Перейти на мобільну версію сайту


15.09.2017

ТРИ МОЛОДІЖНИХ ПРОЕКТИ ПРОФІНАНСУЮТЬ

7 вересня на публічному захисті проектів в рамках конкурсу програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів Кам’янець-Подільської міської ради, виступили Андрій Заєць (ГО «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів») з презентацією проекту «Фестиваль Кам’янець-Подільського молодіжного кіно «Бруківка»»; Тетяна Сметанюк («Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів») з презентацією проекту «ІІІ Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів»»; Максим Ільчишин (ГО «Асоціація юристів м.Кам’янець-Подільського») з презентацією проекту «Комунікаційна платформа «Клуб ініціативної молоді»»; Олексій Ткачук (ГО «Федерація екстремальних видів спорту та активного відпочинку») з презентацією проекту «Рекорд України та світу «Найдовший стрибок на мотузці з повітряної кулі».

У результаті оцінювання пропозицій конкурсна комісія визначила переможців. Кращими запропонованими ідеями для реалізації в Кам’янці-Подільському стали проекти Андрія Зайця (460 балів), Тетяни Сметанюк (448) і Максима Ільчишина (430). 

Проект «Рекорд України та світу «Найдовший стрибок на мотузці з повітряної кулі»» набрав найменшу кількість балів – 420. Тож, зважаючи на суму коштів, яка необхідна для виконання програми, з міського бюджету вдасться профінансувати перших три ідеї. Їхнє втілення відбудеться вже цього року.

Теги: молодіжні проекти

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.