Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Культура

УКРАЇНСЬКИЙ ВІНОЧОК: ПРИКРАСА ЧИ ГОЛОВНИЙ УБІР?
14 жовтня увесь православний люд святкує день Покрови, який здавна асоціюється в українців із закінченням польових робіт та початком сезону весіль, що котилися краєм аж до Дмитра (8 листопада). Молодь збиралася на дівочі та парубоцькі вечори, готуючи нареченим віночки та гільце. Обряд вінкоплетин був обов’язковим і з чітко вираженою структурою та складовими елементами, адже віночок, сплетений із квіточок і трав, оздоблений яскравими стрічками, – один із найдавніших українських символів.

СЛУХАЛИ «ТЕАТР ВУХ»
Вперше у Кам’янці побував одеський «Театр вух»
Вистава відбувалася в залі НІАЗ «Кам’янець». Концепція театру, яка водночас є і платформою для талановитих письменників, поетів, музикантів, полягає в тому, що у всіх глядачів протягом вистави зав'язані очі.

«КОМОРА» ЗАПРОШУЄ В ТЕАТР
Кам’янець-Подільський не має професійного театру, або, навіть, муніципального, який би працював на постійній основі, тому розвиток театрального руху в місті взяли на себе аматори. Купка людей, безмежно закоханих у театр, хочуть донести до масового глядача важливість та користь театральної культури.
Саме з цією метою був започаткований театральний фестиваль, на який приїздять зі своїми виставами колективи з різних регіонів України.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«РЕСПУБЛІКА» ВІДГОМОНІЛА
Упродовж чотирьох днів місто було віддане фестивалям.
Було задіяно 5 сцен, 100 гуртів із 7 країн світу (Англія, Швейцарія, Німеччина, Швеція, Польща, Білорусь, Україна). На фестивалі побувало понад 10 тис. гостей зі всіх куточків України та з Криму. Також були поляки, німці, італійці, білоруси, молдовани, литовці.

ЗВІЛЬНЕНА КРАСА
Майстерня художника – це утаємничений світ... Світ, де під струмом емоцій і переживань митця народжуються ідеї, кращі з яких будуть втілені в життя.
Майстерня скульптора – особливий світ, не схожий на царство полотен, мольбертів, палітр і різнокольорових фарб; не схожий на стриману та лаконічну домівку паперу, олівців, різців і гумок. Майстерня скульптора – це простір.

ВИСТУПИЛИ ДОБРЕ, АЛЕ...
23 серпня на високому рівні відзначили День Державного Прапора на Хмельниччині. Зі всіх районів до обласного центру прибули найкращі самодіяльні колективи – ветеранські хори, у складі яких було й багато молоді. Прибув до Хмельницького і наш прославлений, добре відомий на Поділлі хор «Квітка на камені» (художній керівник Володимир Лабанський, староста хору Валентина Клюс). 

БЕРИ КОЛЬОРИ ТА ТВОРИ!
Останній день літа кам’янецька малеча провела яскраво. Для діток цього дня організували фестиваль дитячого малюнка на асфальті «Сяйво в кольорах». За якусь годину вулиця Шевченка, навпроти РЦКМ «Розмай» засяяла неповторною палітрою кольорів. Малювали всі - і дорослі, і малі.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«СТУДЕНТСЬКА «РЕСПУБЛІКА»
1-4 вересня, у дні, коли вулички міста заполоняє студентська молодь, Кам’янець прийматиме популярний арт-фестиваль «Республіка». А з ним – і молодіжне свято «Студентська республіка» на площі Польський ринок.
Учора біля головної площі Старого міста вперше відбувся студентський флешмоб із застосуванням фарб холі «Розфарбуймо світ!».

У КАМ’ЯНЦІ ДЕФІЛЮВАТИМУТЬ
З 26 до 28 серпня Кам’янець-Подільський перетвориться на модну столицю України. У місті пройде фестиваль «Fashion Days Podillya», у рамках якого відбудеться благодійний арт-перфоманс «Людина Майбутнього».
Серед учасників фестивалю заявлені кращі дизайнери, організована розважальна та пізнавальна програма.  

УЖЕ ПРИЇХАЛО ДВА ЗАМКИ
Кам’янець готується до відкриття мініатюрних замків. Для цього місто виділило 12 соток землі, на яких планують встановити 16 замків України. Згодом є задум встановлення ще кількох, від яких, на жаль, залишилися лише руїни.

«РЕСПУБЛІКА» НЕ ПЕРЕСТАЄ ДИВУВАТИ
Гендиректора «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна невдовзі можна буде побачити на сцені масштабного українського фестивалю «Республіка».

НА РЕСПУБЛІКУ ПРИЇДЕ РЕФОРМАТОР
На початку вересня в нашому місті всьоме пройде фестиваль «Республіка». Цьогоріч очікується понад сто виконавців, які виступатимуть на п’яти сценах міста.
Однак лише втретє сцена буде розташована безпосередньо всередині Старої фортеці.

«ПОДІЛЬСЬКИЙ РОДОВІД»
13-14 серпня на площі Польський ринок відбудеться фольклорний фестиваль «Подільський родовід».
Під час цього заходу кожен охочий зможе відкрити для себе забуті сторінки подільської культури.

ФІЛЬМ ПРО «РЕСПУБЛІКУ»
Справжній фільм про фестиваль RESPUBLICA 2015 презентувала компанія .GProduction. У півгодинній стрічці показані всі сторони Республіки, фільм максимально вміщує все те, що можна побачити на цьому фестивалі очима та душею. Після його перегляду ви самі зрозумієте, чому «Республіку» часто називають найатмосфернішим фестивалем України!
Музика. Люди. Каміння. Сцени. Мурали.

«ВИШИВАЄ КАРТИНИ ЯК ДОЛЮ СВОЮ»
Житель нашого міста Олександр Романюк має цілком чоловічу професію – машиніст насосного устаткування на ВАТ «Модуль». Але вишивка завжди йому подобалась.
Каже, що дуже любив дивитися, як мама уквітчувала полотно.


Статті 61 — 75 з 498
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...


 

НАЙКРАЩИЙ ПОРАДНИК
НАЙКРАЩИЙ ПОРАДНИК Кажуть, що спокійний і щасливий той, хто живе в злагоді зі своєю совістю. А пропащий той, хто поступився нею задля вигоди або ж узагалі відрікся через власний егоїзм. І ця істина безсмертна. Адже совість – це той дзвіночок, що нагадує про нашу людяність і порядність, який завжди безупинно сигналізує нам. Тільки слухай-прислухайся. Але чи так вже й часто ми прислухаємось до нього? Чи частіше робимо вигляд, що ніякого сигналу нема? Кажуть, що спокійний і щасливий той, хто живе в злагоді зі своєю с...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.