Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Економіка

КІНОТЕАТР «ДРУЖБА» ВІДКРИЄТЬСЯ НАСТУПНОГО РОКУ
Нещодавно паркан з’явився вздовж кінотеатру «Дружба». Його характерне встановлення означає ніщо інше, як початок будівельних робіт. За словами підприємця, який взяв у оренду кінотеатр, наразі розпочалися відновлювальні будівельні роботи. В першу чергу, планується відремонтувати покрівлю.
Загалом, кінотеатр «Дружба» знаходиться, м’яко кажучи, у дуже неприглядному стані. Всередині взагалі купа непочатої роботи. Проте орендарі налаштовані на позитивний результат. Хоч зробити потрібно багато, але, за їх словами, місто повинно мати гарний кінотеатр та стати більш привабливим.
Сподіваємося, що вже з наступного року в Кам’янці з’явиться ще один широкий екран, на якому можна буде переглянути новинки світового сінематографу.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГРИНЧУЦЬКА СІЛЬРАДА З ГАЗОМ, ОТЖЕ З ЖИТТЯМ
Гринчуцька сільська рада поставила крапку в стосунках між селянами та дровами й печами. Тепер багато часу вивільниться господарям для себе, бо не потрібно буде шукати й рубати дрова, палити грубку. Лишень підніс сірник - і пішло життєдайне джерело енергії та тепла. Тут, у селах Гринчук, Малинівці та Бабшин, нарешті 19 червня запалили блакитний вогник. Не вірили мешканці цих населених пунктів, що до них колись прийде газ, обіцяний ще за радянської влади. За словами голови РДА Михайла Желізника, ця ділянка газопроводу робилася ударними термінами, навіть незважаючи на кам’янистий грунт, та перешкоди у вигляді річки та скелі. У березні почали прокладання газопроводу, а в середині червня роботи були завершені.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

СПІЛЬНИМИ БУДУТЬ ХІБА ЩО ДІТИ
З 13 червня приватизоване подружжям житло та земельні ділянки перестало бути спільною власністю.
Це визначено Законом №4766-VI «Про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо майна, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка», який вже набув чинності.
Ми повернулися до того, звідки починали. Адже колись у Сімейному кодексі не було передбачено «спільного» статусу для приватизованого майна. Воно (майно) розглядалося таке, що належить кожному з подружжя окремо.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗА ДОБУ НА ШТРАФМАЙДАНЧИКУ - 150 ГРН. І ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК...
Про те, що Державтоінспекція не буде утримувати штрафмайданчики, говорили давно. Нарешті від слова перейшли до діла. Та наскільки вдалим виявився такий перехід?
З квітня практично всі штрафмайданчики, які належали ДАІ, опинилися у приватних руках. Причиною таких нововведень стали зміни, внесені до Постанови Кабміну від 17.12.2008 р. №1102 «Про затвердження Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках».
Дана Постанова дозволяє Державтоінспекції у разі відсутності місць на власних штрафмайданчиках укладати договори зберігання затриманих транспортних засобів з підприємствами, установами та організаціями, визначеними на конкурсних засадах.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

АПТЕКИ ЗНИЗЯТЬ ЦІНИ
Щоправда, невідомо коли саме.

Днями до редакції звернувся наш постійний читач Геннадій Гаврилюк із запитанням, хто має контолювати ціни в аптеках і чому вони досі не знижені. Геннадій Васильович стверджує, що недноразово у центральних ЗМІ чув інформацію про 20-відсоткове зниження цін на ліки з 1 червня цього року.
- Сьогодні вже 13 червня, а в жодній аптеці міста я так і не побачив обіцяного Урядом зниження! - обурювався наш читач. - Нас так обманює держава чи, може, на місцевому рівні не дуже поспішають виконувати накази?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ДОСІ НЕЗАХИЩЕНІ ТА «НЕОБТЕРМІНАЛЕНІ»
І чому «Євро» приходить лиш раз? Якби щороку по такому чемпіонату, скільки б ми могли зробити! А так, що вже встигнемо...
Чомусь саме такий висновок напросився після зустрічі правоохоронців і представників міської влади з керівниками АЗС та АГНС, які розташовані у нашому місті. Першочерговим постало питання про забезпечення безпечних умов праці персоналу станцій, безпеки клієнтів та надійності зберігання цінностей, що знаходяться на станціях.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

«МММ-2011» ЗМОТУЄ ВУДКИ?
«Лед тронулся, господа присяжные заседатели!» Цей вислів великого комбінатора Остапа Бендера, напевно, найвлучніше може охарактеризувати ситуацію, в якій останні декілька тижнів перебуває фінансова піраміда «МММ-2011». Свого часу навіть найбільші оптимісти пророкували їй дво-, максимум трирічне життя. Та навіть такий, зовсім незначний вік для неї, здається, виявився перебільшеним. Втім діаметрально протилежних думок аналітиків навколо піраміди сьогодні настільки багато, що одразу й не з’ясуєш: «пацієнт швидше живий, аніж мертвий» чи навпаки...
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ЗБРОЙНИЙ СКАНДАЛ ЧЕРЕЗ КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ ЗАВОД?
На початку цього тижня у загальнодержавних засобах масової інформації з’явилось повідомлення, що наша держава нібито знову опинилася у центрі збройного скандалу. На цей раз мова йде про постачання військової техніки до Іраку (в 2009 році було підписано контракт на поставку 420 бронетранспортерів до Іраку на загальну вартість 457 мільйонів доларів США). Зокрема, мова йде про другу партію зброї із 62 бронетранспортерів БТР-4Е Харківского КБ ім.Морозова і об’єднання ім.Малишева.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

КАБЕЛЬНЕ БУЛО, Є І БУДЕ!
Чи варто панікувати, коли на нас «насувається» цифрове?
«Невже кабельне телебачення скоро зникне?», «Чи можна у вас придбати телетюнери для цифрового телебачення?», «Якщо ви транслюватимете канали в цифровому форматі, то й плата за ваші послуги має зрости?» - з такими запитаннями і відповідними емоціями майже щодня звертаються до директора ДП ТОВ «Імпульс» ТРК «Імпульс-ТБ» Бориса Маланчука стурбовані кам’янчани.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

СМІТТЯ, ЩО ПОГЛИНАЄ МІСТО ТА СЕЛО
Вивезення побутового сміття у Кам’янці-Подільському та по селах району було і залишається одним із найактуальніших комунальних завдань та проблем. Основні негаразди у вивезенні сміття можна охарактеризувати наступними цитатами:
- «…Сміття, буває, вивезуть вчасно, а іноді контейнери кілька днів стоять переповнені, тоді вітер розносить непотріб по всій окрузі».

НА СІЛЬСЬКІ ДОРОГИ ДАЛИ МАЙЖЕ 2 МЛН.ГРН.
З Державного бюджету на ремонт та утримання доріг комунальної власності сільських та селищної рад нашого району виділено 1 млн. 800 тис.грн. Кошти виділені не на окремі, а на всі сільські ради і отримують вони їх поступово. Планується, що до кінця червня ремонти доріг будуть завершені.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

УСІ МИ З КРАЇНИ СЕКОНД-ХЕНД
Від трусів до чобіт одягнені в речі з чужого дядька, ми понад 20 років будуємо свою «Незалежну»...

Хоч уже третій рік поспіль Уряд наполегливо намагається стягнути з нас іноземне ганчір’я й одягнути в рідні українські шаровари, ми щосили впираємося. Ні, не тому, що не любимо своє. Просто, з одного боку, на вітчизняне не вистачить вітчизняних зарплат, а з іншого - його (свого), як кіт наплакав! Втім, лише за останніх два місяці по всій Україні, і в Кам’янці зокрема, значна кількість магазинів «секонду» або зачиняється, або перепрофільовується у магазини стокового одягу. Ті ж, що залишилися, торгують «гуманітаркою», якщо вона якісна, за досить високими цінами, або продають непотріб, який іноді навіть до рук гидко взяти. І перший, і другий варіант влаштовують не багатьох кам’янчан. Невже у недалекому майбутньому країна Секонд-хенд взагалі зникне з мапи України?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

БУЛИ БИ ГРОШІ, А ТЕ, ЩО ЗВЕТЬСЯ У НАС ДОРОГАМИ, - ЗНАЙДЕМО
Нещодавно з Державного бюджету наше місто отримало субвенцію у розмірі 3 млн. 300 тис. грн. Ці кошти призначені для капітального та поточного ремонтів вулиць та доріг комунальної власності.
На одній із останніх сесій міської ради депутати затвердила перелік доріг, на яких планується провести капітальний ремонт.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

В РАЙОНІ ЗБУДУЮТЬ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ
Наприкінці квітня в обласному центрі група компаній «Екотехнік Прага» в особі директора підприємства «Екотехнік Україна» Юрія Дячука підписали меморандум з Хмельницькою ОДА, в особі заступника голови ОДА Миколи Катеренчука, про співпрацю. Згідно з цим документом, чеська сторона має намір побудувати на території нашої області сонячні електростанції (СЕС). 
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

НОВІ ТРУБИ ІЗ СТАРОЮ ОБОЛОНКОЮ
Минулого тижня директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук провів для журналістів демонстрацію новітніх технологій в плані побудови комунальних мереж. Відбувалася ця демонстрація у с.Жовтневе. Саме тут, у приміському селі, будівництво інженерних споруд, житлових та нежитлових приміщень, проводилось хаотично. Багато випадків, коли будівлі виявлялися розташованими на каналізаційних мережах, і дістатися до останніх тепер неможливо. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 661 — 675 з 715
Початок | Поперед. | 43 44 45 46 47 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.