Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

Спортивні події. Випуск №13
14 квітня у м.Санкт-Петербург (Росія) завершився чемпіонат Європи із стрибків на батуті, двійному міні-трампі та акробатичній доріжці. Українці вісім разів піднімалися на почесний п’єдестал. Загалом, чемпіонат додав у актив збірної України дві золоті нагороди, одну срібну та п’ять бронзових.
Бронзу виграла жіноча команда на акробатичній доріжці. Склад команди: Олена Орлова, Руслан Петренко, Надія Ільїна, Катерина Баєва.

Ukraine Open 2012. Андрій Гончаров підкорює кубик Рубіка
21-22 квітня у м.Київ проходив Відкритий чемпіонат із швидкісного складання механічних головоломок «Ukraine Open-2012». Участь у змаганнях взяли представники із України, Росії, Казахстану, Литви, Білорусії. Всього з’їхалося понад 150 умільців із складання кубика Рубіка і не тільки його.

НА ПЕРШІСТЬ «ЕПІЦЕНТРУ»
21 квітня у м.Городок відбулася першість СК «Епіцентр» із боксу. Спортсмени нашої команди, яку на базі НВК №8 тренує Анатолій Максименко, вибороли наступні місця: І місце – Андрій Рарицький (57 кг), Ян Клішаєв (64 кг), Дмитро Пасічник (46,5 кг), Артем Ручинський (48 кг), Дмитро Шпортюк (60 кг); ІІ місце – Максим Прокопчук (28 кг), Андрій Алексійчук (48 кг), Володимир Васільєв (66 кг).

БАСКЕТБОЛЬНИЙ КУБОК
З 11 до 20 квітня в ДЮСШ №1 проходили змагання з баскетболу за кубок міста між учнями 8-9 класів.
Ці змагання були відбірковими до збірної міста, яка буде у вересні брати участь у чемпіонаті області в м.Шепетівка.
Змагання проходили у двох групах «А» і «Б». У групі «А» команда НВК №3 виграла дві зустрічі і вийшла у фінал. За друге місце у цій групі боролися команди НВК №9 та міського ліцею. Перемогу з рахунком 50:43 святкували юнаки НВК №9.
У групі «Б» впевнено перемогла команда учнів гімн

ЧИ ПІДТРИМАЮТЬ ДЕПУТАТИ КОСТЯ СОЛУХУ?
17 квітня на засіданні топонімічної комісії при Кам’янець-Подільській міській раді більшістю її членів було прийнято рішення про перейменування центральної бібліотеки ім. Затонського на бібліотеку імені подільського лікаря та просвітника Костя Солухи. Це питання неодноразово піднімалося на численних зібраннях. Тепер слово за депутатами, які мають проголосувати за те, яку назву залишити Центральній бібліотеці.

ОСББ ВРЯТУЄ КОМУНАЛЬНИЙ СВІТ?
19 квітня на вул.Пушкінська, 44 (ІІІ поверх) відкрито Ресурсний центр, який допомагатиме в роботі об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Його очолила Олена Мазур.
Центр займатиметься інформаційною та просвітницькою роботою серед мешканців міста. Насамперед, це роз’яснення переваг та перспектив організації ОСББ, залучення фінансових ресурсів для поповнення житлового фонду ОСББ, участь у підготовці міських програм, нормативних документів стосовно організації та функціонування об’єднань, надання індивідуальних консультацій щодо діяльності об’єднання, інформаційне та правове сприяння новоствореним ОСББ тощо.

 НЕОБРОБЛЕНИМИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ 8 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ
Таке враження, що сьогодні природа віддає аграріям те, чого не додала минулого року. Мова йде про дорогоцінну вологу. За словами фахівців, ці опади дозволили значно покращити стан озимих культур та дали надію на гарний схід ярих. Стосовно останніх, то на сьогодні сільгосппідприємствами району завершено сівбу ранньої групи ярих зернових культур.

ЧОМУ ПРЕЗИДЕНТ ДО НАС ПРИЛІТАЄ ТІЛЬКИ РАЗ?
«Шкода, що Віктор ЯНУКОВИЧ до нас більше не приїде. А то так було би добре. Дорогу відремонтували. Правда, вона не довго послужила. Та воно й зрозуміло. Він же тут не мав жити: приїхав-поїхав? Хоч би частіше приїжджав, може щось і нам простим діставалося».

ВЕРШИНИ, ПІДКОРЕНІ ЛІЦЕЄМ
У Кам’янець-Подільському ліцеї вже давно стало традицією передавати естафету успіху, як олімпійський огонь з рук у руки, обдарованим учням – учасникам олімпіад, конкурсів, турнірів та інших інтелектуальних змагань. Кожне наступне покоління ліцеїстів під керівництвом своїх учителів-наставників свято береже цю традицію, здобуває нелегкі вершини нових перемог.
Нещодавно таку висоту підкорили юні олімпійці. Вони міцно закріпилися на III обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з різних предметів.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА УЗЯВСЯ ЗА СВОЇХ
Напевне, добряче набридли Михайлу Сімашкевичу нарікання кам’янчан стосовно ставлення до роботи та до людей працівників міськвиконкому. Адже ці працівники представляють державу.
- Їх поведінка, мова, зовнішній вигляд формують не лише власний авторитет, але й авторитет тієї служби, яку вони уособлюють, - відзначив міський голова.

СПРАВИТИ НУЖДУ МОЖНА НА П’ЯТАЧКУ
До Дня міста, на так званому п’ятачку, «за спиною» квіткового ринку з’явиться сучасний громадський туалет (платний). Ним навіть зможуть користуватися інваліди на візку. Такі туалети вже почали встановлювати в містах, де буде проходити чемпіонат з футболу «Євро-2012».

«Я ПЕРЕСТАНУ БУДЬ-ЩО РОБИТИ ДЛЯ МІСТА»
Обуренню і суму власника ресторану «Лондон» Георгія Телятицького не було меж. У чоловіка навіть сльози навернулися на очі, коли вранці у чистий четвер побачив, як його пасхальну композицію, що знаходиться на ліхтарному стовпі навпроти ресторану, понівечено. Він щороку прикрашає до різних свят прилеглу територію, витрачаючи на це чималі кошти. Та чомусь декому ця краса не подобається.

ЗАКОХАНІ, ЧЕКАЙТЕ ДИВА!
...Яке побачите зовсім скоро - у День міста. За словами міського голови Михайла Сімашкевича, саме тоді буде урочисто відкрито Алею закоханих, яка веде до Лебединого озера. Для того, щоб романтична атмосфера з усіма її атрибутами полонила серця молодят і тих, хто лише збирається стати на весільний рушник, зробити потрібно чимало, до того ж за короткий термін - до 19 травня. На все про все будівельникам дано місяць.


Статті 9023 — 9035 з 9379
Початок | Поперед. | 693 694 695 696 697 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

НАДІЮ ВТРАЧЕНО
НАДІЮ ВТРАЧЕНО Пам’ятаєте лозунги кількарічної давнини «Врятувати Надію»? З білбордів та плакатів на нас дивилося тендітне, наче писане з ікони личко льотчиці, української бранки, яку незаконно утримували в російській в’язниці. Підписи за її визволення збирали тисячами по всій країні. Нас переконували, що в полоні не просто Надя, а Україна. І якщо ми не визволимо Надію, то втратимо будь-яку надію, даруйте за тавтологію, на щасливе майбутнє.Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.