Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ «КОМОРА»

ЧЕТВЕР
13:30 – урочисте відкриття.
14:00-14:30 – «Великий льох» інсценізація за мотивами містерії Т.Шевченка, театр-студія «Тандем», м.Кам’янець-Подільський.
15:30-16:30 – «Мелодія» мелодрама за мотивами п’єси Л.Зоріна, театр-студія «Парадокс», м.Одеса.
16:35-17:20 – «Райська земля» вистава за п’єсою Г.Козютинської, естрадний театр «Шарж», м.Київ (камерна сцена).
17:30-18:20 – «Рай на землі» соціальна драма за п’єсою Асі Котляр, театр–студія «В.Т.и.К», смт Воскресенськ, Миколаївської області.
19:00-19:50 – «Ціна бажання» фантасмагорія за п’єсою Асі Котляр, народний театр «Тандем», м.Кам’янець-Подільський.
20:30-21:00 – «Тіно» казка-феєрія у стилі стімпанк, народний театр «Лінк», м.Кам’янець-Подільський.
П’ЯТНИЦЯ
12:00-13:00 – «Не дитячі ігри» трагіфарс за п’єсою Б.Срблянович, театр Сонях, м.Рівне.
14:10-15:00 – «Панночка» містична гра за мотивами М.Гоголя, народний театр «Темп», м.Чернівці.
16:00-17:40 – «Академія сміху» трагікомедія за п’єсою К.Мітані, лабораторія сучасної драматургії та режисури, м.Рівне.
19:30-21:00 – «Людина, що платить» трагікомедія за п’єсою И.Жамиака, Студія «Театральний проект», м.Дніпро.
СУБОТА
11:30-11:50 – «Віяло безсмертя» пластична вистава, творчий колектив НРЦ «Джерело» «Золота молодь», м.Львів.
13:30-14:00 – «MY» спільна міжнародна вистава театрів з Польщі та України, І Міжнародна театральна майстерня «Antylaba».
15:00-16:00 – «Somewhere in the Universe» філософська казка за творами Ф.Крівіна, театральна Майстерня «АРТМУР», м.Мелітополь.
19:00-20:30 – «Дон Жуан з Коломиї» сороміцькі історії, розказані одним поважним коломийським паном, за повістю Леопольда фон Захер-Мазоха, FRANCO-театр, м.Коломия.
НЕДІЛЯ
11:00-11:30 – буфонада, театр-студія «Птаха» Центр концертних та фестивальних програм, м.Вінниця.
12:20-13:05 – вистава «_Bien_1920_», театр «Syrena», Польща (польською мовою).
14:10-15:00 – «Оркестр» трагіфарс за п’єсою Ж. Ануя, навчальний театр «Сходження», м.Рівне.
16:00-17:00 – «Вдови» абсурдна комедія за п’єсою С.Мрожека, творче об’єднання «DIY-театр», м.Харків.
18:30-19:40 – «Сон про осінь» драма за п?єсою Йона Фоссе, театр SPLASH, м.Київ.
21:00 – закриття фестивалю, нагородження.

Теги: програма, "Комора"

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:






  1. ВИБОРИ 29 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ
    17.10.2017 15:50:00 - 26.10.2017 15:50:00
    Голосів: 3
    1. 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори Слобідко-Кульчиєвецької об’єднаної територіальної громади.
      На посаду сільського голови балотуються п’ятеро кандидатів. За кого б ви віддали голос, якщо би голосували?
      Ігор Гай (Аграрна партія України)
       2 (67%)
       
      Не підтримую жодного з кандидатів.
       1 (33%)
       
      Олег Стебницький (ВО "Свобода).
       0 (0%)
       
      Руслан Нестеров (БПП "Солідарність")
       0 (0%)
       
      Руслан Мельник (ВО "Батьківщина)
       0 (0%)
       
      Михайло Мікшанський (самовисування)
       0 (0%)
       




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.