Перейти на мобільну версію сайту


22.05.2020

«НІЧ МУЗЕЇВ» ПРОЙДЕ ВОСЕНИ

Цього року міжнародна акція «Ніч музеїв», яка дозволяє безкоштовно оглянути музейні експозиції вночі, у Кам’янці-Подільському відбудеться восени. Зазвичай її приурочують до Міжнародного дня музеї, що проходить у травні, але у зв’язку із карантинними заходами, пов’язаними із COVID-19, проведення акції довелось перенести. 

Тож у 2020 році музеї Кам’янця відчинять свої двері для усіх охочих 2 жовтня – у день, коли в місті над Смотричем розпочнеться військово-історичний фестиваль «Schola Militaria».
Оскільки головною метою міжнародної акції є показ ресурсів, можливостей та потенціалу музеїв, а також залучення до них молоді та популяризація історії, «Ніч музеїв» гармонійно поєднається із заходами, що запропонує «Schola Militaria», і стане гарним інтро до військо-історичного фесту, який триватиме до 4 жовтня. Тож уже незабаром справжніх любителів історії у Кам’янці-Подільському порадує смолоскипна хода, лучні турніри, шабельні бої, муштра пікінерів, майстер-класи для дітей, відтворення битви і не тільки!

Традиційно акція «Ніч музеїв» відбудеться на 4 об’єктах Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника: Старому замку, Музеї старожитностей, Галереї мистецтв, Ратуші. Також зазначимо, що з 2 по 4 жовтня у Кам’янці-Подільському планується ще й проведення фестивалю повітроплавання «Золота Омега». А це, нагадаємо, час, коли небо над древнім Кам’янцем перетворюється на калейдоскоп яскравих повітряних куль!

Теги: ніч музеїв, школа мілітарі, турсезон

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.