Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Культура

І ВИСТАВКИ ВІДКРИЛИ, І ВЕЛИКУ ЗАЛУ ОНОВИЛИ
Напередодні новорічно-різдвяних свят Галерея мистецтв К-ПДІМЗ подарувала кам’янчанам та гостям міста одразу три нові виставки. Кожна з них самобутня та неповторна. Тут і велич постатей, і глибина сюжету, філософія і бурлеск, радість і біль, одвічні істини і мораль, абстракція і реалії. А разом з тим і неповторні емоції від перегляду, які не тільки не передати нікому, а й навіть важко пояснити самому собі. Та про все по-порядку...
Автор:  Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

ЯК ПІДНЯТИСЯ?
Український економіст, політолог, громадський діяч Андрій Новак презентував кам’янчанам своє п’яте науково-практичне видання «Як підняти економіку».
Три зустрічі з різними аудиторіями провів український вчений у нашому місті. Андрій Новак у своїй книзі пропонує нову стратегію економічного розвитку країни.
Основне, на чому наголосив фінансовий експерт, це той стан економіки, в якому сьогодні перебуває Україна, і як з нього вийти.

ПОДВІЙНЕ СВЯТО
16 листопада в актовій залі ПДАТУ відбувся святковий концерт з нагоди 60-річчя народного аматорського ансамблю «Подільський колос» та 25-річчя зразкового дитячого ансамблю танцю «Колосок».
Урочистості розпочали чарівна ведуча та учасниця ансамблю Юлія Волощук і Олександр Шутяк.

ПРИКРАСИ З ВАДУЛ-СІРЕТСЬКОЇ МИТНИЦІ
У серпні цього року Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник започаткував у Галереї мистецтв (вул. П’ятницька, 11) цикл виставок єдиного експонату. Його відкрили унікальні фотографії з фондів музею, на яких зображено приїзд місії АНТАНТИ у Кам’янець-Подільський, останню столицю УНР.
1-30 листопада у Залі унікальних предметів на відвідувачів чекатиме нова виставка – колекція ювелірних прикрас (Узбекистан), передана 23 жовтня 1995 р. з Вадул-Сіретської митниці (зараз Чернівецька)
Автор:  Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

ОБ’ЄДНАЛИ СХІД ТА ЗАХІД
Територія Старої фортеці 24 жовтня об’єднала представників сходу і заходу країни в рамках проведення спортивно-розважальної гри «Козацькі забави». У ній взяли участь 11 команд технікумів, коледжів, училищ та вищих навчальних закладів нашого міста й одна команда учасників потягу єднання «Труханівська січ», які завітали до Кам’янця в рамках всеукраїнської акції.

НОМІНАЦІЇ ТА ОВАЦІЇ ВІД «КОМОРИ»
Упродовж 4 днів вирував театральний фестиваль «Комора», на який з’їхалися театрали зі всієї України.
Камя'нчани та гості міста мали змогу переглянути цікаві вистави від переможців минулого фестивалю та театрів, які завітали до нас уперше.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПЛЮС ОДИН В КОЛЕКЦІЮ СТРІТ-АРТУ
Темношкіра дівчина на бандурі грає на стіні корпусу педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка.
Новий мурал у місті з’явився завдяки фестивалю «Республіка» та його організатору Андрію Зоїну. Малюнок виконала київська художниця Ксенія Шляхтина, яка працювала над роботою впродовж трьох днів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«АГРОУНІФЕСТ» ВІД ПДАТУ
18-21 жовтня в ПДАТУ пройде  відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості серед колективів та окремих виконавців навчальних закладів України під назвою «АГРОУНІФЕСТ-2016».
Упродовж 4 днів на учасників та гостей свята чекають різноманітні заходи, творчі зустрічі та конференції.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НА ЧЕСТЬ ЛІСТА І ШОПЕНА
Музично-історичне товариство «Ф.Ліст - Ф.Шопен - Україна» вивчатиме і популяризуватиме життя, творчість видатних європейських композиторів Ференца Ліста і Фредеріка Шопена та їхні зв’язки з Україною.
Як зазначає ініціаторка заснування товариства, піаністка, музикознавець Людмила Вольська, основна ідея полягає не лише в підтримці класичної музики та історії.

КАМ’ЯНЧАНИ ЗАЗИРНУЛИ У СНИ ВІД МАКСА КІДРУКА
7 жовтня у Великій залі Галереї мистецтв К-ПДІМЗ було людно – Літературна зала та творче об’єднання «PHOENIX» запросили охочих на презентацію нового трилера Макса Кідрука «Зазирни у мої сни» («ЗУМС»).
Український письменник завітав до Кам’янця вже втретє і, як завжди, приємно здивував, перетворивши вчергове класичну зустріч зі своїми прихильниками на справжню презентацію-відкриття із науково-енциклопедичним присмаком.
Автор:  Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

УКРАЇНСЬКИЙ ВІНОЧОК: ПРИКРАСА ЧИ ГОЛОВНИЙ УБІР?
14 жовтня увесь православний люд святкує день Покрови, який здавна асоціюється в українців із закінченням польових робіт та початком сезону весіль, що котилися краєм аж до Дмитра (8 листопада). Молодь збиралася на дівочі та парубоцькі вечори, готуючи нареченим віночки та гільце. Обряд вінкоплетин був обов’язковим і з чітко вираженою структурою та складовими елементами, адже віночок, сплетений із квіточок і трав, оздоблений яскравими стрічками, – один із найдавніших українських символів.

СЛУХАЛИ «ТЕАТР ВУХ»
Вперше у Кам’янці побував одеський «Театр вух»
Вистава відбувалася в залі НІАЗ «Кам’янець». Концепція театру, яка водночас є і платформою для талановитих письменників, поетів, музикантів, полягає в тому, що у всіх глядачів протягом вистави зав'язані очі.

«КОМОРА» ЗАПРОШУЄ В ТЕАТР
Кам’янець-Подільський не має професійного театру, або, навіть, муніципального, який би працював на постійній основі, тому розвиток театрального руху в місті взяли на себе аматори. Купка людей, безмежно закоханих у театр, хочуть донести до масового глядача важливість та користь театральної культури.
Саме з цією метою був започаткований театральний фестиваль, на який приїздять зі своїми виставами колективи з різних регіонів України.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«РЕСПУБЛІКА» ВІДГОМОНІЛА
Упродовж чотирьох днів місто було віддане фестивалям.
Було задіяно 5 сцен, 100 гуртів із 7 країн світу (Англія, Швейцарія, Німеччина, Швеція, Польща, Білорусь, Україна). На фестивалі побувало понад 10 тис. гостей зі всіх куточків України та з Криму. Також були поляки, німці, італійці, білоруси, молдовани, литовці.

ЗВІЛЬНЕНА КРАСА
Майстерня художника – це утаємничений світ... Світ, де під струмом емоцій і переживань митця народжуються ідеї, кращі з яких будуть втілені в життя.
Майстерня скульптора – особливий світ, не схожий на царство полотен, мольбертів, палітр і різнокольорових фарб; не схожий на стриману та лаконічну домівку паперу, олівців, різців і гумок. Майстерня скульптора – це простір.


Статті 61 — 75 з 508
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

НЕ ЛІЗЬТЕ В ДУШУ!
НЕ ЛІЗЬТЕ В ДУШУ! Бувають же капосні люди. До болю капосні. Як не нашкодять комусь – не живуть. От дай їм заклювати когось – і все тут. А вони ж набридають іншим, жити не дають. Усі живуть як люди, а когось капосник перестрів. «І хто ж їх таких вигадав? Та як взагалі земля їх носить? – думаєш не раз. – І користі з них катма. І беруть вони більше, ніж віддають». «Така натура», – чуєш у відповідь не раз, і твій спротив ніби трохи згасає. Проте коли знову зачеплять, то хоч плач...
От клюють вони когось, клюють, ...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.