Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

МІЛІЦІОНЕРИ ВИВЧИЛИ АНГЛІЙСЬКУ
Та чи готові вони до «Євро-2012»?
Наприкінці минулого року правоохоронці почали ретельну підготовку до майбутнього чемпіонат з футболу «Євро-2012». Ні, вони не тренувалися ганяти м’яча. Основою-основ стало вивчення міжнародної мови.
На допомогу прийшли викладачі К-ПНУ ім.І.Огієнка. Більше півсотні міліціонерів міськ- та райвідділів міліції сіли за парти, аби опанувати ази розмовної англійської мови.
У першу чергу, їх навчали загальних фраз, щоб зорієнтували іноземця, наприклад, у тому, де він знаходиться, куди йому пройти у разі необхідності, як можна надати допомогу.

* Лауреатом шостої мистецької премії «Глодоський скарб» став кам’янчанин Андрій Бондаренко, відомий український оперний співак, соліст Академії молодих співаків Маріїнського театру (Санкт-Петербург). 

* Поділилися великодньою радістю активісти МГО «Молодіжний парламент» та секретар Громадської ради Інга Потапова, які завітали до малечі ДНЗ № 17 з подарунками, одягом та іграшками.

* 23 квітня на засіданні комісії з питань регламенту, міжнародних зв’язків, депутатської діяльності та етики депутати розглянули питання порядку денного чергової 24 сесії міської ради. Основні зауваження торкалися проектів рішень земельних питань.

«АВІС». ВІДПОВІДЬ НА ЗВИНУВАЧЕННЯ
Шановний колектив газети «КлюЧ»!
Керівництво Агрохолдингу «Авангард», якому належить птахофабрика «АВІС» (с.Гуменці), із цікавістю ознайомилось із Вашим матеріалом «Яйця з’їли, а запах залишився», опублікованому у №12 часопису «КлюЧ» від 20 квітня 2012 р. З огляду на порушені Вами проблемні питання та неможливість із Вашого боку зв’язатися із керівництвом птахофабрики, а також із офісом прес-служби Агрохолдингу для об’єктивного висвітлення ситуації, вважаємо за необхідне надати деякі пояснення стосовно описаної Вами проблематики.

ПАВОДКИ НАМ НЕ СТРАШНІ. ЯКІСТЬ КАМ’ЯНЕЦЬКОЇ ВОДИ ПІД КОНТРОЛЕМ!
Яку воду ми споживаємо, чи є вона безпечною і чи не вплинуть весняні паводки на якість питної води? Про ці та інші питання йшлося під час спільного брифінгу за участю директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, начальника хімлабораторії Михайла Ярового та лікаря-гігієніста міської СЕС Олексія Процкова.
- Кам’янцю пощастило з питною водою, ми не маємо з нею проблем. Якщо порівняти нашу воду, з тією, яку споживають мешканці східних та південних областей, а також Києва та, навіть, сусідніх міст, то можна сказати, що ми дуже щасливі, – такими словами розпочав брифінг Валерій Гордійчук.

«Весільна фортеця»
Програма фестивалю 

НАСТУПНОГО РОКУ НАС ПЕРЕПИШУТЬ
У 2013 році в нашій державі заплановано провести Всеукраїнський перепис населення. На сьогоднішній день розроблено проект програми. Окрім традиційних запитань стосовно статі, дати народження, сімейного стану та місця роботи, у проект перепису потрапили запитання, які стосуються мовних ознак: «Ваша рідна мова?», «Чи володієте українською мовою?».

А ЩО НАЙЦІННІШЕ ДЛЯ ТЕБЕ?
Давно-давно жив на світі один допитливий чоловік, якого цікавили найрізноманітніші питання. На всі складні він знайшов відповідь, а от, здавося б, на найпростіші, ніяк не міг відповісти: яка справа у житті головна, яка людина найдорожча і який день найважливіший? Перевернувши гору літератури, він натрапляв на різні відповіді, але, як правило, вони були настільки суперечливими, що чоловік врешті зовсім розгубився і зневірився. Так минали дні, місяці, роки...

Бути «замовленим» - не кожному дано
Якщо справа, яка порушена проти Яреми не вартує і ламаного гроша, то чому ж сам фігурант не пояснить людям суть цієї справи. Натомість, у стилі, який притаманний йому (Яремі), починає розповідати про політичне замовлення, порівнюючи себе з відомими політиками на зразок Юрія Луценка. Ось тільки у Луценка сума збитків, завданих державі, значно менша. Та й рейтинг популярності його серед українців трішечки вищий, ніж у Яреми серед жителів району (на виборах до місцевих рад у 2010 році Ярема в районі набрав 2,9% голосів). Мабуть, у Юрія Луценка і мужності більше, ніж у Яреми, адже він не підставляє своїх підлеглих, розповідаючи, що ніби то документи йому підготував землевпорядник, а він не бачив, що підписував.

Відповідь «вчителю»
Ми, колектив клініко-діагностичної лабораторії Кам'янець-Подільської центральної районної лікарні, дуже обурені листом до редакції газети «КлюЧ» від 13.04.2012 р. під назвою «Сеча вдарила в голову».
Викладені факти є однобічними і залежать від моральних якостей і виховання людини. На превеликий жаль, медики не захищені законом і часто-густо потрапляють у таку ситуацію, коли вони не можуть відповісти на відкрите хамство, пам'ятаючи про те, що «пацієнт завжди правий». А тепер, по суті справи.

ОБШУК У КВАРТИРІ ТА НЕВИЗНАНННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
На 24 квітня колишній голова РДА, а нині депутат міської ради Ростислав Ярема скликав прес-конференцію. Зрозуміло, що за останні дні відбулося дуже багато подій, пов’язаних з Ростиславом Тарасовичем. Подій, які не могли не зацікавити громадськість та, зрештою. і самих журналістів.
Того дня перед приміщенням, де мала відбутися прес-конференція, журналістів зустрів своєрідний пікет. Щоправда, небагаточисельний. Двоє молодих чоловіків у руках тримали плакат із написом: «Ярема!!! Віддай гроші».

ЕКСПЕРТИ СВІТОВОГО БАНКУ ЗАДОВОЛЕНІ
Кам’янець-Подільський завершує освоювати кошти кредиту, взятого в Світовому банку, які спрямовані на модернізацію систем водопостачання та водовідведення міста.
21 квітня команда експертів Світового банку на чолі з керівником проекту Марією Анхелікою Сотомайор відвідала Кам’янець, аби перевірити процес освоєння коштів.

ТАКСІ В КАМ’ЯНЦІ НЕ ДОРОЖЧАТИМЕ. ПОКИ ЩО.
Якщо в Києві дядько, то в Кам’янці племінник. Іншими словами, якщо в столиці подорожчала вартість на проїзд у таксі, то незабаром чекай цього здороження і у нас. Чи спрацює така закономірність і на цей раз?
Минулого тижня інформаційні агенції, газети та новини на радіо- і телеканалах рясніли повідомленнями про здороження у столиці мінімальної вартості проїзду в таксі. Відтепер вона становитиме 65 грн. За рахунок такого кроку влада столиці прагне додатково залучити до бюджету понад 100 млн.грн.

ЧЕРГ НЕМАЄ. І РОЗУМІННЯ ТАКОЖ
...Бо як інакше назвати те, що біля кас в установах АТ «Ощадбанку» набагато більше людей приходять отримати консультацію щодо обіцяної компенсаційної тисячі гривень, аніж тих, хто вже прийшов на призначений йому час звірити дані? Даруйте, але більшості важко зрозуміти, чому для отримання і так мізерного мінімуму від своїх «кровних» їм потрібно проходити таку складну і довгу процедуру. Особливо шкода стареньких, яким за 80. Вони, немов маленькі діти, не розуміють, що коїться і коли ж нарешті їм повернуть їхні гроші.


Статті 9803 — 9815 з 10178
Початок | Поперед. | 753 754 755 756 757 | Наст. | Кінець Всі

На жаль, сталася помилка при авторизації на сервісі Twitter.

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

Качественные подставки для косметики из пластика. Смотреть в каталоге.
http://promplastic.com/content/29-podstavka-dlya-kosmetiki


 

КОНТРОЛЬ, ЯК КІСТКА В ГОРЛІ
КОНТРОЛЬ, ЯК КІСТКА В ГОРЛІ На 27 році незалежного життя в країні ми нарешті можемо говорити про громадські інституції, як про дієвий механізм контро­лю влади. І нехай останні від цього не в захваті, проте факт існування перших залишається беззаперечним. Якщо тебе критикують чи вказують на недоліки, вмикається інстинкт самозбереження, мовляв, яке твоє псяче діло? Беззаперечно, він має право на існування, але якщо це стосується приватного життя. Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.