Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2012

ОБІЙШЛОСЬ БЕЗ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Протягом квітня на всій території держави проводився місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки. Заphoto.jpg цей час громадяни мали право здати зброю, яка незаконно зберігається або є несправною, і уникнути відповідальності. Адже згідно зі ст.263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років. Разом з тим, відповідно до п.3 цієї статті, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
За період місячника до дозвільної системи міськвідділу міліції добровільно здано 16 одиниць зброї, з них 9 газових пістолетів та 7 мисливських рушниць.
Як повідомив старший інспектор дозвільної системи райвідділу міліції В’ячеслав Візир, всього громадяни здали 16 одиниць зброї. Зокрема, 2 газових пістолети, 2 одиниці холодної зброї, 12 мисливських рушниць. Також добровільно було здано 27 патронів.

Теги: зброя, місячник, міліція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.