Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

Звернення довірених осіб кандидата у депутати Володимира Мельниченка до громади.
Виборчий процес у нашому місті та районі добігає кінця. За результатами соціологічних опитувань визначився безперечний лідер – Володимир Мельниченко. Більшість його опонентів починають нервувати та використовують «чорні» технології, обливають брудом нашого кандидата.
Шановні кам’янчани, ми хочемо попередити Вас про використання «брудних» політичних технологій, попросити громаду зважливо та вдумливо ставитись до усієї тієї недостовірної інформації, яку спрямовують із ціллю падіння рейтингу Володимира Мельниченка, не сприймайте все на віру.
Закликаємо Вас не зважати на ці маніпуляційні технології, а обирати в депутати Верховної Ради України людину справи, дії, слова – Володимира Мельниченка!
Прислухайтесь до думки авторитетних людей міста та району.

Шановні земляки!
Звернення кандидата у народні депутати України Ковальчука Василя Івановича до виборців м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів округу №193.

ТВІЙ ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР
За кожним населеним пунктом району закріплено дільничного інспектора міліції. Саме він має, в першу чергу, слідкувати за попередженням правопорушень на підзвітній території. Не секрет, що в деяких селах люди навіть у очі не бачили свого дільничного. Отож, подаємо графік прийому та прізвища дільничних інспекторів райвідділу міліції.
У сс.Кам’янка, Слобідка-Кульчієвецька, Врублівці, Кульчиївці та Княжполі прийом громадян здійснює старший ДІМ Василь Петрович Ганик. Населені пункти Супруньківської, Абрикосівської сільських рад обслуговує Андрій Васильович Стебницький.
 Устянська, Панівецька сільські ради – Ігор Анатолійович Смицький. Ніжинська, Думанівська сільські ради – Ігор Валерійович Камінський.

АНГЛІЙСЬКИЙ СКАУТИЗМ НА УКРАЇНСЬКИЙ МАНІР
Уже близько 20 років у місті діє організація український пластунів. В її основі лежать патріотичне виховання та самовиховання молоді на основі принципів християнської моралі. Пласт не секта чи політична організація, яка займається пропагандою здорового способу життя. Пластуни - це український аналог британських скаутів.
Уперше рух скаутів був організований в 1907 році Робертом Баден-Пауеллом у Великій Британії. Перший табір (збір) він провів на острові Браунс. Наступного року була написана книга «Scoutingforboys», яка потім була перекладена багатьма мовами. Українською ця книга з’явилася у світ на межі 1910-1911 років. Саме на цей період припадає активний розвиток скаутських організацій в країнах Західної Європи та США.
У 1911 році були створені й перші пластові загони в Україні, а вже 12 квітня 1912 року пластуни склали присягу.

Чемпіонат району триває
29 вересня відбулись матчі 17-го туру чемпіонату району з футболу у вищій лізі. Результати змагань:
«Товтри» (Нігин) - «Астра – Замок» (Шутнівці) - 5:2;
«Слобідка 1789» (Слобідка – Кульчиївецька) - «Рус-сич» (Калачківці) - 1:12;
«Метеор» (Колибаївка) - «Вітагро» (Залісся 1) - 1:0.

Завершився груповий етап фінальної частини чемпіонату району з футболу серед команд 1 ліги:

Спортивні події. Випуск №37
1-4 жовтня в м.Хмельницький проходив чемпіонат України з універсального бою та І Всеукраїнський турнір з метання ножа. Хмельницька область посіла І командне місце серед 14 команд. Члени клубу «Еврика» (НВК №3) посіли такі місця: Анатолій Ясніцький – ІІ місце (80 кг), Максим Хованець – ІІІ місце (+95 кг), Руслан Аббібулаєв – ІІІ місце (70 кг). Вихованець клубу «Ураган» Денис Скок – ІІІ місце (65 кг). У метанні ножа в п’ятірку кращих увійшли Руслан Аббібулаєв – ІІІ місце, Сергій Брюхно – ІV місце.
Збірну команду до змагань готували тренери Вадим Подрушняк, Сергій Брюхно, Ігор Кондратенков.

«ЦЕНТР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»:  ПІКЛУЄМОСЯ ПРО НАЙДОРОЖЧЕ – ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
У кожної людини рано чи пізно виникає потреба пройти курс лікування, зробити діагностику свого організму або просто проконсультуватися у кваліфікованого спеціаліста. У цій ситуації головне знайти лікаря, якому можна довірити найголовніше - власні життя й здоров’я.
Саме в «Центрі сімейної медицини» піклуються про найдорожчий скарб – здоров'я кожної людини.
«Центр сімейної медицини» — це акредитована Міністерством охорони здоров’я багатопрофільна поліклініка із сучасною атестованою клініко-діагностичною лабораторією. Сьогодні центр є одним із кращих лікувально-діагностичних закладів міста та області.
Від 2011 року «Центрмед» — це зареєстрована торгова марка, що підтверджує наш офіційний статус у медицині та серйозність підходу до справи.

ЗАМІСТЬ ШКІЛЬНОГО АВТОБУСУ - ШКІЛЬНИЙ РЕЙС?
Протягом першого осіннього місяця у багатьох навчальних закладах міста відбулися, а подекуди ще мають відбутися загальношкільні батьківські збори. Серед багатьох питань, які порушують батьки, найчастіше згадується перевезення школярів. Питання, яке протягом останніх десяти років у нашому місті, здавалося б, уже було закритим, сьогодні знову постало. Чому ж міська програма «Шкільний автобус», яка запрацювала ще 2002 року, після цьогорічного злиття з такою ж міською програмою «Комунальний транспорт» дала тріщину?

ВІД ЧОРНОЇ МАГІЇ ДО ЧОРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
На кону поставлено все: душа, совість, порядність. Головне, будь-яким чином перемогти. Засоби виправдовують ціль.
Про неймовірні речі, які творяться в окружній виборчій комісії, говорено переговорено. Бажання більшості членів ОВК підім’яти під себе і під «того хлопця» закон виходять за всі реальні межі. Але й цього, як виявилося, замало. Адже навіть за таких обставин перемога далеко не в їхній кишені. Це вони добре усвідомлюють. Дійшло навіть до такого: щоб вивести з рівноваги членів комісії та голову ОВК, які відстоюють право громади на чесні вибори і чесний підрахунок голосів, у кабінетах комісії з’являються якісь елементи «чорної магії»: волосся та хрести із солі й землі, спалені свічки тощо.
Усе це вкотре доводить твердження, що влада боїться чесних виборів і здатна йти на будь-які маніпуляції, аби лишень отримати перемогу.

МИРОТВОРЦІ ЗА МЕЛЬНИЧЕНКА
Минулого тижня в місті перебував представник міжнародної асоціації «Солдати миру» в Східній Європі, член Громадської ради при Міністерстві оборони України Юрій Донський.
Нещодавно пан Донський завітав до нашого міста з нагоди 10-річчя ГО «Подільська організація миротворців», яку очолює Леонід Матвєєв. Кам’янець-Подільський має безпосереднє відношення до миротворчих операцій. Окрім того, що на територію нашої військової частини здійснювалася підготовка миротворців, десятки кам’ячан безпосередньо взяли участь у миротворчих місіях в колишній Югославії, Лівані, С’єра-Леоне, Іраку. Також відомі імена миротворців – Анатолій Боровський, Олег Хавронюк, Василь Злагоднюк, Сергій Мальченко, Сергій Прокопенюк, Валерій Боровський, Леонід Матвєєв та багато інших.

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО: «ВІД ЯКІСНОЇ ОСВІТИ ЗАЛЕЖИТЬ НАШЕ МАЙБУТНЄ»
Кожна людина проходить через чарівний, чудовий, казковий світ дитинства. І дуже важливо, хто поведе її дивними стежками до пізнання світу, відкриваючи таїни знань. Тому доля дарує кожному з нас першого вчителя, який стане твоїм другом і порадником, прикладом у будь-якій ситуації. Напередодні Дня вчителя саме про першу вчительку і буде розмова з депутатом обласної ради Володимиром Мельниченко.

ВІД УСПІХУ ЛЮДИНИ – ДО УСПІХУ КРАЇНИ
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко 3 жовтня завітав на Хмельниччину, в рамках всеукраїнського туру. В ході зустрічей Віталій Кличко охоче поспілкувався з виборцями Кам’янець-Подільського, Дунаєвець, Староконстянтинова та обласного центру, а також представив програму партії: «Від успіху людини – до успіху країни».
- Покращити життя в державі можливо лише за умови запровадження прозорих і єдиних правил для всіх, – переконаний Віталій Кличко. – Адже тотальна корупція у всіх сферах створює умови збагачення лише певної групи людей, в той час, як пересічний громадянин знаходиться на межі прірви. Вирішення цієї болючої проблеми єдине – повна люстрація влади. Для цього в нас є п’ять УДАРів: по бідності, корупції, безвідповідальності влади, нерівності та по безправ’ю місцевих громад.

«ТЕЩИНОМУ ЯЗИКУ» ЗМІНЯТЬ ПОКРИТТЯ
На превеликий жаль, упродовж останніх декількох тижнів одними із «топових» новин були автомобільні аварії, які трапилися на міжнародній трасі Житомир-Чернівці, зокрема, на ділянці дороги, відомою під назвою «тещин язик». Дві дорожньо-транспортних пригоди з різницею в тиждень, обидві з летальними наслідками, спричинили неабиякий резонанс серед населення нашого регіону. Здається, саме це змусило представників влади, дорожніх служб учергове повернутися до вирішення невирішеної загадки «тещиного язика».


Статті 9192 — 9204 з 10236
Початок | Поперед. | 706 707 708 709 710 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ
ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ Нещодавній виступ у Верховній Раді переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паула Пшенічки зібрав шквал коментарів і обговорень у інтернет-мережі. Присутні аплодували звичайному шкільному вчителю стоячи. Як так сталося? Що такого сказав учитель, викликавши своєю промовою загальне захоплення?
Ось уривок із його монологу: «Ніколи не думав, що таке станеться в моєму житті. 25 років я подорожую з нашими дітьми по різних форумах, знайомий з колегами з 30 країн світу. Проблеми освіти скрізь...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.