Перейти на мобільну версію сайту


28.07.2017

30 ЛИПНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ

торгівляТрадиційно, починаючи з 1996 року, в останню неділю липня, працівники сфери торгівлі та закладів ресторанного господарства відзначають професійне свято – День працівників торгівлі, який встановлено Указом Президента України від 5 червня 1995 року №427/95.  

З кожним роком торгівельна галузь нашого міста продовжує розвиватися, відкриваються нові магазини та торгові центри, ресторани та кафе, створюються нові робочі місця, споживачі мають більш повний вибір товарів. Жителів та гостей міста щоденно обслуговує понад 5.5 тис. працівників торгівлі та близько 1200 працівників закладів ресторанного господарства.

Річний загальний обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі, становить 1 486 477 тис. грн. Питома вага обсягу роздрібного товарообороту міста Кам’янця-Подільського в загальнообласному підсумку становить 13%. Наше місто серед міст обласного підпорядкування займає друге місце в Хмельницькій області по обсягах роздрібного товарообороту підприємств роздрібної торгівлі та послуг. 

У І півріччі 2017 р. введено в експлуатацію 9 нових та реконструйованих об’єктів комерційного призначення, а саме: 6 закладів торгівлі, 1 заклад ресторанного господарства та 2 об’єкти сфери послуг. За станом на 01.07.2017 р. у місті нараховується 198 закладів ресторанного господарства, 554 об’єкти торгівлі продовольчої, непродовольчої та змішаної групи товарів, 186 закладів сфери послуг, 12 супермаркетів, 62 аптеки та аптечних пункти, 25 готелів та готельно-ресторанних комплексів, 19 АЗС та 2 АГНКС та ін. Підприємці також здійснюють діяльність у 585 тимчасових спорудах комерційного призначення.

У місті працює 4 ринки: ТОВ «КВЗП «Кам’янець-Подільський», гуртово-роздрібний ринок ПП «Торговий комплекс-2014, ринок «Вікторія» ТОВ «Джерело 1 ЛТД» та ринок «Автозапчастини» КП «Стадіон ім.Г.Тонкочеєва», на яких працює понад 3400 підприємців. 

Подальший розвиток за звітний період отримала фірмова торгівля підприємств – виробників продовольчих товарів. Мережа закладів представлена по всіх мікрорайонах міста, у яких реалізовується продукція виробників міста, району та підприємств з інших регіонів України. Нині в місті працює 80 фірмових магазинів, відділів, куточків, малих архітектурних форм та комерційних блоків на автобусних зупинках.

Спільно з відділом агропромислового розвитку РДА в І півріччі 2017 р. проведено 33 ярмарки з реалізації продукції фермерських господарств Кам’янець-Подільського району та підприємств харчової промисловості міста. 

Слід відзначити багатьох суб’єктів господарювання міста, об’єкти торгівлі та ресторанного господарства, які є потужними бізнесовими структурами, де працюють десятки кваліфікованих працівників, що забезпечують високий рівень обслуговування. Схвальні відгуки від жителів можна почути про достатньо високий рівень сервісу та професіоналізм колективів мережі фірмової торгівлі ТОВ «Український кристал» (директор Юр’єв В.В.), супермаркету «Мрія» (підприємець Сварнік В.В.), ресторану «Старий замок» (Мельник Н.В.), кафе «Гоцки» (Бережанська В.Г.), ТОВ «Торгове підприємство «Вірінея» (Кісіль В.П.), піцерії «Мак Смак» (Кулько В.В.), мережі аптек «Валідол» (Миколюк В.О.), ПП «Фірма «Тано» (Насобкова Л.П.), кафе «Сіті-блюз» (Твердохліб Н.В.), ресторану «Княжий двір» (Ткачук Т.В.), супермаркету ТзОВ «Епіцентр К», магазинів «Домотехніка», «Фокстрот», «Експерт» та багато інших.

Міський голова Михайло Сімашкевич привітав із професійним святом, подякував за плідну працю та вручив відзнаки виконавчого комітету кращим працівникам та керівникам підприємств торгівлі та ресторанного господарства міста. Відзнаки також отримали активні працівники галузі торгівлі від народного депутата України Володимира Мельниченка.

Напередодні професійного свята – Дня працівників торгівлі, дозвольте висловити повагу та вдячність власникам і директорам магазинів та кафе, підприємцям ринків та фармацевтам, продавцям та контролерам-касирам, кухарям та офіціантам, всім працівникам торгівельної галузі нашого міста.

Вітаємо всіх вас із професійним святом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту в сім’ях, вдячності від покупців за відмінне обслуговування. Хай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, хай успіх та щастя будуть Вашими супутниками назавжди!

Майя ГУРСЬКА, директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста.


Теги: до Дня торгівлі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.