Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Культура

ФЕСТИВАЛЬ КУЛЬТУР «GLOBAL VILLAGE»
У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка 13 лютого, о 13:15, відбудеться фестиваль культур «Global Village». Це культурний фестиваль, що дає можливість українській молоді поспілкуватися та поділитися досвідом із представниками різних країн.
14 учасників зі всіх куточків земної кулі зберуться на фестивалі, для того, щоб продемонструвати унікальність своєї рідної культури, своїх звичаїв та традицій.

КУЛЬТУРУ В МАСИ-2017
Під час сесії міської ради депутати затвердили перелік культурно-мистецьких масових заходів, які пройдуть у Кам’янці в 2017 році. Пропонуємо ознайомитися з переліком та вибрати заходи до душі, адже 2017 рік для культурного життя міста буде вкрай насиченим.

«ГІЛЕЯ» І «АПЕЛЬСИН» - НОМЕР ОДИН
28 січня в Києві танцювальний колектив «Гілея» із Кам’янця-Подільського (керівник Гілевська І.М.) на чемпіонаті «Art dance-2017» отримав Золотий кубок і Сертифікат. На тому ж фестивалі ансамбль «Апельсин» під керівництвом Алли Пащенко та хореографа І.Літинської здобув другий Золотий кубок і сертифікат на знижку у 10000 грн для участі у танцювальному фестивалі, який пройде влітку в Болгарії з виграшним призовим фондом 1000 євро.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГАЛЕРЕЯ МИСТЕЦТВ ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВИЙ ЕКСПОНАТ
У музеї продовжує діяти проект «Виставка одного експонату», в рамках якого щомісяця в Галереї мистецтв презентується експонат чи колекція з фондів. Так, з 1 до 28 лютого відвідувачі можуть ознайомитися з керамічною вазою Юхима Гаврилюка 1925 року. Юхим Гаврилюк створив вазу, навчаючись у художньо-промисловій школі Кам’янця-Подільського, заснованій В.Розвадовським 1905 року та яка була єдиним навчальним мистецьким закладом в Україні для бідних дітей.

ПОВЕРНУЛИ ДО ЖИТТЯ
30 січня в Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбувся відкритий захист магістерських робіт студентів кафедри ОДПМ та РТМ К-ПНУ ім.Огієнка, організований в рамках проекту «Від забуття до відкриття». Студенти спеціальності «Реставрація творів мистецтва» презентували шість відреставрованих пам’яток образотворчого мистецтва.
Автор:  Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

«ЖУРАВЛИК» У ЄВРОПІ
На запрошення мерії іспанського міста Бургос, асоціації «Культура сучасного світу» та за погодженням з Міністерством культури України вісім днів з творчою місією перебувала в Іспанії народна дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик» дитячої хорової школи та міського Будинку культури. Асоціація організувала участь капели у різдвяних фестивалях, 18 концертах в іспанських містах міст Бургос, Прадолуенго (провінція Бургос), Куельяр (провінція Сеговія), Аревало (провінція Авіла) з 29 грудня 2016 року до 4 січня 2017 року. 

ВИСТАВКА ЗА ВИСТАВКОЮ
22 січня у Картинній галереї відкрилася виставка гобеленів Юлії Степанюк. Це вже друга з початку року презентація мисткині - перша виставка творчих робіт автора та її учнів «Кольорова феєрія» діяла у Виставковій залі з 6 до 20 січня.
Юлія Степанюк з дитинства мріяла бути вчителькою, тож після закінчення Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв вступила в К-ПНУ на педагогічний факультет за спеціальністю «Початкове навчання».

«ВІД ЩИРОЇ ДУШІ...»
Так назвали Раїса та Олена ГОРЧЕНКИ свій святковий ювілейний концерт, що днями відбувся в дитячій міській школі ім.Ф.Ганіцького.
Благодатний, працьовитий, співучий Буковинський край! Скільки він народив чародіїв пісенного співу! Згадаймо яскраве сузір’я, яке уславилось на весь світ – Дмитро Гнатюк, Софія Ротару, Володимир Івасюк, Назарій Яремчук. Заворожують своїм неповторним співом Павло Дворський і Лілія Сандулеса. Гордістю Буковини є актор і режисер Іван Миколайчук, композитор і диригент Степан Сабадаш, поет-пісняр Михайло Ткач.

ЮНІ ФОТОХУДОЖНИКИ
У Києві в Українському державному центрі позашкільної освіти підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».
Серед 768 робіт із 21 області України та м.Київ визнано кращими фотороботи школярства Кам’янця-Подільського.

МУЗИЧНА ПОДЯКА ВІД ДІТЕЙ
5 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, до Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв завітали бажані гості – військовослужбовці Кам’янець-Подільського гарнізону.
Учні та педагогічні працівники школи підготували для них святковий концерт, адже завдяки їм, мужнім захисникам, які оберігають нашу країну, мир і спокій, діти мають змогу навчатися, гратися, творити, а дорослі – розвивати творчі здібності своїх вихованців.

«СКЛАДАЮ ВІРШІ НА ПОКОСИ»...
Із 1998 р. у Кам’янці працює поетичний клуб зі співучою назвою «Ліра», гідно розвиваючи і збагачуючи багаті літературні традиції міста. Щира, безкорислива і задушевна людина, робітник за професією Іван Шеремета згуртував навколо себе однодумців, різних за віком і спеціальностями, але об’єднаних великою любов’ю до художнього слова. Втілилася в життя заповітна мрія людей, залюблених у поезію, вишукане слово.

І ВИСТАВКИ ВІДКРИЛИ, І ВЕЛИКУ ЗАЛУ ОНОВИЛИ
Напередодні новорічно-різдвяних свят Галерея мистецтв К-ПДІМЗ подарувала кам’янчанам та гостям міста одразу три нові виставки. Кожна з них самобутня та неповторна. Тут і велич постатей, і глибина сюжету, філософія і бурлеск, радість і біль, одвічні істини і мораль, абстракція і реалії. А разом з тим і неповторні емоції від перегляду, які не тільки не передати нікому, а й навіть важко пояснити самому собі. Та про все по-порядку...
Автор:  Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

ЯК ПІДНЯТИСЯ?
Український економіст, політолог, громадський діяч Андрій Новак презентував кам’янчанам своє п’яте науково-практичне видання «Як підняти економіку».
Три зустрічі з різними аудиторіями провів український вчений у нашому місті. Андрій Новак у своїй книзі пропонує нову стратегію економічного розвитку країни.
Основне, на чому наголосив фінансовий експерт, це той стан економіки, в якому сьогодні перебуває Україна, і як з нього вийти.

ПОДВІЙНЕ СВЯТО
16 листопада в актовій залі ПДАТУ відбувся святковий концерт з нагоди 60-річчя народного аматорського ансамблю «Подільський колос» та 25-річчя зразкового дитячого ансамблю танцю «Колосок».
Урочистості розпочали чарівна ведуча та учасниця ансамблю Юлія Волощук і Олександр Шутяк.

ПРИКРАСИ З ВАДУЛ-СІРЕТСЬКОЇ МИТНИЦІ
У серпні цього року Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник започаткував у Галереї мистецтв (вул. П’ятницька, 11) цикл виставок єдиного експонату. Його відкрили унікальні фотографії з фондів музею, на яких зображено приїзд місії АНТАНТИ у Кам’янець-Подільський, останню столицю УНР.
1-30 листопада у Залі унікальних предметів на відвідувачів чекатиме нова виставка – колекція ювелірних прикрас (Узбекистан), передана 23 жовтня 1995 р. з Вадул-Сіретської митниці (зараз Чернівецька)
Автор:  Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ


Статті 61 — 75 з 519
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

ТОВ  "Проттех" пропонує виготовлення мобільних швидкозбірних конструкцій на каркасній металевій основі. Мало того, що це найдешевший спосіб зведення об'ємних приміщень (до 2000 кв. м), це ще і можливість значно економити на електроенергії.
Ми пропонуємо:
Виготовлення конструкцій з металу:
    • Швидко збірні конструкції різноманітного призначення (ангари, склади, автомийки, СТО)      
    •...


 

ЦІНУЙТЕ ДРУЖБУ
ЦІНУЙТЕ ДРУЖБУ Дружба завжди поза віковою категорією. Я вже не раз у своїх авторських колонках писала на тему дружби. Адже ціную це слово понад усе. Навіть бували такі випадки, коли мені цим дорікали. Начебто я на інші життєві цінності звертаю менше уваги. Але так мене виховали мої батьки, і вважаю, що робили вони це правильно. У мене так сталося в житті, що маю друзів різних за статтю та за віковою категорією. У нас склалися певні традиції святкувань та зустрічей, адже в чомусь поєднує спільна робота, а в чом...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.