Перейти на мобільну версію сайту


15.09.2017

ТУТ БУДЕ ПРОЗОРО

13 вересня відчинив двері для клієнтів сервісний центр МВС у Кам'янці-Подільському. Він вже третій в Хмельницькій області, перші два працюють у Хмельницькому та Старокостянтинові.

центрЦентр обладнаний усіма сучасними нововведеннями, також там є куточок для дітей. До відкриття сервісний центр працював у тестовому режимі. Привітати працівників завітали міський голова Михайло Сімашкевич, нардеп Володимир Мельниченко, які подарували принтер. Також вітали голова РДА Василь Сукач та голова райради Віктор Кривак.
Загалом кам’янецький срвісний центр є обласним рекордсменом з виявлення викрадених транспортних засобів. З 44 розкриттів підробок номерів агрегатів авто, що відбулися за останні 7 місяців на Хмельниччині, 16 здійснили саме співробітники Кам'янець-Подільського сервісного центру.

- За день тут можуть обслужити від 100 до 120 клієнтів. Окрім того, тут функціонуватиме екзаменаційний клас для складання іспитів на посвідчення водія. Важливо, що відтепер кожен майбутній водій зможе скористатися відкритою інформацією на сайті Головного сервісного центру МВС для підготовки до іспиту - безкоштовно скачати тестові питання з варіантами відповідей або потренуватися у вільному доступі для складання тесту, - наголосив під час відкриття перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Сергій Гончаров.

Традиційно центр обладнаний таким технологічним устаткуванням, як електронна черга, інформаційний бокс, планшет якості обслуговування, за допомогою якого громадяни можуть залишити відгук про роботу адміністраторів.

У регіоні також функціонує мобільний сервісний центр МВС, що регулярно курсує територією області і надає такі послуги, як заміна посвідчення водія, реєстрація і перереєстрація транспортних засобів. За 5 місяців роботи мобільні сервісні центри МВС області встигли надати більше 180 послуг.
Начальник Кам’янець-Подільського сервісного центру Олег Ганзюк показав гостям прозорий підхід до роботи.

Дізнатися про графік виїздів мобільних сервісних центрів МВС можна на сайті hsс.gоv.uа. Там також можна знайти відповіді на найпоширеніші питання, пов’язані з роботою. Проконсультуватися перед візитом до сервісного центру МВС можна за телефоном (044)-290-19-88.

Теги: сервісний центр, сервісний центр МВС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.