Перейти на мобільну версію сайту

МАГАЗИН «СВІТ КЕРАМІКИ» - ЗАТИШОК У ВАШОМУ ДОМІ 19.10.2012 МАГАЗИН «СВІТ КЕРАМІКИ» - ЗАТИШОК У ВАШОМУ ДОМІ
Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулося відкриття нового, вузькоспеціалізованого магазину «Світ кераміки». Власник новоствореного торгового центру - Андрій Мастикаш - у будівельному бізнесі не новачок. Упродовж 15 років він разом із партнерами забезпечуть Кам’янеччину і не тільки якісним будівельним матеріалом. А починалося все...
- Разом із Олексієм Пауром та Олександром Чучуйком ми працювали над створенням бази будівельних матеріалів, - пригадує Андрій Мастикаш. - У першу чергу, була думка акумулювати в одному місці все, необхідне для будівництва. З часом ми таки досягли омріяних результатів. Так з’явилося ТОВ «Поділбудсервіс», а наші клієнти отримали можливість у одному місці купувати все необхідне, починаючи від цвяха і закінчуюючи покрівлею.

«ЦЕНТР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»:  ПІКЛУЄМОСЯ ПРО НАЙДОРОЖЧЕ – ВАШЕ ЗДОРОВ'Я 12.10.2012 «ЦЕНТР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»: ПІКЛУЄМОСЯ ПРО НАЙДОРОЖЧЕ – ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
У кожної людини рано чи пізно виникає потреба пройти курс лікування, зробити діагностику свого організму або просто проконсультуватися у кваліфікованого спеціаліста. У цій ситуації головне знайти лікаря, якому можна довірити найголовніше - власні життя й здоров’я.
Саме в «Центрі сімейної медицини» піклуються про найдорожчий скарб – здоров'я кожної людини.
«Центр сімейної медицини» — це акредитована Міністерством охорони здоров’я багатопрофільна поліклініка із сучасною атестованою клініко-діагностичною лабораторією. Сьогодні центр є одним із кращих лікувально-діагностичних закладів міста та області.
Від 2011 року «Центрмед» — це зареєстрована торгова марка, що підтверджує наш офіційний статус у медицині та серйозність підходу до справи.

У ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ КРИСТАЛ» НА ДОСЯГНУТОМУ НЕ ЗУПИНЯЮТЬСЯ 05.10.2012 У ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ КРИСТАЛ» НА ДОСЯГНУТОМУ НЕ ЗУПИНЯЮТЬСЯ
Не важливо, чим ти займаєшся, головне рухатися вперед і ніколи не зупинятись на досягнутому. Саме такого постулату дотримується відомий бізнесмен міста, меценат, депутат міськради, директор ТОВ «Український кристал» Володимир Юр’єв.
У минулому, очоливши практично одне із занедбаних підприємств міста, Володимир Васильович спромігся не лише вивести його на лідируючі позиції, а й зробити так, що про ТОВ «Український кристал» заговорила вся України. Саме йому належить ідея випічки гігантських короваїв та виробів з хліба.

ДІМ, ЯКИЙ ПОБУДУВАЛИ ПЕТРОВСЬКІ 05.10.2012 ДІМ, ЯКИЙ ПОБУДУВАЛИ ПЕТРОВСЬКІ
Ринок перенасичений товаром: професійним і не дуже, якісним і відвертими підробками. Як не розгубитись серед цього розмаїття та зробити розумний вибір? Поріг якого магазину переступити, щоб здійснити таку омріяну покупку? На що, в першу чергу, орієнтуватися?
Безумовно, на якість та професійний підхід до справи, а ще – гарантовану стабільність. Усі ці переваги знайдуть покупці електро-, бензоінструменту та супутніх товарів у торговому домі «Петровський», що на вулиці Привокзальна, 28.
Кілька днів тому торговий дім відсвяткував черговий День народження. Озираючись назад та згадуючи перші кроки становлення магазину, його власник Ірина Петровська з усміхом говорить, що починати, як і всім, було важко. Та сьогодні результат вартий тих зусиль, адже торговий дім має не лише власне, неповторне обличчя, а імідж і репутацію надійного партнера.

Магазин цифрових технологій - «АПЕЛЬСИН» 17.08.2012 Магазин цифрових технологій - «АПЕЛЬСИН»
Здавалося, відкриття у Кам’янці ще одного магазину побутової техніки стане нічим іншим, як провальною справою. На цьому сегменті ринку конкурентів хоч відбавляй. Проте 10 серпня усі прогнози скептиків розвіялись мов дим. Саме цього дня на вул.Соборна, 5 відчинив двері магазин цифрових технологій «Апельсин».
Як виявилося, цей торговий центр не схожий на інші, подібні у місті. З моменту відкриття пройшло вже тиждень, а черги в «Апельсині» не зникають.
Багато хто із потенційних клієнтів магазину схильні вважати, що новоспечений маркет або вже має розгалужену сітку аналогічних магазинів по Україні, або впевнено йде до цього кроку.

НЕ ОДЯГАЙТЕ ШОРИ ПРИ ВИБОРІ ШТОРИ НЕ ОДЯГАЙТЕ ШОРИ ПРИ ВИБОРІ ШТОРИ
Дім, в якому ми живемо (не важливо, власний він чи винаймаємо), завжди хочеться зробити затишним та комфортним. Є багато речей, які нам у цьому допомагають. Для когось це м’яке крісло, або ж телевізор чи комп’ютер, для інших важливе значення має простора кухня. Не помилимось, коли скажемо про ще одну не менш важливу деталь комфорту – якісне вбрання для ваших вікон. Тож сьогодні наша мова піде про штори. Адже «КлюЧ» завітав у гості до власниці магазину «Штори» Лариси Рудько. 


Статті 41 — 46 з 46
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.