Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Економіка

ПІЛЬГОВИКІВ ПОМЕНШАЄ, або ЧИ ВІДНОВИТЬСЯ КЛЯТВА ГІППОКРАТА?
Під час перебування голова Хмельницької ОДА Василь Ядухи на Камянеччині, Василь Степанович зазначив, що на сьогодні наша область з чисельність населення понад 1 млн. 300 тис. (є далеко не найбільшою адміністративною одиницею України) посідає лідируючу позицію за кількістю інвалідів та інших пільговиків.
Губернатор поставив перед присутніми риторичні запитання: «Невже на Хмельниччині живуть такі кволі люди? Невже ми маємо настільки катастрофічну екологічну ситуацію?».
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

У СКІЛЬКИ ОБІЙДЕТЬСЯ БАТЬКАМ ВИПУСКНИК-2012?
Виявляється, що як мінімум втроє дорожче, аніж першокласник.
Останні декілька років перед Першим вереснем наші колеги-журналісти підраховують, скільки коштує «екіпіровка» першокласника. З кожним роком ця сума невпинно зростає і вже 2011-го на маленького учня потрібно було витратити від півтора до двох з половиною тисяч гривень. Але в порівнянні з тим, скільки потрібно витратити, аби нарешті взяти у руки заповітний атестат, ця сума - ніщо!
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

НА ПАРКОМАТИ ГРОШЕЙ НЕМАЄ. БУЛИ Б ВОНИ НА ТЕЛЕФОНІ
Ми вже писали, що з 1 квітня набрала чинності постанова Кабміну «Про облаштування палатних парковок». Згідно з цим документом, платними парковками вважаються лише ті, що облаштовані спеціальними пристроями безготівкового розрахунку (паркоматами). Якщо ж таких пристроїв немає, значить майданчик для паркування автомобілів є безкоштовним.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЕКСПЕРТИ СВІТОВОГО БАНКУ ЗАДОВОЛЕНІ
Кам’янець-Подільський завершує освоювати кошти кредиту, взятого в Світовому банку, які спрямовані на модернізацію систем водопостачання та водовідведення міста.
21 квітня команда експертів Світового банку на чолі з керівником проекту Марією Анхелікою Сотомайор відвідала Кам’янець, аби перевірити процес освоєння коштів.

ТАКСІ В КАМ’ЯНЦІ НЕ ДОРОЖЧАТИМЕ. ПОКИ ЩО.
Якщо в Києві дядько, то в Кам’янці племінник. Іншими словами, якщо в столиці подорожчала вартість на проїзд у таксі, то незабаром чекай цього здороження і у нас. Чи спрацює така закономірність і на цей раз?
Минулого тижня інформаційні агенції, газети та новини на радіо- і телеканалах рясніли повідомленнями про здороження у столиці мінімальної вартості проїзду в таксі. Відтепер вона становитиме 65 грн. За рахунок такого кроку влада столиці прагне додатково залучити до бюджету понад 100 млн.грн.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЧЕРГ НЕМАЄ. І РОЗУМІННЯ ТАКОЖ
...Бо як інакше назвати те, що біля кас в установах АТ «Ощадбанку» набагато більше людей приходять отримати консультацію щодо обіцяної компенсаційної тисячі гривень, аніж тих, хто вже прийшов на призначений йому час звірити дані? Даруйте, але більшості важко зрозуміти, чому для отримання і так мізерного мінімуму від своїх «кровних» їм потрібно проходити таку складну і довгу процедуру. Особливо шкода стареньких, яким за 80. Вони, немов маленькі діти, не розуміють, що коїться і коли ж нарешті їм повернуть їхні гроші.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ОСББ ВРЯТУЄ КОМУНАЛЬНИЙ СВІТ?
19 квітня на вул.Пушкінська, 44 (ІІІ поверх) відкрито Ресурсний центр, який допомагатиме в роботі об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Його очолила Олена Мазур.
Центр займатиметься інформаційною та просвітницькою роботою серед мешканців міста. Насамперед, це роз’яснення переваг та перспектив організації ОСББ, залучення фінансових ресурсів для поповнення житлового фонду ОСББ, участь у підготовці міських програм, нормативних документів стосовно організації та функціонування об’єднань, надання індивідуальних консультацій щодо діяльності об’єднання, інформаційне та правове сприяння новоствореним ОСББ тощо.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

 НЕОБРОБЛЕНИМИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ 8 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ
Таке враження, що сьогодні природа віддає аграріям те, чого не додала минулого року. Мова йде про дорогоцінну вологу. За словами фахівців, ці опади дозволили значно покращити стан озимих культур та дали надію на гарний схід ярих. Стосовно останніх, то на сьогодні сільгосппідприємствами району завершено сівбу ранньої групи ярих зернових культур.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ВИЛАМИ ПО ВОДІ ПИСАНО. ПОКИ ЩО
ТО БУДЕ ЧИ НЕ БУДЕ ПЕРЕНЕСЕНО ЧАСТИНУ МІСЬКОЇ ПОЛІКЛІНІКИ ТА ВОДОЛІКАРНІ НА ВУЛ.ФРАНКА, 30?
...А також, що станеться з приміщеннями, в яких сьогодні знаходяться ці заклади? Ці питання надзвичайно турбують кам’янчан останні декілька місяців. Більшість стверджує, що так «розчищається» територія під приватні структури. То що ж насправді відбувається, ...якщо відбувається взагалі?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Зміни у порядку встановлення лічильників
Виконавчий комітет міської ради 5 квітня прийняв рішення «Про посилення контролю за водокористуванням», основною метою якого є боротьба з понаднормовими витратами води та самовільними врізками у мережі, які здійснені поза лічильником. На жаль, такі випадки у місті непоодинокі, що призводить до загальних  втрат води на рівні 60%.
Відповідно до рішення, КП «Міськтепловоденергія» протягом місяця має надати абонентам приписи на перенесення лічильників у водопровідні колодязі, у місця приєднання до мережі водопроводу.

Паркувальники поза законом.  Азаров написав – вони не прочитали?
Хто не читає Facebook, той собі шкодить. Саме такий висновок можна зробити із ситуації навколо парковки.
Кабмін 19 січня 2012 р. видав постанову №1342, згідно з якою було внесено зміни до затверджених Правил паркування транспортних засобів. Цим документом передбачено встановлення паркоматів на усіх платних парковках України. Та не минуло й тижня, як виконання січневої постанови відтермінували до квітня.
Отож квітень наступив, а паркоматів немає, зате залишись на своїх місцях паркувальники. Що це – просте ігнорування законів, чи «шахрайство»?
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ДОРОЖЧЕ ПРОСТО НІКУДИ
«Ти звернула увагу, що цього року перед Великоднем ціна на м’ясо не дуже підскочила», - майже з приємним здивуванням звернулась до мене колишня колежанка, яку три дні тому зустріла в м’ясному павільйоні Центрального ринку. У відповідь я розповіла їй коротку притчу: «Правитель міста кожних півроку обкладав свій народ новим податком. Люди ледве животіли. Здавалось, що скоро їх примусять платити навіть за повітря. Аж раптом сталося диво. Коли минуло чергових 6 місяців, жодного нового податку з жителів містечка не було стягнено. Сплативши цілу низку вже звичних податків, вони із задоволення зітхнули: «Таки добрий у нас правитель, людяний»...
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

РАДА Б ДУША ДО РАЮ, ТА...  ЗЛИДНІ НЕ ПУСКАЮТЬ
Люд потягнувся на дачі і присадибні ділянки - весна прийшла. Один-на-один з лопатою або сапою проводить вихідні та відпустку дядько Степан. Його туристичний сезон - це город, сад, риболовля, іноді відпочинок на березі Дністра. Завівши старенького «Жигулика», він ще здосвіта рушає у село, щоб до вечора більше встигнути зробити...
А в той самий час за кільканадцять тисяч кілометрів в німецькому Гамбурзі пан Йохан вмощує валізи в свого «Форда». За годину - виліт.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ГРОШЕЙ НА МЕДИКІВ НЕ ВИСТАЧАЄ
Анонсоване призупинення діяльності (читай, закриття) фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАП) у районі не відбулося. Зате з районною медициною трапилося інша колізія – фінансово-зарплатна.
На одній із попередніх сесій районної ради було винесено питання про закриття 8-и ФАПів. В основу такої пропозиції лягла проблема із нестачею коштів, виділених на охорону здоров’я.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Ви все ще безкоштовно дивитеся телебачення?
БАСТА! «ХАЛЯВИ» БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ!
Держава вже «попіклувалася» про те, що ми з вами отримували не лише в декілька разів більшу кількість каналів, істотно якісніше зображення, але й не забували за все це благо платити. Нова «дійна корова» називається наземне цифрове телебачення, на яке Україна має перейти до 2015 року.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК


Статті 676 — 690 з 715
Початок | Поперед. | 44 45 46 47 48 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.