Перейти на мобільну версію сайту

30.03.2017

ЗНЯТИ НЕ МОЖНА ОДЯГНУТИ

«Миллиарды» / «Billions»Відомо, що для досягнення успіху в сучасному діловому світі важливо уважно ставитися не тільки до своїх професійних якостей і компетенцій, а й досягти успіху в побудові власного іміджу.
Пам'ятайте, що ваш зовнішній вигляд демонструє навколишнім величезну кількість інформації про вас. Отож, щоб відповідати своєму становищу в діловому суспільстві, потрібно грамотно вибудувати і підтримувати певний образ. Особливо це стосується жінок, яким досі доводиться підтверджувати своє право займати керівні позиції і конкурувати в жорсткому бізнес-середовищі з чоловіками.
Існують певні рівні відповідності ситуації при виборі ділового одягу, які необхідно знати і розуміти. Розглянемо найбільш популярні варіанти ділового дрес-коду.

1. Business Best

Найбільш вимогливий, який не потребує індивідуальності, дрес-код. Як правило, використовується на дуже важливих ділових зустрічах або переговорах з іноземними партнерами, а також в юридичних організаціях, банківській справі, політиці і в страхових компаніях.
Рекомендації для чоловіків: найсуворіший і консервативний костюм чорний, сірий або темно-синій колір; білосніжна сорочка з подвійними манжетами і запонками; винятково чорні туфлі - дербі або оксфорди.
У жінок це синій, сірий або бежевий костюм, біла блуза, тілесного кольору панчохи або колготки, чорні туфлі-човники на каблук від 3 до 5 см; єдино допустима зачіска - зібране волосся; відсутність короткого рукава в будь-який час року. Допускається урізноманітнення шийною хусткою або ювелірними прикрасами маленьких розмірів.

2. Business Traditional

Традиційний формальний діловий дрес-код, у якому менше обмежень і трохи більше можливостей для прояву індивідуальності: вітаються різні кольори і малюнки в межах розумного. Чоловікам рекомендується одягати однотонний костюм (допустима делікатна смужка), жінкам - брючний костюм або плаття-футляр з жакетом. Інтернет-магазин сукні Miistyl.ua пропонує дамам урізноманітнити свій гардероб за рахунок оригінальних моделей суконь будь-яких фасонів і крою. Припустимо, короткий рукав і в залежності від ситуації - розпущене волосся. Ювелірні прикраси можуть бути трохи яскравішими і дещо крупнішими.

3. Business Casual

Зручний, елегантний одяг для офісу. Цей стиль вважається одним із найбільш вільних та індивідуальних у бізнес-середовищі. Чудово підходить для організацій з вільною формою одягу або для бізнесу п'ятниці. Чоловікам дозволено одягати більш яскраві (в рамках професійного стилю) сорочку, штани, поло або жилети. Жінкам - спідниці, жакети, водолазки і трикотажні кардигани.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

НЕ ЛІЗЬТЕ В ДУШУ!
НЕ ЛІЗЬТЕ В ДУШУ! Бувають же капосні люди. До болю капосні. Як не нашкодять комусь – не живуть. От дай їм заклювати когось – і все тут. А вони ж набридають іншим, жити не дають. Усі живуть як люди, а когось капосник перестрів. «І хто ж їх таких вигадав? Та як взагалі земля їх носить? – думаєш не раз. – І користі з них катма. І беруть вони більше, ніж віддають». «Така натура», – чуєш у відповідь не раз, і твій спротив ніби трохи згасає. Проте коли знову зачеплять, то хоч плач...
От клюють вони когось, клюють, ...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.