Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2021

В УКРАЇНСЬКОМУ КУЛЬТУРНОМУ ФОНДІ - ЕКСПЕРТИ З КАМ'ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО

Кам'янчани Андрій Заєць, Олег Демчук та Ірина Пустиннікова стали експертами Українського культурного фонду.
25-експерт1.jpg
До експертної ради Аудіовізуальне мистецтво увійшов Андрій Заєць - засновник, організатор, програмний директор та дизайнер Кам'янець-Подільського Міжнародного кінофестивалю «Бруківка». Засновник та спікер Форуму молодіжних проектів та громадських ініціатив «Ініціатива». Режисер, сценарист телевізійних проектів.
25-експерт-2.jpg
Експертна рада "Культура в часи кризи: інституційна підтримка", зокрема підгрупа "Культурно-пізнавальний туризм" також має експерта з Хмельниччини. Це Олег Дeмчук - голова ГО «Громадський рух «Нова Економічна Політика», керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу у Хмельницькій області. У попередні роки: радник голови Хмельницької обласної ради та регіональний консультант проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» USAID Україна, заступник міського голови Кам'янця-Подільського.
25-експерт-3.jpg
До складу експертної ради "Культура. Туризм. Регіони", підрозділ "Культурні та креативні індустрії" увійшла кам'янчанка Ірина Пустиннікова - відома журналістка та авторка путівників (понад 20 книжок про Західну Україну), авторка найстарішого краєзнавчого сайту України (www.castles.com.ua). 

Теги: експертна рада, Український культурний фонд, Андрій Заєць, Олег Демчук, Ірина Пустиннікова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.