Кам’янецький часопис Ключ

ПЕРЕМАГАЮТЬ НАГОРЯНИ ТА БАГОВИЦЯ

9 лютого в ПДАТУ пройшов чемпіонат району з настільного тенісу. У змаганні жінок в особистому заліку перемогла Тетяна Арсенюк (Баговиця). Другою стала 13-річна Ганна Саламаха (Нагоряни), 3-тє місце посіла Вікторія Ярушевич (Стара Ушиця), а 4-те – Ольга Арсенюк (Баговиця).

ВОЛЕЙБОЛІСТКИ ПАМ’ЯТАЮТЬ ТРЕНЕРА
10-11 лютого в Кам’янці проходив міжобласний турнір з волейболу серед дівчат 2003 р.н. пам’яті тренера ДЮСШ-1 Ольги Васильцової, в якому взяли участь 6 команд.
Переможцем змагання стала команда хмельницького «Новатора», за яку грають дві кам’янчанки – Ганна Пилипчук (визнана кращим гравцем турніру) та Юлія Пастух.

ПРИЗИ ВІД «ДІДІБАО»

12 лютого завершилася міська спартакіада школярів з баскетболу на призи БК «ДіДіБао». У фінальному матчі команда ліцею перемогла баскетболістів з НВК-14 – 86:33 й виборола звання чемпіона. У їхньому складі грають молоді представники БК «ДіДіБао» – Олександр Головатюк, Денис Чорнобай та Борис Козак. У поєдинку за 3-тє місце ЗОШ-15 виграла в ЗОШ-8 – 43:40. П’яте місце посіла команда НВК-9.

ПЕРШИЙ РУБІЖ ВЗЯТО
У неділю пройшли матчі останнього 13-туру першості Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з міні-футболу (футзалу) у 4-Дивізіоні. Кам’янецька команда «FNB» грала проти «Аваля». Наші, як команда лідерської групи, могли робити певний вибір свого суперника на перших стадіях плей-офф. Водночас «Авалю» для виходу до плей-офф була потрібна перемога.

З КОРАБЛЯ НА ПЕРЕМОЖНИЙ БАЛ
Ми вже повідомляли в минулому номері «Ключа» про успішний виступ кам’янецьких тхеквондистів СК «Чайка» у Відкритому чемпіонаті Європи в Стамбулі, де Давид Нестеров став чемпіоном Європи серед кадетів. Травмована Любава Ільчик поступилася суперниці за штрафними очками – 0:2.

ВІД «КОЛІЗЕЮ» ДО ЧО
8-9 лютого в Харкові відбувся VII Всеукраїнський турнір «Колізей 2018» серед спортсменів 2002-2003 р.н. та 2005-2006 р.н. з вільної боротьби.
А 10 лютого в Хмельницькому відбувся відкритий чемпіонат області (ЧО) з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2007-2009 р.н. У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів з різних областей України та гості з Молдови

ВИРІШАЛЬНІ МАТЧІ – В КАМ’ЯНЦІ
У суботу, 10 лютого, в Дунаївцях пройшли матчі 7-8-турів чемпіонату області (ЧО) з міні-футболу серед команд групи Південь. Щоправда, не всі – через неявку двох команд...

НОВЕ «ЗОЛОТО» ВІД СТУДЕНТКИ КАМ’ЯНЦЯ
Як повідомляє спортклуб К-ПНУ, студентка ФФК К-ПНУ Дар’я Білодід виборола чергове «золото» для України в турнірі серії Grand Slam у Парижі.

У КОГОРТІ КРАЩИХ
Знову кам’янецькі боксерки радують спортивними звершеннями. 5-10 лютого в Рівному пройшов чемпіонат України з боксу серед жінок, на якому кам’янчанки зайняли призові місця.

МЕДАЛІ ДЛЯ АКРОБАТІВ
У Вінниці відбувся чемпіонат України зі спортивної акробатики, на якому студенти ФФК К-ПНУ вибороли низку медалей.
Зокрема, майстри спорту України Владислав Алєксєєв, Юрій Семенов та Владислав Горенич, як повідомляє спортклуб К-ПНУ, у складі акробатичної четвірки вибороли три золоті нагороди.

ПЕРЕМОГИ ПОПРИ ЕКСПЕРЕМЕНТИ
10-11 лютого пройшли матчі 10-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі (група 3). Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав вдома БК «Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ». У 1-колі в Ужгороді кам’янчани виграли обидва матчі й мабуть взагалі трохи привчили своїх вболівальників до перемог. Тому інтригу дехто шукав в іншому. Зокрема, як гратиме команда без тренера і як виглядатимуть молоді гравці, ще старшокласники – учні ЗОШ.

СТАРТУЄ МІНІ-ФУТБОЛЬНИЙ ЧР-2018

У суботу, 17 лютого, у ФОК К-ПЕМЗ стартує чемпіонат району (ЧР) з міні-футболу (футзалу) в Районній Вищій лізі (РВЛ). До участі в РВЛ допускаються не лише районні футболісти, а й міські. Крім того, на раді команд вирішено дозволити командам залучати в чемпіонаті також 4 гравці з інших областей України. Вступний внесок – 1,5 тис. грн.