Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Економіка

ЯК МОДЕРНІЗУВАТИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ - ОБГОВОРИЛИ, НАЙКРАЩИХ – НАГОРОДИЛИ
Початок літа більше сотні тепловиків з усієї України зустріли в Кам’янці-Подільському. 31 травня – 1 червня наше місто приймало учасників міжнародної спільної конференції програми «DemoUkrainaDH», яку впроваджує НЕФКО, та міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго», яка зібрала близько 120 учасників. Темою доповідей та плідних дискусій, що впродовж двох днів точилися в сесійній залі міськради, стали найбільш успішні «Енергоефективні демо-проекти в секторі теплопостачання України».

ПРОДАШ ЗЕМЛЮ – ПРОДАШ МАЙБУТНЄ!
Пройшло трохи більше півроку, як аграрії всієї України в останнє збиралися під стінами Верховної Ради. Цього тижня історія повторилася. І вчергове привід для цього був далеко не святковий, оскільки останнім часом одним із найактуальніших питань для аграріїв залишається запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення. Щороку, або й декілька разів на рік, українські фермери приїздять під стіни ВР мітингувати, щоб хоча у такий спосіб показати свою незгоду з діями народних обранців...

ДИВУВАЛИСЯ НА «АГРО-2017»
«АГРО-2017» - одна з найголовніших агропромислових подій України, наймасштабніша виставка в Україні та Східній Європі, що традиційно вже протягом багатьох років проходить у першу неділю літа та збирає тисячі сільгоспвиробників зі всіх куточків України. Цьогоріч виставка досягнень агропромислового виробництва працюватиме з 7 по 10 червня в Києві на ВДНГ. «Агро-2017» виступає своєрідною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новацій в усіх сферах сільськогосподарського комплексу України та світу. 

СЕЗОННО-ЯГІДНИЙ КЕШ
З настанням перших теплих днів українці масово починають шукати заробітку - і ті, хто цілу зиму відсидів у так званій відпустці, і ті, хто бажає підзаробити аби покращити своє матеріальне становище, мати можливість з’їздити відпочити на більш дорожчі курорти, прикупити нові гаджети, або ж зібрати дітей до нового навчального року та й собі придбати щось елементарне. З кожним роком потреби людей зростають, а з ними й попит на робочі місця. Українські компанії теж не пасуть задніх, а тому, розширивши пропозиції з робочих місць, активно шукають працівників на сезонний підробіток. 

У НИХ ФІНАНСИ НЕ СПІВАЮТЬ РОМАНСИ
Сьогодні вже не здивуєш статками народних обранців різних рівнів. «КлюЧ» завершує серію публікацій про обраних народом деклараціями народного депутата від 193-го виборчого округу Володимира Мельниченка та депутатів Хмельницької обласної ради - Василя Строяновського, Володимира Федорчука, Миколи Харкавого, Якова Цуглевича, вихідців з Кам’янеччини, що представляють наші інтереси на обласному та державному рівнях.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«РЕАКТИВНЕ ПАЛИВО» ДЛЯ ТВАРИННИЦТВА
Незабаром розпочнеться одна з найвідповідальніших операцій аграрного бізнесу для всіх тваринницьких ферм України – кормозаготівля. У цьому процесі важливим є все: і кількість, і якість, і своєчасність збирання кормів; заготівля силосу, сінажу, сіна, причому з чітким дотриманням агротехнологічних термінів. Саме кормовиробництво є основною ланкою безпосереднього зв’язку тваринницької та рослинницької галезей. А остання є основним постачальником кормів, її розвиток визначає розвиток галузі тваринництва як безпосередньо, так і через переробну промисловість.

ПОСАДА ОДНА, ДОХОДИ РІЗНІ-2
У часописі «КлюЧ» від 07 квітня 2017 р. (№13 (268) ми писали про доходи голів місцевого самоврядування району. У попередньому числі газети наші читачі мали змогу ознайомитися зі статками 16 з 32 очільників селищної і сільських громад. Зокрема, декларації про доходи за 2016 рік до 1 квітня 2017 року оприлюднили на сайті НАЗК голови Гуменецької, Колибаївської, Китайгородської, Староушицької, Врублівецької, Гринчуцької, Довжоцької, Жванецької, Завальської, Зіньківської, Кадиєвецької, Кам’янської, Кульчиєвецької, Ластовецької, Орининської, Підпилип’янської сільських рад. Цього випуску пропонуємо ознайомитись із доходами за 2016 рік решти очільників громад району.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГРЕЧКА: ВСТИГНУТИ ВСЕ
 Ще декілька днів і завершиться один із найвідповідальніших етапів для сільгоспвиробників країни – посівна кампанія 2017 року. Більша частина українських аграріїв вже відсіялася та знаходиться на етапі підготовки або вибору сільгосптехніки для збирання ранніх зернових. Інша частина фермерів розпочала другий етапу догляд за посівами. Хоча є й такі, що звикли ризикувати та мають жагу до складнощів. До них відносяться фермери, що полюбляють сіяти гречку. Саме так! Адже це одна з найвибагливіших сільськогосподарських культур. Культура, якій треба догоджати, наче тій вибагливій жінці...

«ХРІНОВИЙ» БІЗНЕС
Обговорюючи сільське господарство сьогодення, мимоволі розумієш, що чуєш винятково про посіви, врожаї, техніку для зернових, бобових та олійних культур. У всіх на слуху зерно пшениці, соя, соняшник. Але ж всі ми розуміємо, що їмо хліб, до прикладу, з добавками цукатів, горіхів, булочки з джемами та повидлом, навіть усіма улюблену домашню ковбаску чи просто шматок м’яса полюбляємо з хроном чи гірчицею, йогурти - з ягодами та фруктами, салати з руколи та базиліку. Цей список можна продовжувати ще довго, але річ у тім, що всі ці продукти та добавки також виготовлені з сировини, що вирощується в сільському господарстві.

МІЗЕР, АЛЕ ПІДВИЩИЛИ
З першого травня зріс прожитковий мінімум. Услід за ним автоматично побільшали розміри всіх державних виплат.
Для працездатних осіб мінімум підвищився на 80 грн, для осіб, які втратили працездатність - на 65 грн.
Що ці цифри означають для населення?
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ, ОБЛІК ТА ЗВІТНІСТЬ БЮДЖЕТНОЇ ДОТАЦІЇ
Минулого тижня ми розпочали обговорення однієї з головних тем аграрного сектору сьогодення, звичайно, крім посівної кампанії, а саме - отримання бюджетної дотації, так званої державної підтримки, обіцяної владою на початку поточного року. Кажуть, що в квітні цього року деякі сільгоспвиробники вже спромоглися потрапити у список «щасливчиків», які отримали обіцяні гроші, правда, наразі переліку їх так ніхто й не побачив. Проте, незважаючи на це, сьогодні продовжимо обговорювати механізм отримання державної підтримки, а точніше, з’ясуємо, як практично здійснюється розрахунок дотацій, як його правильно облікувати та відобразити у звітності у разі отримання.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
сфери побутового обслуговування міста, які будуть надавати безоплатні послуги ветеранам з нагоди 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На виконання розпорядження міського голови М. Сімашкевича по реалізації заходів з підготовки і відзначення 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста проведено організаційну роботу з суб’єктами господарської діяльності сфери послуг стосовно безоплатного обслуговування учасників Другої світової війни в низці закладів побутового обслуговування міста та розміщено відповідні оголошення.

ГРОШІ Є – ДОТАЦІЇ БУДУТЬ!
Саме з такими словами виступив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий перед представниками аграрного сектору країни, які ще в березні здійняли галас, мовляв, де обіцяні державою гроші й коли вони будуть? Та й справді, з початку 2017 року для агросектору країни стартував новий податковий етап та нові правила ведення бізнесу, де фермерів повністю позбавили поверненого ПДВ, змусили сплачувати вдвічі більше податків, а натомість пообіцяли підтримувати дотаційно. Правда, минуло майже 4 місяці поточного року, а коштів так ніхто й не бачив. 

СУЧАСНА ТЕХНІКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ
Третина всіх виробничих витрат аграріїв при роботі сільгосппідприємств припадає на операції обробітку ґрунту й посів. Саме від застосування правильної сучасної високопродуктивної техніки залежить кінцевий результат. Можна закладати десятки тисяч гривень у гектар посівів, використовувати сучасні препарати догляду, висококласний посівний матеріал, а при використанні застарілої сільгосптехніки втратити половину врожаю. Тому сьогодні ми поговоримо про сучасні сільськогосподарські агрегати та комплектуючі до них, які допомагають фермерам, навіть у скрутних погодних умовах, збирати з полів до останньої зернинки.

ЕКСКЛЮЗИВ ВІДВОЙОВУЄ ЗЕМЛІ: НІШЕВІ КУЛЬТУРИ
Ажіотаж навколо «дерибану» української землі не сходить зі шпальт аграрних видань. Сьогодні лише лінивий не обговорює продаж наших чорноземів та реформу, яка до цього підштовхує. Та, якщо в цій темі остаточна крапка за нардепами, бо лише після їхнього голосування будемо знати, чи маємо право на всі 100% розпоряджатися власними землями, то у «війну» за посівні площі «грають» ще й сільськогосподарські культури. І коли в першому випадку все залежить від людського бажання, то в другому, цей вибір складає 30%, адже саме попит та цінова пропозиція диктують аграріям, що сіяти в прийдешньому році.


Статті 31 — 45 з 694
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

ТОВ  "Проттех" пропонує виготовлення мобільних швидкозбірних конструкцій на каркасній металевій основі. Мало того, що це найдешевший спосіб зведення об'ємних приміщень (до 2000 кв. м), це ще і можливість значно економити на електроенергії.
Ми пропонуємо:
Виготовлення конструкцій з металу:
    • Швидко збірні конструкції різноманітного призначення (ангари, склади, автомийки, СТО)      
    •...


 

ЦІНУЙТЕ ДРУЖБУ
ЦІНУЙТЕ ДРУЖБУ Дружба завжди поза віковою категорією. Я вже не раз у своїх авторських колонках писала на тему дружби. Адже ціную це слово понад усе. Навіть бували такі випадки, коли мені цим дорікали. Начебто я на інші життєві цінності звертаю менше уваги. Але так мене виховали мої батьки, і вважаю, що робили вони це правильно. У мене так сталося в житті, що маю друзів різних за статтю та за віковою категорією. У нас склалися певні традиції святкувань та зустрічей, адже в чомусь поєднує спільна робота, а в чом...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.