Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

ПЕРЕМОГА ЛОЖКАРІВ

ложкарі30 вересня ансамбль ложкарів та народних інструментів «Вербівчани» Вербецького будинку культури взяв участь у Міжнародному фестивалі конкурсі мистецтв «Джерело надій», що проходив у столиці, та здобув кубок Гран-Прі фестивалю.

Керівник ансамблю Микола Вапничний отримав подяку від міністра культури Євгена Нищука, диплом Гран-прі, медалі та цінні подарунки кожному учаснику ансамблю.

Нагадаємо, ансамбль народних інструментів «Вербівчани» вже не вперше перемагає у різних конкурсах. Він є гідним суперником для будь-яких колективів в країні та за її межами.
У березні цього року «Вербівчани» здобули найвищу нагороду – Гран-прі ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сяйво первоцвітів». Тоді 23 юних даруваньня на чолі з керівником ансамблю Миколою Вапничним підкорили поважне журі в номінації «Інструментальне мистецтво». Менше ніж за два місяці пізніше вони знову підкорили мистецьке журі, вже Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Юні Таланти України 2017», який проходив у Львові 12-14 травня. Із західної столиці країни діти привезли диплом лауреата 1-ої премії у номінації «Інструментальна музика», сертифікат на знижку 50% для поїздки на міжнародні фестивалі-конкурси мистецтв від продюсерського центру «DS SOUND», сертифікат на 1000 євро на один із фестивалів для поїздки в Болгарію в дитячий творчий табір «Вместе», а їхній керівник Микола Вапничний отримав диплом конкурсу за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтв дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

Теги: Міжнародний фестиваль «Джерело надій», ансамбль ложкарів «Вербівчани»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.