Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

НІ ГВІЗДКА, НІ ЖЕЗЛА, НІ... УГОНУ
Придбавши транспортний засіб, найперше, що треба зробити, - обладнати його протиугінною системою, - рекомендують правоохоронці. На думку експертів, найкраще, коли таких протиугінних систем буде декілька - як механічних, так і електронних. Вони також можуть бути виготовлені й встановлені як самостійно, так і в умовах спеціалізованих автомайстерень, СТО.
Який саме протиугінний засіб застосує власник транспортного засобу - це його справа, але необхідно врахувати декілька моментів. Найбільш доступними, найдешевшими але й найменш надійними є механічні засоби, за допомогою яких блокується кермо, педалі керування (зчеплення, гальма). Разом з тим, такі протиугінні засоби незамінні для захисту мотоцикла, велосипеда (засоби, що блокують колеса).

У ДАІ - ПРОФІЛАКТИКА
1-31 серпня на території району працівники ВДАІ райвідділу міліції проводять «Місячник безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті». У цей період передбачається вжити комплекс заходів, спрямованих на зменшення аварійності й тяжкості її наслідків на автошляхах держави, особливо на пасажирському автотранспорті.
У рамках місячника безпеки дорожнього руху буде проведено цільові заходи, спрямовані на виявлення та попередження причин скоєння ДТП з тяжкими наслідками із залученням представників територіальних підрозділів Укртрансінспекції. Здійснюватиметься контроль за безпекою пасажирських перевезень та організацією їх роботи на автобусних маршрутах, у першу чергу, під час здійснення нерегулярних перевезень та у нічний час.

 Чи маю я право на майно, якщо підпишу договір довічного утримання?
Статтею 744 Цивільного кодексу України (далі - Кодекс) встановлено, що, відповідно до договору довічного утримання (догляду), одна сторона (відчужувач) передає другій стороні (набувачеві) у власність житловий будинок, квартиру або їх частину, інше нерухоме майно або рухоме майно, яке має значну цінність, взамін чого набувач зобов'язується забезпечувати відчужувача утриманням та (або) доглядом довічно.
Відповідно до статті 745 Кодексу, договір довічного утримання (догляду) укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню.
Договір довічного утримання (догляду), за яким передається набувачеві у власність нерухоме майно, підлягає державній реєстрації.

ЛОВИСЬ, РИБКО...
Хоч нерест і закінчився, проте браконьєрів цей факт не лише не зупиняє, навпаки стимулює до знищення природи. Тож не дивно, що правоохоронці райвідділу міліції затримують на гарячому знахабнілих любителів рибної ловлі.
Замість того, щоб як усі рибалки, ловити рибу для задоволення на вудку чи спінінг, браконьєри закидають у річки Кам’янеччини сітки.
Як повідомляє з цього приводу інспектор по роботі з населенням та ГФ СДІМ райвідділу міліції, старший лейтенант міліції Ольга ШМОРГАЛ, 14 липня, близько 08.00, на березі р.Дністер, поблизу с.Демшин, правоохоронці затримали місцевого жителя гр.Л., 1962 р.н., який за допомогою рибальської сітки здійснював незаконий вилов риби.

ЖИЛИ ВІЙСЬКОВИМ ЖИТТЯМ
15-17 серпня на базі факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка пройшов Х ювілейний Всеукраїнський військово-патріотичний збір, приурочений до Дня незалежності України. Захід під гаслом «Моя країна - Україна!» проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Громадський Рух «За Майбутнє» за підтримки Міністерства Оборони України.
У проекті взяли участь 250 хлопців і дівчат - учнів 10-11 класів та студентів 1-3 курсів вишів з різних регіонів України. Вони вперше протягом кількох днів жили життям військових строкової служби, ночували в казармах, харчувалися в солдатській їдальні.

ЗАПИСКИ ВІДПОЧИВАЛЬНИЦІ (У РАКУРСІ МОВНОГО ПИТАННЯ)
Не так давно я з сім’єю та друзями повернулися із відпочинку з Одеси. Із заголовку ви, мабуть, зрозуміли, що розповідатиму я не про чистоту пляжів та температуру води у морі. Говоритиму про те, що хвилює мене, як справжню патріотку своєї країни, - про мову. Насамперед, варто сказати, що коли ми збиралися на відпочинок, я для себе одразу вирішила, що не буду переходити на російську. Я у своїй країні – Україні, мова у нас поки що одна державна – українська. Не хочу бути у себе вдома, наче у гостях. Але думки думками, а сама з острахом прислухалася до чуток, що десь у тих краях побили україномовних відпочивальників, або в магазинах відмовлялися обслуговувати, вимагаючи «разговарить нормальным языком». Проте все ж таки ми наважились на поїздку...

КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ «БАРВІНОК» У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВІНКУ
Мрії мають здатність матеріалізуватися. Черговим підтвердженням цього факту стала уже традиційна поїздка до країн Європи студентів податкового коледжу. Нещодавно студентський танцювальний колектив «Барвінок» повернувся із Франції, де брав участь у двох фольклорних фестивалях.
Глядачі з неприхованим захопленням зустрічали кожен вихід «барвінчан», адже їхні танці – справжній вибух позитивних емоцій, радості, бадьорості, молодості. Саме тому на обох фестивалях «Барвінок» визнали найкращим колективом, найдисциплінованішим та найвеселішим.

НОВА КНИГА, НОВІ СПОГАДИ
З висоти часового простору, з відстані прожитих літ ми по-новому, більш вимогливо і відповідально оцінюємо події та вчинки. До станції на ймення Минуле квитків немає. Хіба у спогадах та роздумах. Саме до них звернувся у книзі «Відгомін незабутніх літ» полковник у відставці, людина з чималим життєвим і професійним досвідом, яка пройшла велику школу армійських буднів та нелегку працю в органах місцевого самоврядування Павло Гладченко.

У САДИБІ ЦУГЛЕВИЧІВ ЗАВЖДИ РАДІ ГОСТЯМ
Маленьке, миленьке цуценя вибігло нам назустріч, коли ми тільки переступили межі обійстя. Воно обнюхало нас, покрутило своїм хвостиком і побігло до господарів.
- Бачите, він вас прийняв, - привіталася з нами господиня садиби, завідувачка жіночої консультації міської лікарні Дзвенислава Цуглевич. - Це Барбос №2 - наш єдиний охоронець і захисник.
- ?..
- Справа у тому, що нещодавно у нас вкрали першого Барбоса. Онучка Яся його дуже любила. Ми спочатку хотіли купити дитині якогось іншого собаку, але Яся просила лише Барбоса. Довелося чекати, поки мати вкраденого цуценяти знову ощениться. Трапилося диво - вона народила майже копію нашого Барбоса. Коли ми принесли щенятко додому, онучка кинулося до нього, обійняла і пролепетала: «Мій Барбосик повернувся!».

ДВОМ КОЛИШНІМ БЮТІВЦЯМ НЕ СПОДОБАЛАСЯ КАНДИДАТУРА ЯРЕМИ
7 серпня відбулася прес-конференція депутатів міськради Миколи Розбама та Анатолія Качуровського з приводу їхнього виходу з лав партії ВО «Батьківщина». Обидвох депутатів, яких можна по праву назвати старожилами міського парламенту, обурив факт висунення кандидатом від об’єднаної опозиції по нашому мажоритарному виборчому округу Ростислава Яреми.
На початку зустрічі Микола Розбам пообіцяв журналістам, що говоритиме правду і тільки правду.
- Я пишався і пишаюся тим, що був членом партії «Батьківщина». Зі мною до неї прийшли порядні та чесні люди. Стосовно мого виходу із партії, то причиною цього кроку стала ситуація, коли я із засобів масової інформації дізнаюся, що по нашому виборчому округу від опозиції висунули кандидата у депутати до Верховної Ради Ярему.

ВІДКРИВАЙ ГАМАНЕЦЬ, МІСЬКИЙ ГОЛОВО, І ДУМАЙ...
Місто раділо, коли відремонтували вул.Драй Хмари. Особливо тішилися з цього приводу водії. Та не довго раділи: понад місяць тому якийсь розумник вирив яму просто на проїжджій частині дороги і засипав її щебенем великої фракції. Інколи водії об’їжджають цю ділянку, а тим, кому не вдається це зробити, їдуть щебенем, який розкидається по всьому полотні дороги. І після цього вже нікуди не обминеш. Це величезне каміння транспорт втрамбовує у асфальт. Тепер, напевне, варто дочекатися осінніх дощів, які вщент зруйнують асфальтове покриття. І тоді відкривай гаманець, міський голово, і думай, звідки б упали гроші на ремонт дороги...

ЧИ ДОПОМОЖЕ РІНАТ АХМЕТОВ КАМ’ЯНЦЮ?
Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник планує позмагатися за грант від благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Фонд розробив новий проект «Динамічний музей», який має на меті підтримку музеїв України.
За допомогою трьох грантів (один до 10 млн. грн, два – до 250 тис. грн) відкриється можливість модернізації одного з українських музеїв. Остаточне рішення експертної ради буде відоме до 2 листопада цього року.

* 3 серпня проведено аукціон з продажу об’єкта комунальної власності за адресою вул.Зарванська, 15. Початкова вартість об’єкта склала 128 673 грн. В аукціоні взяли участь двоє претендентів. У результаті проведених торгів, об’єкт приватизовано за 143 673 грн.
* Міністерство соціальної політики України організувало поїздку для 200 українських дітей, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС до Китайської Народної республіки. До складу групи включено і юного кам’янчанина Івана Дашка.


Статті 9335 — 9347 з 10155
Початок | Поперед. | 717 718 719 720 721 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

Качественные подставки для косметики из пластика. Смотреть в каталоге.
http://promplastic.com/content/29-podstavka-dlya-kosmetiki


 

КОНТРОЛЬ, ЯК КІСТКА В ГОРЛІ
КОНТРОЛЬ, ЯК КІСТКА В ГОРЛІ На 27 році незалежного життя в країні ми нарешті можемо говорити про громадські інституції, як про дієвий механізм контро­лю влади. І нехай останні від цього не в захваті, проте факт існування перших залишається беззаперечним. Якщо тебе критикують чи вказують на недоліки, вмикається інстинкт самозбереження, мовляв, яке твоє псяче діло? Беззаперечно, він має право на існування, але якщо це стосується приватного життя. Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.