Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

ТАЄМНИЦЯ
Літературна студія «Джерельце», створена при Центрі дитячої творчості, яку веде педагог Лариса Маслова, виплекала не одну плеяду талановитої молоді. Майбутні письменники, журналісти, мовознавці, та й взагалі творчі люди «джерелята» щороку розлітаються по світах. Вони навчаються у престижних навчальних закладах країни та наповну розкривають свої таланти, які свого часу помітила Лариса Анатолівна.
Оксана Грушанська, Настя Лутова та Катерина Бабій - вихованки зразкової літературної студії «Джерельце» поділилися своїми творами з читачами «КлюЧ». У їхніх розповідях є трохи лірики, дещиця філософії та юнацького запалу, та найголовніше - у них відвертість і щирість.

РІДНЯ
Літературна студія «Джерельце», створена при Центрі дитячої творчості, яку веде педагог Лариса Маслова, виплекала не одну плеяду талановитої молоді. Майбутні письменники, журналісти, мовознавці, та й взагалі творчі люди «джерелята» щороку розлітаються по світах. Вони навчаються у престижних навчальних закладах країни та наповну розкривають свої таланти, які свого часу помітила Лариса Анатолівна.
Оксана Грушанська, Настя Лутова та Катерина Бабій - вихованки зразкової літературної студії «Джерельце» поділилися своїми творами з читачами «КлюЧ». У їхніх розповідях є трохи лірики, дещиця філософії та юнацького запалу, та найголовніше - у них відвертість і щирість.

Відповідно до рішення міськвиконкому, 11-29 серпня на вул.Соборна, з 08.00 до 16.00, проходитиме ярмарок, на якому виробники промислової та сільськогосподарської продукції усіх регіонів України мають змогу реалізовувати свій товар, а кам’янчани - купувати його з перших рук.
До уваги батьків! На ярмарку реалізовуватиметься шкільний одяг та приладдя.

ТАКА СМАЧНА Й ЛЕГКА ОТРУТА...
Після рясних дощиків, які невпинно ллють протягом усього тижня, настане грибна пора. І тут головне не лише вчасно зорієнтуватися, але й не втрапити у халепу.
Про те, як не отруїтися грибами та убезпечити своє життя, розповідає провідний фахівець Служби цивільного захисту Руслан Нездолій.
- Серед основних причин отруєння грибами можна назвати власне вживання отруйних грибів, неправильне приготування їстівних грибів, вживання старих або зіпсованих. А також вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації.

НІ ГВІЗДКА, НІ ЖЕЗЛА, НІ... УГОНУ
Придбавши транспортний засіб, найперше, що треба зробити, - обладнати його протиугінною системою, - рекомендують правоохоронці. На думку експертів, найкраще, коли таких протиугінних систем буде декілька - як механічних, так і електронних. Вони також можуть бути виготовлені й встановлені як самостійно, так і в умовах спеціалізованих автомайстерень, СТО.
Який саме протиугінний засіб застосує власник транспортного засобу - це його справа, але необхідно врахувати декілька моментів. Найбільш доступними, найдешевшими але й найменш надійними є механічні засоби, за допомогою яких блокується кермо, педалі керування (зчеплення, гальма). Разом з тим, такі протиугінні засоби незамінні для захисту мотоцикла, велосипеда (засоби, що блокують колеса).

У ДАІ - ПРОФІЛАКТИКА
1-31 серпня на території району працівники ВДАІ райвідділу міліції проводять «Місячник безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті». У цей період передбачається вжити комплекс заходів, спрямованих на зменшення аварійності й тяжкості її наслідків на автошляхах держави, особливо на пасажирському автотранспорті.
У рамках місячника безпеки дорожнього руху буде проведено цільові заходи, спрямовані на виявлення та попередження причин скоєння ДТП з тяжкими наслідками із залученням представників територіальних підрозділів Укртрансінспекції. Здійснюватиметься контроль за безпекою пасажирських перевезень та організацією їх роботи на автобусних маршрутах, у першу чергу, під час здійснення нерегулярних перевезень та у нічний час.

 Чи маю я право на майно, якщо підпишу договір довічного утримання?
Статтею 744 Цивільного кодексу України (далі - Кодекс) встановлено, що, відповідно до договору довічного утримання (догляду), одна сторона (відчужувач) передає другій стороні (набувачеві) у власність житловий будинок, квартиру або їх частину, інше нерухоме майно або рухоме майно, яке має значну цінність, взамін чого набувач зобов'язується забезпечувати відчужувача утриманням та (або) доглядом довічно.
Відповідно до статті 745 Кодексу, договір довічного утримання (догляду) укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню.
Договір довічного утримання (догляду), за яким передається набувачеві у власність нерухоме майно, підлягає державній реєстрації.

ЛОВИСЬ, РИБКО...
Хоч нерест і закінчився, проте браконьєрів цей факт не лише не зупиняє, навпаки стимулює до знищення природи. Тож не дивно, що правоохоронці райвідділу міліції затримують на гарячому знахабнілих любителів рибної ловлі.
Замість того, щоб як усі рибалки, ловити рибу для задоволення на вудку чи спінінг, браконьєри закидають у річки Кам’янеччини сітки.
Як повідомляє з цього приводу інспектор по роботі з населенням та ГФ СДІМ райвідділу міліції, старший лейтенант міліції Ольга ШМОРГАЛ, 14 липня, близько 08.00, на березі р.Дністер, поблизу с.Демшин, правоохоронці затримали місцевого жителя гр.Л., 1962 р.н., який за допомогою рибальської сітки здійснював незаконий вилов риби.

ЖИЛИ ВІЙСЬКОВИМ ЖИТТЯМ
15-17 серпня на базі факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка пройшов Х ювілейний Всеукраїнський військово-патріотичний збір, приурочений до Дня незалежності України. Захід під гаслом «Моя країна - Україна!» проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Громадський Рух «За Майбутнє» за підтримки Міністерства Оборони України.
У проекті взяли участь 250 хлопців і дівчат - учнів 10-11 класів та студентів 1-3 курсів вишів з різних регіонів України. Вони вперше протягом кількох днів жили життям військових строкової служби, ночували в казармах, харчувалися в солдатській їдальні.

ЗАПИСКИ ВІДПОЧИВАЛЬНИЦІ (У РАКУРСІ МОВНОГО ПИТАННЯ)
Не так давно я з сім’єю та друзями повернулися із відпочинку з Одеси. Із заголовку ви, мабуть, зрозуміли, що розповідатиму я не про чистоту пляжів та температуру води у морі. Говоритиму про те, що хвилює мене, як справжню патріотку своєї країни, - про мову. Насамперед, варто сказати, що коли ми збиралися на відпочинок, я для себе одразу вирішила, що не буду переходити на російську. Я у своїй країні – Україні, мова у нас поки що одна державна – українська. Не хочу бути у себе вдома, наче у гостях. Але думки думками, а сама з острахом прислухалася до чуток, що десь у тих краях побили україномовних відпочивальників, або в магазинах відмовлялися обслуговувати, вимагаючи «разговарить нормальным языком». Проте все ж таки ми наважились на поїздку...

КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ «БАРВІНОК» У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВІНКУ
Мрії мають здатність матеріалізуватися. Черговим підтвердженням цього факту стала уже традиційна поїздка до країн Європи студентів податкового коледжу. Нещодавно студентський танцювальний колектив «Барвінок» повернувся із Франції, де брав участь у двох фольклорних фестивалях.
Глядачі з неприхованим захопленням зустрічали кожен вихід «барвінчан», адже їхні танці – справжній вибух позитивних емоцій, радості, бадьорості, молодості. Саме тому на обох фестивалях «Барвінок» визнали найкращим колективом, найдисциплінованішим та найвеселішим.

НОВА КНИГА, НОВІ СПОГАДИ
З висоти часового простору, з відстані прожитих літ ми по-новому, більш вимогливо і відповідально оцінюємо події та вчинки. До станції на ймення Минуле квитків немає. Хіба у спогадах та роздумах. Саме до них звернувся у книзі «Відгомін незабутніх літ» полковник у відставці, людина з чималим життєвим і професійним досвідом, яка пройшла велику школу армійських буднів та нелегку працю в органах місцевого самоврядування Павло Гладченко.

У САДИБІ ЦУГЛЕВИЧІВ ЗАВЖДИ РАДІ ГОСТЯМ
Маленьке, миленьке цуценя вибігло нам назустріч, коли ми тільки переступили межі обійстя. Воно обнюхало нас, покрутило своїм хвостиком і побігло до господарів.
- Бачите, він вас прийняв, - привіталася з нами господиня садиби, завідувачка жіночої консультації міської лікарні Дзвенислава Цуглевич. - Це Барбос №2 - наш єдиний охоронець і захисник.
- ?..
- Справа у тому, що нещодавно у нас вкрали першого Барбоса. Онучка Яся його дуже любила. Ми спочатку хотіли купити дитині якогось іншого собаку, але Яся просила лише Барбоса. Довелося чекати, поки мати вкраденого цуценяти знову ощениться. Трапилося диво - вона народила майже копію нашого Барбоса. Коли ми принесли щенятко додому, онучка кинулося до нього, обійняла і пролепетала: «Мій Барбосик повернувся!».


Статті 9192 — 9204 з 10016
Початок | Поперед. | 706 707 708 709 710 | Наст. | Кінець Всі

На жаль, сталася помилка при авторизації на сервісі Twitter.

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!


 

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СВОЇ ЦІННОСТІ
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СВОЇ ЦІННОСТІ Думала, що з роками не лише приходить життєвий досвід і змінюються цінності, але зі всього набутого формується інший вимір життя. Виявилося, не завжди. Досвід, можливо, так, але про цінності ми чомусь забуваємо. Для мене це літо стало справжнім випробовуванням: важ­ка хвороба найріднішої людини, про яку я до останнього намагалася нічого не говорити; втрата друзів, яких я так називала для себе і могла горло за них перегризати; непростий підлітковий період дитини, до якого, думаю, ні одна мати не ...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.