Перейти на мобільну версію сайту


07.12.2012

РЕЄСТРУЄМО ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

На запитання, які стосуються новостворенної реєстраційної служби відповідає начальник реєстраційної служби Кам’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції Віктор Манчук.
- Чи створено Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, а саме на земельні ділянки та об'єкти, що розташовані на них?
- Так, Державний реєстр прав, як єдина державна інформаційна система, що має містити відомості про права на нерухоме майно, їх обтяження, а також про об'єкти та суб'єктів цих прав, вже існує. Наразі проводиться дослідна експлуатація вказаного реєстру, тобто перевіряється налагодженість системи передачі даних тощо.
- Куди мають звертатися власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення для отримання документів, що підтверджують право власності на землю?
- Зміни у системі державної реєстрації прав стосуються також і порядку оформлення права власності на нерухомість, у тому числі і на земельні ділянки з видачею відповідних свідоцтв. З 1 січня 2013 року замість державних актів про право власності на земельну ділянку органами державної реєстрації прав будуть видаватися свідоцтва про право власності на нерухоме майно.
Так, свідоцтва про право власності на нерухоме майно формуватимуться в процесі державної реєстрації прав та видаватимуться державними реєстраторами разом із витягом з Державного реєстру прав.
При цьому слід зазначити, що порядок оформлення права власності на землю з видачею відповідних свідоцтв не розрізняється в залежності від цільового призначення земельної ділянки.

Теги: реєстраційна служба, реєстрація нерухомого майна, реєстрація земельних ділянок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.