120 учасників. Темою доповідей та плідних дискусій, що впродовж двох днів точилися в сесійній залі міськради, стали найбільш успішні «Енергоефективні демо-проекти в секторі теплопостачання України».

ПРОДАШ ЗЕМЛЮ – ПРОДАШ МАЙБУТНЄ!
Пройшло трохи більше півроку, як аграрії всієї України в останнє збиралися під стінами Верховної Ради. Цього тижня історія повторилася. І вчергове привід для цього був далеко не святковий, оскільки останнім часом одним із найактуальніших питань для аграріїв залишається запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення. Щороку, або й декілька разів на рік, українські фермери приїздять під стіни ВР мітингувати, щоб хоча у такий спосіб показати свою незгоду з діями народних обранців...

ДИВУВАЛИСЯ НА «АГРО-2017»
«АГРО-2017» - одна з найголовніших агропромислових подій України, наймасштабніша виставка в Україні та Східній Європі, що традиційно вже протягом багатьох років проходить у першу неділю літа та збирає тисячі сільгоспвиробників зі всіх куточків України. Цьогоріч виставка досягнень агропромислового виробництва працюватиме з 7 по 10 червня в Києві на ВДНГ. «Агро-2017» виступає своєрідною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новацій в усіх сферах сільськогосподарського комплексу України та світу. 

СЕЗОННО-ЯГІДНИЙ КЕШ
З настанням перших теплих днів українці масово починають шукати заробітку - і ті, хто цілу зиму відсидів у так званій відпустці, і ті, хто бажає підзаробити аби покращити своє матеріальне становище, мати можливість з’їздити відпочити на більш дорожчі курорти, прикупити нові гаджети, або ж зібрати дітей до нового навчального року та й собі придбати щось елементарне. З кожним роком потреби людей зростають, а з ними й попит на робочі місця. Українські компанії теж не пасуть задніх, а тому, розширивши пропозиції з робочих місць, активно шукають працівників на сезонний підробіток. 

У НИХ ФІНАНСИ НЕ СПІВАЮТЬ РОМАНСИ
Сьогодні вже не здивуєш статками народних обранців різних рівнів. «КлюЧ» завершує серію публікацій про обраних народом деклараціями народного депутата від 193-го виборчого округу Володимира Мельниченка та депутатів Хмельницької обласної ради - Василя Строяновського, Володимира Федорчука, Миколи Харкавого, Якова Цуглевича, вихідців з Кам’янеччини, що представляють наші інтереси на обласному та державному рівнях.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«РЕАКТИВНЕ ПАЛИВО» ДЛЯ ТВАРИННИЦТВА
Незабаром розпочнеться одна з найвідповідальніших операцій аграрного бізнесу для всіх тваринницьких ферм України – кормозаготівля. У цьому процесі важливим є все: і кількість, і якість, і своєчасність збирання кормів; заготівля силосу, сінажу, сіна, причому з чітким дотриманням агротехнологічних термінів. Саме кормовиробництво є основною ланкою безпосереднього зв’язку тваринницької та рослинницької галезей. А остання є основним постачальником кормів, її розвиток визначає розвиток галузі тваринництва як безпосередньо, так і через переробну промисловість.

ПОСАДА ОДНА, ДОХОДИ РІЗНІ-2
У часописі «КлюЧ» від 07 квітня 2017 р. (№13 (268) ми писали про доходи голів місцевого самоврядування району. У попередньому числі газети наші читачі мали змогу ознайомитися зі статками 16 з 32 очільників селищної і сільських громад. Зокрема, декларації про доходи за 2016 рік до 1 квітня 2017 року оприлюднили на сайті НАЗК голови Гуменецької, Колибаївської, Китайгородської, Староушицької, Врублівецької, Гринчуцької, Довжоцької, Жванецької, Завальської, Зіньківської, Кадиєвецької, Кам’янської, Кульчиєвецької, Ластовецької, Орининської, Підпилип’янської сільських рад. Цього випуску пропонуємо ознайомитись із доходами за 2016 рік решти очільників громад району.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГРЕЧКА: ВСТИГНУТИ ВСЕ
 Ще декілька днів і завершиться один із найвідповідальніших етапів для сільгоспвиробників країни – посівна кампанія 2017 року. Більша частина українських аграріїв вже відсіялася та знаходиться на етапі підготовки або вибору сільгосптехніки для збирання ранніх зернових. Інша частина фермерів розпочала другий етапу догляд за посівами. Хоча є й такі, що звикли ризикувати та мають жагу до складнощів. До них відносяться фермери, що полюбляють сіяти гречку. Саме так! Адже це одна з найвибагливіших сільськогосподарських культур. Культура, якій треба догоджати, наче тій вибагливій жінці...

«ХРІНОВИЙ» БІЗНЕС
Обговорюючи сільське господарство сьогодення, мимоволі розумієш, що чуєш винятково про посіви, врожаї, техніку для зернових, бобових та олійних культур. У всіх на слуху зерно пшениці, соя, соняшник. Але ж всі ми розуміємо, що їмо хліб, до прикладу, з добавками цукатів, горіхів, булочки з джемами та повидлом, навіть усіма улюблену домашню ковбаску чи просто шматок м’яса полюбляємо з хроном чи гірчицею, йогурти - з ягодами та фруктами, салати з руколи та базиліку. Цей список можна продовжувати ще довго, але річ у тім, що всі ці продукти та добавки також виготовлені з сировини, що вирощується в сільському господарстві.

МІЗЕР, АЛЕ ПІДВИЩИЛИ
З першого травня зріс прожитковий мінімум. Услід за ним автоматично побільшали розміри всіх державних виплат.
Для працездатних осіб мінімум підвищився на 80 грн, для осіб, які втратили працездатність - на 65 грн.
Що ці цифри означають для населення?
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ, ОБЛІК ТА ЗВІТНІСТЬ БЮДЖЕТНОЇ ДОТАЦІЇ
Минулого тижня ми розпочали обговорення однієї з головних тем аграрного сектору сьогодення, звичайно, крім посівної кампанії, а саме - отримання бюджетної дотації, так званої державної підтримки, обіцяної владою на початку поточного року. Кажуть, що в квітні цього року деякі сільгоспвиробники вже спромоглися потрапити у список «щасливчиків», які отримали обіцяні гроші, правда, наразі переліку їх так ніхто й не побачив. Проте, незважаючи на це, сьогодні продовжимо обговорювати механізм отримання державної підтримки, а точніше, з’ясуємо, як практично здійснюється розрахунок дотацій, як його правильно облікувати та відобразити у звітності у разі отримання.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
сфери побутового обслуговування міста, які будуть надавати безоплатні послуги ветеранам з нагоди 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На виконання розпорядження міського голови М. Сімашкевича по реалізації заходів з підготовки і відзначення 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста проведено організаційну роботу з суб’єктами господарської діяльності сфери послуг стосовно безоплатного обслуговування учасників Другої світової війни в низці закладів побутового обслуговування міста та розміщено відповідні оголошення.

ГРОШІ Є – ДОТАЦІЇ БУДУТЬ!
Саме з такими словами виступив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий перед представниками аграрного сектору країни, які ще в березні здійняли галас, мовляв, де обіцяні державою гроші й коли вони будуть? Та й справді, з початку 2017 року для агросектору країни стартував новий податковий етап та нові правила ведення бізнесу, де фермерів повністю позбавили поверненого ПДВ, змусили сплачувати вдвічі більше податків, а натомість пообіцяли підтримувати дотаційно. Правда, минуло майже 4 місяці поточного року, а коштів так ніхто й не бачив. 


Статті 16 — 30 з 681
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

На жаль, сталася помилка при авторизації на сервісі ВКонтакте.

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Земельну ділянку

Продам земельний участок 12 соток с. Лисогірка, Каменец-Подольский.
Лисогірка - 12 соток під індивідуальну забудову або дачу. По вулиці електромережа, є газопровід, водопровід для поливу. На території сад: вишні, абрикоси, груша, сливи, черешні, яблуні, смородина, дачний будиночок.


 

ЗАГАНЯЮТЬ ПІД ПЛІНТУС
ЗАГАНЯЮТЬ ПІД ПЛІНТУС Ми дякуємо року минулому за уроки, які він нам дав, людей, з якими нас познайомив чи об’єднав. Сподіваюся, що рік 2018 буде скупішим на проблеми та щедрішим на приємні новини, цікаві пропозиції, нові перемоги, щастя, любов і всілякі блага. Але на що сподіватися українцям у новому році і що він нам приніс?
Підвищення мінімальної заробітної плати мало би порадувати всіх. Та що цей щедрий подарунок від Уряду нам дасть?
Бюджетній сфері принесе добробут, проте куди він зажене підприємця? Для того,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.