Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2012

НАСИЛЬНИЦЬКА «ІНТЕРНЕТІЗАЦІЯ» СКАЖЕНІЄ?

«Ніколи нічого не роби, не кажи і не думай, якщо тебе про це не просять!». Так багато століть тому сказав відомий єврейський мудрець Ісус, син Сихема. Та цього дотримуватися не обов’язково, якщо в тебе батько високопосадовець.
Мова йде про прокладання в під’їздах будинків трубопроводу для Інтернету та кабельного телебачення ПП «Подільські інтелектуальні системи», більш відоме під брендом «Сrazy Network».

нет.JPGАле незрозумілою є ситуація, навіщо в під’їзді, де ніхто не користується послугами цього оператора, проводити кабель та ще й таким нахабним способом.
Саме так сталося в будинку №13, б, що на вул.Васильєва. У 3-у під’їзді ще зранку почався переполох. Якісь люди почали довбати стелю на п’ятому поверсі, потім монтувати труби, хоча вже одна там була прикріплена до цього. На прохання пояснити, що тут діється, мешканці квартир отримали у відповідь: «Міськвиконком велів усі дроти заховати!». Які дроти? Куди ховати?
Безлад коївся аж до обіду, доки розлютовані матусі не почали вимагати тиші, щоб мати можливість вкласти дітей спати. Жінки не витримали і почали кричати. Натомість один із працівників з увімкнутим перфоратором погнався за однією з них. Та швиденько забігла в квартиру, двері якої ледь встигла зачинити її старша донька. Дівчинка перелякалася за свою матір. Почала плакати. Жінці нічого не залишалося, як викликати міліцію. Хоч правоохоронці прибули досить швидко, та за працівниками із «Крейзі-нета» вже слід простиг…
Залишається незрозумілим, навіщо прокладати додатковий трубопровід, коли в цьому будинку передбачено шахту, в яку вже сховали свої мережі інші оператори та служби. Чому для «певної» структури, у якої є «підв’язки» у виконкомі, робляться такі винятки? Хто платитиме за використану електроенергію для живлення кабельної мережі, за понівечені стіни?

Теги: «Сrazy Network»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.