Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Економіка

Винних у безгосподарності та халатності влада «назначила» двох
Ситуація із комунальним підприємством «Кам'янець-Подільська центральна районна аптека №140» вкотре доводить неефективність влади не тільки як влади, а й як елементарного господарника на конкретно взятому підприємстві.
Читачам нагадаємо: проблемна ситуація із аптекою №140 тягнеться впродовж останніх трьох років. З якихось (чиїхось) причин (зрозумілих і не дуже) це підприємство почало працювати у збиток.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

«Чого очікувати, якщо придбав автомобіль за дорученням?»
Купівля автомобіля за дорученням часто приводить до несподіваних, іноді не зовсім приємних наслідків. Особа, яка придбала у такий спосіб транспортний засіб, отримує право на володіння, користування та розпорядження ним через довіреність. Втім перехід права власності не відбувається – власником залишається та людина, на яку оформлений автомобіль (про що свідчить відповідний запис у техпаспорті).

Зарплата в 140 гривень і борг майже в 9 мільйонів
Вирішення питання з ДП «Нігинський кар’єр» було і залишається для нашого району одним із найболючіших. Це підприємство є найбільшим боржником як по платежах до бюджету, так і до Пенсійного фонду. Його заборгованість перед бюджетом складає 6724 тис.грн. (в 2011 р. нарощено на 2725 тис. грн) і по платежах до Пенсійного фонду 2051,3 тис.грн. (312,1 тис.грн. відповідно). Саме з цих причин розпорядженням голови РДА від 01.03.2012р. було створено робочу комісію з вивчення фактичних обставин на ДП «Нігинський кар’єр» із залученням керівників правоохоронних і контролюючих органів.
Автор: 

Третина озимих загинула. Сіяти будуть вже завтра
У районі в повному розпалі проходять весняно-польові роботи. Із 30 агроформувань роботу із підживлення озимих зернових та ріпака проводять 24 підприємства. Уже підживлено понад 4,4 тис. га озимої пшениці, 610 га жита, 996 га озимого ячменю та 2204 га озимого ріпака. Першими в роботу з підживлення включилися ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Агро-Еко XXI», ТОВ «Агросолюшнс», ТОВ «Промінь Галичина».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Діватись нікуди. Треба переїжджати
Михайло Сімашкевич переймається проблемами переміщення «Сувенірного містечка». Він занепокоєний тим, що стався такий прикрий інцидент. Як виявилося земля, на якій розташований сувенірний ринок, вже давно передана в оренду підприємцю.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«Містечка» в селах – врятує ОСББ?
Створення об’єднання співвласників багатоквартиного будинку (ОСББ) – справа непроста, зате вкрай сьогодні потрібна. Практика показує, що об’єднання співвласників – чи не єдиний спосіб наведення порядку в будинку. Проте в період становлення цієї організації виникають певні труднощі у її роботі.

Один громадський транспорт – дві розетки
Справжній конфлікт інтересів нещодавно розгорнувся всередині громадської організації «Кам’янецький тролейбус».
Приблизно три роки тому було утворено цю організацію, яка мала на меті об’єднати фанатів запуску в місті тролейбусної лінії. Впродовж цього періоду щоразу з’являлися інтерв’ю, публікації, замітки, сюжети в місцевих ЗМІ про роботу організації та перспективи розвитку цього виду транспорту. Все говорило про єдність команди та думки:  Кам’янець-Подільському вкрай необхідний тролейбус. Однак наприкінці лютого в одній із місцевих газет вийшло інтерв’ю під назвою «Чи їздитимуть містом електробуси?», яке дав співголова ГО «Кам’янецький тролейбус» Борис Кетлінський.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Готуйте гроші. Проїзд подорожчав
З 6 березня набрало чинності розпорядження голови Хмельницької ОДА від 29.02.2012р. за № 50/2012-р.  «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами,  які працюють у звичайному режимі руху,  у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Ви здаєте квартиру!? В податковій про це знають
В умовах кризи одним із шляхів подолання її наслідків та додатковим джерелом заробітку може бути здача в оренду власного майна, яке на цей час не використовується. Це може бути й кімната у квартирі, власне, сама квартира, гараж, дачний будиночок тощо. У такому випадку юридичне оформлення таких правовідносин відбувається шляхом підписання договору про найм (оренду) нерухомого майна. Відповідно до ст.811 Цивільного кодексу України, договори найму (оренди) житла укладаються в письмовій формі. Основні положення, що регулюють правовідносини за договором найму (оренди), встановлені в главах 58 «Найм (оренда)» Цивільного кодексу.

Яйця у нас золоті
Традиційним підвищенням вартості курячих яєць відзначається зима та період перед Великоднем. Досить часто ці ціни можна порівняти з космічними та спекулятивними. Нещодавно Хмельницьке відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) рекомендувало регіональним птахофабрикам і торговельним мережам утриматися від встановлення економічно необґрунтованих оптово-відпускних і роздрібних цін на курячі яйця впродовж березня - квітня цього року.

Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

П’ять супутників стежитимуть за маршрутками
У липні буде впроваджено нову електронну систему стеження за графіком пасажирських перевезень. Про це повідомив під час брифінгу заступник міського голови Сергій Бабій. Багато кам’янчан нарікають на погану дисципліну перевізників, які не дотримуються графіку руху, особливо у вечірній час, самовільно з’їжджають із маршрутів. Тому міський голова дав доручення вжити необхідних заходів і навести лад у транспортній сфері.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

В аграріїв проблеми, які можуть стати й нашими
Аграрії району нині з острахом поглядають у бік ланів. Посушлива осінь, а з нею і сильні морози завдали значної шкоди посівам озимих культур. І хоча нині ще рано підбивати остаточні втрати, але цілком ймовірно, що озимих зернових доведеться пересівати не менш ніж 10% від загальної площі.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Саме таку думку висловив голова районної ради Іван Романчук під час спілкування із журналістами. Щодо питання про те, чи буде незабаром знову порушено питання оптимізації медичних закладів району, Іван Михайлович був категоричним і зазначив, що реформу медичної галузі потрібно розпочинати згори й чітко знати, за яким принципом її здійснювати.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Газопровід до Оринина є, От тільки газу в ньому ще немає
Як зазначили на прес-конференції керівники району, голова РДА Михайло Желізник і голова райради Іван Романчук, газопровід до Оринина повністю збудований і готовий до експлуатації. Проблема, що досі його не введено в експлуатацію, полягає в тому, що в рамках будівництва цього газогону було використано близько 3 кілометрів металевих труб, які були зариті багато років тому.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Тарифи скореговано. Не важко здогадатись, в який бік
Як нам повідомили в КП «Міськтепловоденергія», у місті скореговано тарифи на послуги з холодного і гарячого водопостачання та водовідведення для населення. Відповідне рішення №219 у День закоханих (14 лютого) ухвалив виконавчий комітет міської ради.


Статті 691 — 705 з 715
Початок | Поперед. | 44 45 46 47 48 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.