Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2012

КУДИ ДИВЛЯТЬСЯ БАТЬКИ?

Минулого тижня лави неповнолітніх злочинців поповнили троє 16-літніх кам’янчан. Їхні протиправні вчинки дивують та насторожують. Виникає запитання, а що ж буде далі?
Одному конче хотілось випити, тому довго не думаючи хлопчина вирушив до супермаркету, де викрав пляшку коньяку. Та випити її не вдалось, охорона завадила. Другому необхідні були гроші, для того щоб розрахуватися з боргами. Отож нічого кращого, як викрасти в друга карточку зі стипендією він не придумав. З боргами не розрахувався, втратив друга та чесне ім’я. А третьому не вистачало ще одного мобільного телефону, хотілося мати такого ж, як у товариша. Ввечері непомітно вкрав, тихцем сховав, та теж не скористався. Правоохоронці затримали крадія.
- Причини, які штовхають підлітків до вчинення злочину, бувають різні, - зазначає начальник ВКМСД міськвідділу міліції Юрій Плюта, – проте є один спільний для всіх момент: діти нічим не зайняті, їх нічого, окрім комп’ютера та тусовок не цікавить, вони живуть у своєму, створеному за їхніми правилами «віртуальному світі». А куди ж поділись батьки? Саме вони повинні знати де знаходиться їхня дитина, чим вона цікавиться, залучати їх до корисних справ, гуртків, спортивних секцій. Та, на жаль, шалений темп життя дорослих несумісний з постійним наглядом за дитиною. І лише тоді, коли в двері постукає біда, батьки нарікають на «вчорашній день». У вихованні дитини не повинно бути «завтра», «потім», «зачекай», адже життя це не чернетка, яку можна переписати.

Наталія КАСАПЧУК, помічник начальника міськвідділу

із взаємодії з громадськістю та ЗМІ


Теги: кримінал, неповнолітні

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.