Перейти на мобільну версію сайту

РАДО ПРОСИМО НА ГОСТИНУ ДО "ДИКАНЬКИ"! 04.10.2013 РАДО ПРОСИМО НА ГОСТИНУ ДО "ДИКАНЬКИ"!
Уже два заклади нашого міста прикрашають красномовні, колоритні вивіски «Диканька», що, здається, так і припрошують своїми ароматами й смаками не пройти повз, а заглянути на гостину й поласувати смаколиками.
Як розповідає господиня «Диканьки», ідея створення схожого закладу у неї була давно, а от остаточно втілити її в життя допомогли діти = син із невісткою: «Для нас надзвичайно важливо нагодувати всіх = і тих, хто може дозволити собі вишукані ресторани щодня, і тих, кому ледве на хліб вистачає грошей. Тому ми відкриті для всіх і ціни у нас більш, аніж помірні. Навкруги зараз стільки біди, ми мусимо одне одному допомагати. От і ми намагаємось, у міру власних сил не залишатися ні до кого байдужими».

УБЕЗПЕЧ СЕБЕ ТА РІДНИХ РАЗОМ ІЗ «ТАС» 12.07.2013 УБЕЗПЕЧ СЕБЕ ТА РІДНИХ РАЗОМ ІЗ «ТАС»
Уряд прийняв пенсійну реформу в досить складних економічних умовах. Але іншого вибору не було, оскільки сприятливий час для її проведення було згаяно.
На сьогоднішній день на 95 пенсіонерів припадає 100 працюючих, які сплачують внески до Пенсійного фонду. Населення нашої держави, як і, до речі, в усьому світі, старіє. За прогнозами українських фахівців, у 2050 році 100 працюючих утримуватимуть 125 пенсіонерів. Тому новий пенсійний закон передбачає заходи щодо збалансування солідарної системи пенсійного забезпечення та створення умов із запровадження ІІ-ІІІ рівнів пенсійної системи – обов’язкової накопичувальної системи пенсійного страхування.

НА МАЛЬДІВИ - З БАНКОМ «НАДРА» 21.06.2013 НА МАЛЬДІВИ - З БАНКОМ «НАДРА»
18 червня принесло неймовірний сюрприз для родини Стецюків. Й не сподівався голова родини Віталій, що, поклавши гроші на депозит у Кам’янець-Подільське відділення банку «Надра», що на вул.Драгоманова, отримає таку винагороду - путівку на двох на Мальдіви!
5 червня серед вкладників банку «Надра» відбувся розіграш туристичних путівок на Мальдіви. Відповідно до умов акції, переможці визначалися за номерами договорів методом відбору випадкових чисел.

0% КРЕДИТ ВІД «ВІКНО ПЛЮС+» - ЦЕ 0% І 100% ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ 14.06.2013 0% КРЕДИТ ВІД «ВІКНО ПЛЮС+» - ЦЕ 0% І 100% ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ
Безпрецедентну акцію започаткував один із найбільших виробників металопластикових вікон у Західному регіоні нашої держави - «Вікно Плюс+». З 8 червня підприємства, які працюють під цією торговою маркою, разом банком «Русский Стандарт» надають можливість усім своїм клієнтам скористатися нульовим кредитом.
З моменту оформлення і впродовж наступних трьох місяців покупець продукції «Вікно Плюс+» має змогу погасити кредит, не сплативши за його використання жодної зайвої комісії чи відсотка й одразу користуватися придбаним товаром. Нульовий кредит надається на всю лінію товарів підприємства: від вікон та дверей до гаражних воріт та шаф-купе.

ЕКСПЕРТ З БАНКІВСЬКИХ ПОСЛУГ 07.06.2013 ЕКСПЕРТ З БАНКІВСЬКИХ ПОСЛУГ
«Чому саме «Дельта Банк»?» - на це запитання нашим читачам дасть відповідь начальник Кам’янець-Подільського відділення АТ «Дельта Банк» Андрій Корчинський:
- Ми завжди пропонуємо своїм клієнтам прозорі умови розміщення депозитів та договорів вкладів. Крім того, банк ніколи не знижує розміри процентних ставок за діючими договорами. Багато клієнтів запитують, чому наші депозитні ставки сьогодні такі вигідні? Їхні розміри - це не абстрактні цифри, а результат чітко збалансованої прибутковості.

ДЕНЬ «ОЩАДНОСТІ» 24.05.2013 ДЕНЬ «ОЩАДНОСТІ»
На сьогодні членом Кредитної спілки «Ощадність» є кожен десятий дорослий кам’янчанин.
Минулої суботи відбулися збори членів кредитної спілки «Ощадність».
У районному Центрі культури і мистецтв «Розмай» зібралися члени цієї фінансової установи, аби підвести підсумки за минулий, 2012 рік.
Без перебільшення, Кредитна спілка «Ощадність» нині є однією із найбільших та найпотужніших фінансових установ регіону. Лише вдуматися: членами «Ощадності» є понад 11 тисяч жителів нашого міста, району і не тільки!

«КІНЕЗІС»: СПРАВЖНІ ЛІКИ – В ТОБІ! 05.04.2013 «КІНЕЗІС»: СПРАВЖНІ ЛІКИ – В ТОБІ!
Солдат-строковик Радянської армії під час несення військової служби потрапляє в жахливу автокатастрофу. Реанімація, кома, лікарняне ліжко... і діагноз лікарів – інвалід на все життя! Один з медиків дружньо порадив хлопцеві: «Ніколи не створюй сім’ю. Не приречуй на страждання своїх рідних». Спостерігаючи крізь вікно за перехожими, інвалід-калясочник Сергій Бубновський навідріз відмовлявся вірити в страшну реальність – невже життя минуло? «Ні!» - відповів юнак і дав собі слово за будь-яку ціну знову стати на ноги.

ХЕЛІКОБАКТЕР ПІЛОРІ 08.03.2013 ХЕЛІКОБАКТЕР ПІЛОРІ
За цією таємничою назвою приховується основна причина виникнення хвороб шлунково-кишкового тракту.
Ще 1983 року двоє австралійських лікарів Уоррен і Маршалл уперше знайшли на слизовій оболонці шлунку хворого на хронічний гастрит вигнуті бактерії. Дослідження австралійців зробили справжню революцію в гастроентерології. Численні експерименти засвідчили, що бактерія, названа згодом Helicobacter pylori, трапляється у 100% хворих на хронічний гастрит і в більшості тих, хто потерпає від виразок. Таке відкриття докорінно змінило підхід до лікування та профілактики цих хвороб. Адже більшість випадків виразки шлунку і дванадцятипалої кишки, гастритів, дуоденітів і деякі випадки лімфом шлунку й раку шлунку пов’язані з інфікуванням Helicobacter pylori!

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У БОУЛІНГ-КЛУБІ «ГАЛАКТИКА» 30.11.2012 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У БОУЛІНГ-КЛУБІ «ГАЛАКТИКА»
або НА ЖАЛЬ, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТІЛЬКИ РАЗ У РОЦІ!
(невигадана  розповідь мами Люди про свято, яке  вона провела для своєї доньки ..)
Багато різних ідей Дня Народження, багатьма ми свого часу скористалися. Зараз хочемо поділитися своїм  досвідом з іншими батьками. Адже коли постає питання про святкування дитячого ДНЯ НАРОДЖЕННЯ, не у всіх є час щось вигадувати і розробляти.
Черговий 11-й День Народження нашої доньки Катрусі вирішили відзначити в БОУЛІНГ-КЛУБІ «ГАЛАКТИКА». По-перше, дітки вже досить дорослі, по-друге, в квартирі місця замало, та й вибору місць відпочинку для дітей в нашому місті не так вже й багато. Кожен День Народження - це сюрприз для дитини. Не одного разу ми робили різні святкові газети, фотокалейдоскопи та святкові плакати. Обійшли всі кімнати дитячого дозвілля в місті.
Вирішили, що цього разу все буде по-дорослому. Здавалося б, що тут такого, БОУЛІНГ. Ніякої підготовки і турбот ... Але щоб не було однаково і звичайно, як у всіх, ми до свята заздалегідь ретельно готувалися.

ЯК ТОЧНИЙ ШВЕЙЦАРСЬКИЙ ГОДИННИК 16.11.2012 ЯК ТОЧНИЙ ШВЕЙЦАРСЬКИЙ ГОДИННИК
За результатами Національного бізнес-рейтингу «Топ-30», який визначає підприємства-лідери, відповідно до даних Держстатистики, кам’янецьке ТОВ «Промтехтранс» отримало золото рейтингу.
Чи сподівалися колись на такий результат його працівники? Напевне, й гадки не мали...
... Ми йдемо з начальником відділу кадрів підприємства Галиною - - - , вона залюбки показує територію, майстерні, розповідає про кожного працівника, який трапляється дорогою. Про те, хто, звідки і скільки років працює.
«А знаєте..., - раптово зупиняється, - цього всього б не було, якби не наш директор Віктор Антонович. Все тут - завдяки йому. І головне ж, на місці не сидить. Ми за ним, як за кам’яною стіною».


Статті 31 — 40 з 46
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.