Перейти на мобільну версію сайту


02.08.2019

НА ЧЕСТЬ СИМОНА ПЕТЛЮРИ

муралЩе один арт-об’єкт з’явився в Кам’ян­ці-Подільському – ексклюзивний стінопис із зображенням Голови Директорії Української Народної Республіки (УНР) Симона Петлюри.

Автором малюнку став львівський художник Тарас Арм. Підготовка до роботи зайняла 9 місяців, а на її виконання пішло чотири дні. Так на 200 кв. м фасаду одного з будинків по вул. Зарванська, 5б з’я­ви­лася цілісна картина як шана пам’яті видатному борцю за незалежність України.

Ідею реалізовано за ініціативи члена товариства «Просвіта» Олександра Бейлика та підтримки міського осередку організації на честь 100-річчя як Кам’янець-Подільський був столицею УНР.

Нагадаємо, що сьогодні в Кам’янці реалізовується проект «Присяга 1919». Саме 14 жовтня 1919 року відбулася перша спроба об’єднати весь український народ під однією присягою на вірність Українській Народній Республіці.

А вже 24-25 серпня в Кам’янці-Подільському пройде історичний фестиваль «Остання столиця», присвячений добі Української Народної Республіки. Традиційно прикрасить фест відтворення боїв силами реконструкторів із різних міст України.

Цього року відбудеться реконструкція двох зіткнень – між дієвою армією (ДА) УНР, збройними силами півдня Росії та Революційною повстанською армією Махна у парку навпроти РЦКМ «Розмай» на вул.Шевченка о 16:00 та на пл.Польський ринок (за Ратушею) о 17:30. Все це – 24 серпня. Також реконструктори планують провести 25 серпня тактичну гру на Карвасарах у рамках фестивалю.


Теги: ексклюзивний стінопис з’явився в Кам’янці-Подільському

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.